Welke klok voor jongen van 6

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door Ennas86, 26 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ennas86

    Ennas86 VIP lid

    19 jul 2008
    5.468
    1
    36
    #1 Ennas86, 26 nov 2015
    Laatst bewerkt: 26 nov 2015
    Mijn zoon had een klok op z'n kamer van mini mouse (gekregen van opa, afijn, hij vond hem toen leuk). 'Helaas' is ie kapot gevallen, dus wil ik een nieuwe geven voor Sinterklaas. Alleen wat is leuk voor een jongen van 6? Cars vind ie niet veel aan, hij heeft ook geen andere figuren waar hij gek van is. Ik wil graag een leuke klok, die hopelijk een paar jaar meegaat, en dan ook nog leuk is!

    Kom maar op met de ideeën.
     
  2. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.147
    8.878
    113
    Als hij geen favoriete figuren heeft en als je wil dat hij langer mee gaat, dan zou ik gewoon voor iets neutraals gaan. Gewoon een klok in de kleuren van zijn kamer dus. Of anders iets met auto's of dieren, maar dan meer realistisch dan bepaalde figuurtjes.
     
  3. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.787
    7.374
    113
    mijn zoon van 6 heeft een soort enorm horloge, wat je aan de muur kunt hangen, van Kwantum, boven zijn bed. Maar in de prakijk kijkt hij eigenlijk altijd op zijn digitale wekker, want die vindt hij stoerder :D
     

Deel Deze Pagina