Hoe doen jullie dat? Mijn zoontje is net zindelijk maar moet regelmatig even plassen. Hoe doen jullie dat op openbare toiletten? Ik vind het zo smerig om hem daar op te laten zitten. Ook kan niet goed zitten zonder zich aan de bril vast te houden. Op wc papier laten zitten gaat ook niet, dat schuift weg. Nemen jullie iets mee om de bril schoon te maken of heb ik iets te veel smetvrees?
Hier plassen ze er gewoon, daarna handen wassen met zeep. Ik heb zelf te vaak wc’s vermeden omdat ze ‘vies’ waren, dat werkt niet - gewoon plassen, wassen en door. Anders wordt het echt iets dat je leven gaat bepalen, is het niet waard.
Ik heb altijd zo'n miniverpakking billendoekjes in mijn tas die zou je even over de bril heen kunnen halen. Verder niet teveel bij nadenken hoor. De deurkruk schijnt smeriger te zijn dan de wcbril
Je kan hem toch zo vast houden dat hij jou vasthoudt ipv de wc bril, deed ik altijd toen ze nog klein waren.
Ik hield ze in die periode vast, zodat ze zich ook aan mij vastpakten en niet aan de bril/pot. En inderdaad goed handen wassen na de tijd.
Gewoon plassen en handen wassen. Maar ik moet zeggen dat ik nog weinig echt vieze wc’s ben tegen gekomen.
Je hebt bij Kruidvat ook van die toiletbrilcovers van papier. Ik heb ze gekocht maar nog niet geprobeerd omdat ik ze telkens vergeet. Ik leg voor haar dus altijd stukjes papier neer, maar het gaat zo onhandig. Dan til ik haar op en zeg: benen recht vooruit en hou mama vast. Op die manier raakt ze niets aan en blijven de papiertjes redelijk zitten. Ze is 6,5 en zo doe ik het nog steeds haha. Op het gebied van wc’s heb ik echt smetvrees!!!
Jullie hebben het bijna allemaal over handen wassen, maar ik vind zijn benen daarna dus ook vies en daarna dus zijn broek ook als hij die weer aan doet En we gaan volgende week op vakantie, dus alleen maar van die vieze wcs onderweg
Gewoon in de bosjes laten plassen Volgens mij plast mijn zoontje gewoon altijd dan in bosjes ipv wc onderweg, duurt veel te lang
Ik liet mijn oppaskindjes vroeger hurken op het toilet. Dus toiletbril omhoog. Met schoentjes aan op de stenen rand.
Doordat mijn moeder vroeger altijd panisch deed over vieze wc's ben ik dat over gaan nemen. Had me heel wat stress bespaard als ik gewoon had geleerd dat je overal kan plassen en het niet erg is zolang je goed je handen wast. Dus mijn tip is dan ook dat je het niet zo moeilijk moet maken, wc doekje mee en goed handen wassen daarna lijkt me prima. Moeilijk doen met optillen zou ik echt niet aan beginnen. Ik hou me ook altijd aan het idee vast dat de wc bril schoner is dan de deurklink, en m'n handen kan ik daarna goed wassen. Eenmaal op bestemming reis douche ik toch toch altijd en trek ik schone kleren aan.
Dat was voor ons het teken om hem snel te leren om staand te plassen, jongetjes zijn wat dat betreft ideaal. En daarnaast inderdaad wel altijd even wat doekjes meer om daar de rand/voorkant van de wc mee af te doen, voor het geval dat.
En zo krijg je dus al die ranzige toiletten overal! Gewoon een (billen)doekje mee voor als het echt vies is en verder niet al te panisch doen. Een gezond kind krijgt er niets van, gewoon goed handen wassen. De meeste toetsenborden en deurklinken bevatten veel meer bacteriën dan openbare toiletten.
Potje mee voor onderweg, ook handig als de rij bij de wc te lang is of echt te smerig is. Hebben wij nog lang gedaan, zeker wel tot een jaar of 5/6.
Wat denk je dat ze doet als jij er niet bij bent? Ze zal vast ook op school gaan... Die zijn pas smerig de wc’s op school... onder geplast, vloer nat, poep op de rand van de wc.... brrr! En vaak niet eens zeep op de wc.... gemiddelde snelweg wc in Duitsland is frisser....
Mja, je mobiel is waarschijnlijk viezer Ik maak me er niet druk over, s avonds lekker douchen en de kleren in de was, klaar.
Ja te goor!!!! Daar wil ik ook niet aan denken!! Maar daar kan ik ook niks aan doen. Ik weet zeker dat ze in haar haast ook nog eens haar handen niet wast op school heeeeeeerlijk!
Hier ook gewoon goed handen wassen. En elke avond in bad en alle kleren in de was. En dan beginnen we s morgens in ieder geval weer schoon