Hoe begon bij jullie de bevalling? Kondigde die zich al enkele dagen op voorhand aan? Of was het er plots? Vliezen gebroken, rugpijn, menstruatiepijn, harde buiken, baby die meer of minder beweegt,...? Ben heel benieuwd hoe het bij mij zal vergaan over enkele dagen/weken!
Bij mij begon het met rugpijn (heb ook alleen rugweeen gehad). Ik was aan het schoonmaken en dacht dat het daar van kwam, maar het kwam steeds terug en werd erger Ben dezelfde dag nog bevallen.
De eerste keer werd ik om 4 uur 's nachts wakker omdat ik naar het toilet moest. Toen ik terug in bed lag braken spontaan mijn vliezen. Een half uurtje later begonnen dd weeën en om 13:25 was zoonlief er. De tweede keer was ik 's ochtends nog druk aan het schoonmaken toen ik buikkrampen en diaree kreeg. Na een uurtje verloor ik wat slijm en bloed en realiseerde ik me dat dit wel eens het begin kon zijn. 5 minuten later om half 12 braken mij vliezen, een kwartiertje later begonnen de weeën en om 13:35 werd zoonlief 2 geboren.
Tot de tweede strippoging gebeurde er helemaal niks. Twee uur na het strippen kreeg ik lichte buikpijn, en dat ging een aantal uur later over in weeen.
Bij de eerste twee met 36.3 midden in de nacht gebroken vliezen Weeën zette niet door en bleef hangen op 4 cm dus ze hebben me Toen wee opwekkers gegeven Bij de derde werd ik met 37 weken ingeleid ik had al 2 cm dus ze konden mij de vliezen breken en ik ging meteen aan de wee opwekkers Bij de vierde had ik enorme rug pijn, dit begon zaterdag eind van de middag zondag werd het heftiger en op maandag ochtend met 36.1 maar naar de gyn gegaan ik bleek rug weeën te hebben en had 3 Cm, even 2 uurtjes wachten kijken of het doorzette en indd het zette door. Dat was mijn eerste bevalling die met weeën begon
Om half 10 s avonds slijmprop verloren. Om half 12 werd ik wakker van een kramp (dacht baby die op blaas drukte, achteraf een wee) ben naar de wc gegaan waar mijn vliezen braken en waar ik direct de 2e wee kreeg. Meteen ook vol erin met buik-been-rug weeën en 22 uur later was ik mama. Overigens die dag dat het begon wel iets meer harde buiken gehad maar was ook getoucheerd en 40+6. Buiken waren niet zo erg dat ik niets kon, ben zelf nog naar de verjaardag van mijn nichtje gereden om 30 minuten afstand.
Geen enkele aankondiging. Om 23.00 naar bed. Om 00.00 wakker met weeën. Uiteindelijk om 17.30 bevallen.
1e al poos weeën en ontsluiting maar zette niet door, toen ingeleid. 2e Had wel de slijmprop verloren paar dagen ervoor. Baby was heel druk en paar uur later werd ik wakker van weeën. Bij mij begon het uit het niks.
Hier bij de eerste uit het niks. Om 2 uur in de nacht naar de wc geweest. Daarna weer in slaap gevallen. Om 4 uur werd ik wakker van wat pijntjes in mijn onderrug. 20 minuutjes later voelde ik het weer. 20 minuten later weer. Daarna ging het snel richting de 10->5 minuten. Vanaf 6 uur wat het onregelmatig tussen de 3&5 minuten en mocht de vk opgetrommeld worden.. Bij de tweede werd ik om 2 uur wakker omdat ik naar de wc moest. Al voelde het wel gek. Bij het opstaan kwam er een golf water uit, vliezen geknapt.. Dan weet je dat er weinig anders opzit dan wachten op de weeen. Die kwamen net als bij de eerste vanaf 4 uur, en vanaf 6 uur regelmatig..
Donderdagavond 22u begonnen de rugweeen de hele nacht.. vrijdagochtend 3 cm ontsluiting en nog weeën en om ongeveer 10u slijmprop verloren... hele vrijdag rugweeen gehad en bleek savonds nog op de 3 cm te zitten... was kapot dus ingestuurd naar ziekenhuis en na een ruggenprik en weer veel pijn bij de laatste cm is op zaterdag 4.31u onze dochter geboren
Na 4 x een ballonkatheter braken spontaan m'n vliezen en toen gelijk weeën van 16 uur lang. Goddank kreeg ik een ruggenprik
Bij de oudste braken mijn vliezen spontaan 's nachts. Rond 2u kwam mijn man naar bed, ik werd een beetje wakker, draaide me om en voelde *plop*. Niet meteen een hele guts vruchtwater, maar ik wist meteen dat het mijn vliezen waren dus vloog snel naar de badkamer. Daar gutste het over de tegels, haha Kwartiertje later lagen we weer in bed met het idee dat het best nog even kon duren voor de weeen zouden komen, dus we moesten maar proberen te slapen. Toen kreeg ik meteen regelmatige weeen Bij de tweede werd ik ingeleid. 's Avonds ballonkatheter, 's ochtends 3cm ontsluiting en vliezen werden doorgeprikt.
Eerste ingeleid met 38+5, 3x tabletje gekregen, volgende ochtend vliezen gebroken en savonds 19.30 bevallen. Tweede had ik met 40+4 sochtends 09.00 wat slijm en bloedverlies, 10.00 begonnen weeën, 21.00 bevallen.
Het begon rond 1 uur 's nachts met gebroken vliezen. Geen enkele vooraankondiging (voorweeen oid) gehad. Alledrie de keren begon het zo
Bij de oudste zijn mn vliezen in het zh doorgeprikt. Binnen 3 minuten de eerste wee. Was niet te missen, van de eerste tot de laatste wee onwijs heftig geweest. Bij de jongste met 40w gestript, eerst een wat zeurderig gevoel, wat na een uur of 2 overging in lichte krampjes die regelmatig werden (voorweeen, denk ik?). Uiteindelijk na nog een uur of 3 krampjes de eerste echte wee.
Om 19.30 beetje bloedverlies. 23.00 bevallen. Geen (voelbare) weeën gehad. Gelukkig wel vk gebeld en is ook gekomen, anders had ik het alleen met ml moeten doen
Met het verliezen van zo'n vieze, grote slijmprop (teken voor mij dat 'het' ging beginnen). Diezelfde dag begonnen inderdaad de weeën.
Paar dagen rugpijn, ik dacht door mn grote buik.. woensdagavond gewoon naar Mom in Balance geweest en snachts braken op wc mn vliezen. Daarna moest ik overgeven en begonnen de weeen om 4.00. Rond 14.00 was dochter er!