Een goede vriendin van me wil graag een mooi cadeau kopen voor ons meisje. Tijdens mijn zwangerschap heeft ze een aantal kleine dingen gegeven en dat is helaas totaal niet mijn smaak (echt totaal niet). Nu wil ik niet ondankbaar zijn, dus houd ik mijn mond. Maar ik zou het heel zonde vinden als zij veel geld uitgeeft aan iets wat ik spuuglelijk vindt. Hoe pak ik dat het beste aan zonder haar te kwetsen? Ik heb iets gezien wat ik graag zou willen, maar weet niet of het binnen het budget past. Zal ik direct zeggen dat ik dat graag zou krijgen en zelf wil bijleggen? Wat vinden jullie?
er de eerst volgende x als je haar ziet zeggen dat je iets leuks hebt gezien voor se baby en misschien dat je er dan een foto van kan laten zien via internet en vragenwa ze ervan vind in t algemeen? en als ze dingen blijft geven die niet je smaak zijn zou ik het daar wel over hebben zoiets kan je toch bespreken met je vriendin? het is ook zonde als ze bijv. kleding koopt voor de baby die vervolgens nooit gedragen word... ook dat zal haar wel opvallen denk ik..
Ik zal inderdaad eens een foto aan haar laten zien. Ik laat haar nu expres kleding zien die ik heel mooi vind, dan ziet ze wat mijn smaak is .
Of maak op lijstje.nl aan welke cadeautjes je wilt krijgen, van goedkoop tot duur, zodat ze zelf kan kiezen. Met de juiste link erbij, hartstikke makkelijk. Of vraag een cadeaubon van babydump prenatal of bdesbetreffende winkel. Misschien dat ze een cadeau koopt samen met meer vriendinnen samen.
Idd een lijstje maken op zo'n site... waarschijnlijk ga je nog veel meer krijgen wat je vreselijk vind Dus kan je meteen aan iedereen laten zien.. en dan kan je er dingen van 50 cent op zetten en dingen van 50 euro kan iedereen kiezen hoeveel ie uit wil geven
MIjn vriendinnen heb ik al regelmatig laten weten wat ik mooi vind en wat absoluut niet. OP die manier kunnen ze er achter komen wat mijn smaak is. IK houd bijvoorbeeld niet van teksten op shirts e.d. NA de geboorte bleek dit goed uit te pakken. HEt lijkt met toch wel slim om eerlijk te zijn. ALs je in de toekomst nog meer cadeaus verwacht dan is het toch voor iedereen fijn als je eerlijk bent geweest.
Ik zeg samen shoppen! Heb voor nn verjaardag één a4 gemaakt met de dingen die ik wil waar ze aan moeten voldoen, prijs en winkel als ik iets specifiek op het oog heb, anders sfeer impressies van de richting waarin ik zoek. Als je babykamer speciale kleuren heeft kun je die er ook bij zetten dan kroigen ze een idee wat je wilt. Had ook op lijstje.nl gekeken maar kan je niet meerdere afbeeldingen selecteren..
Ik heb verder niks gekregen wat ik niet mooi vind, gelukkig maar! Alleen van haar dus. Ik merk nu ook dat ze gewoon koopt wat zij mooi vindt, terwijl we een totaal andere smaak hebben. Samen shoppen heb ik voorgesteld, maar ben bang dat ze toch zelf iets gaat kopen. Heb gisteren nog een hint gesmst, dus als ze nu iets koopt wat ik echt niet mooi vindt, dan zeg ik het gewoon.
Ach uiteindelijk, gaat het om het gebaar en niet om of het mooi is toch? Hoevaak heb je op verjaardagen iets gekregen waar Janets aan hebt of mooi vindt toch?
Als het iets kleins is vind ik dat wel, maar niet als ze een duurder cadeau wil geven. Zonde om in de kast te leggen, toch!
Aan de andere kant heeft ze zoiet met liefde uitgezocht voor jullie en kan ik me voorstellen dat ze zich gekwetst voelt als je het zou zeggen. Ik heb geen idee in welke prijsklasse 'een mooie cadeau' zich bevindt, maar een setje kleren is nooit weg (om lekker mee in de modder te klooien, om aan te doen als huispakje) en qua speelgoed kijkt je kleine niet of het mooi is, maar of het leuk speelgoed is
Hihi ja inderdaad! Heb van haar een heerlijk jongenspakje gehad toen ik zwanger was (we hebben een meisje gekregen), dat gebruik ik als pyjama, ideaal! Ze zal toch wel iets van rond de 50 euro willen geven.