Morgen (yeah I know, lekker op tijd) hebben we een koperen bruiloft. Ben al de hele week mijn hoofd aan het breken over wat we cadeau kunnen doen. Het zijn goede vrienden van ons. Wat is een normaal bedrag? Alcohol en zoetigheid valt in elk geval al af... Ik heb ook geen leuke foto van hen samen, om iets leuks mee te doen... Wie weet er nog iets leuks? Of misschien zelf ooit eens iets leuks gehad?
Ren naar de Kruidvat; daar heb je inderdaad weekendjes weg in de verpakking zitten - kost 80-90 euro als ik het me goed heb herinnerd en dan een beetje leuk inpakken; flesje wijn erbij en twee glazen - voila, ideaal cadeau.
Ik begrijp dat ze er een feestje voor geven? Hoeveel wil je uitgeven? Ik denk dat alles wat voor hun tweeën is, een leuk idee is. Een normaal bedrag zou ik 30 a 40 euro vinden, maar 20 kan ook. Als ze kinderen hebben, zou je kunnen aanbieden een avond op te passen en ze voor die avond bijvoorbeeld bioscoopbonnen geven of een dinercheque.
100,- voor een 12,5 jarig jubileum? Is dat normaal? (Ik weet het echt niet, hoor... is mijn eerste )
Vind ik persoonlijk een beetje veel geld.... Ik zou ongeveer hetzelfde uitgeven als je normaal aan hun verjaardagen samen uitgeeft.
Hema heeft ook van die bonnen, voor verschillende type uitjes. Een dinerbon of gewoon geld kunnen ook vind ik! Geld in een koperen spaarpot ofzo, om in het thema te blijven!
Een olijfboompje en evt.vogeltjes erin vouwen van bankbiljetten (is dat cliche? vast wel.) Je kan ook een plant in een koperen pot doen. Firm living heeft hele mooie.
Je kan ook een bon geven voor een lekkere high tea of zo...dan ben je iets goedkoper uit. Zo bijzonder vind ik 12,5 jaar eerlijk gezegd ook niet, maar leuk dat jullie het vieren hoor! 😅
Nou nee, dat vind ik erg veel. Ik geef dat zelfs niet aan broers/zussen en heb dat ook niet van hun gekregen. Met een euro of 20/25 vind ik dat je een heel mooi bedrag geeft. Een dinerbon oid is ook erg leuk om te geven/krijgen.
Bon voor een lekker restaurantje? Of hen gewoon zelf meenemen en samen uit eten gaan? En anders ... Flesje drank (desnoods frisdrank) voor meneer en iets van beauty of welness (douchegel, bruisbal, ...) voor mevrouw?
ik vind het leuk om iets te geven waar ook de naam van het soort jubileum in zit verwerkt. als het dus een koperen jubileum is zou ik iets geven met koper. zoals bijv iemand anders al zei een leuk plantje ofzo in een koperen pot
Ik zou een diner bon doen. En ik vind dat ook wel veel, maar 100 voor goede vrienden zit ik wel doen.
Iets met koper dan inderdaad. Net even google ingeschakeld en jeetje wat een vreemde lijst zeg met jubilea. Vanaf 20 jaar doen ze maar iets om de 5 jaar maar anders... Jeetje vind het wel wat overdreven. Is bijna als pubers met verkering, elke week moet gevierd worden, dan maand enz.
Dit was dé tip! Dankjewel! Het is een dinerbon van de HEMA geworden. Ik geloof 37,- Vind ik een goed bedrag.