Hallo, Mijn man is volgende maand jarig. Nu verwachten wij in juli ons lang verwachte kindje. Nu zou ik graag ideeen opdoen voor een leuke cadeaus die familie/vrienden aan hem kunnen geven en wil zelf toch wel een speciaal cadeau wat met de kleine te maken heeft geven.(dit mag best wel meer kosten) Ik hoor graag jullie suggesties Liefs griekie
Tja mijn vriend was in september jarig ik was rond de 20 weken toen geloof ik...wij vonden het het erg handig om van familie en vrienden vooral geld te vragen...We hadden iedereen een uitnodiging gestuurd met een foto van mijn vriend (zelfgemaakt) en een leuke tekst erop dat die 32 jaar wordt en in maart 2011 ook nog eens trotse papa en dat we het daarom extra gingen vieren.. en als cadeautip een envelopje...natuurlijk waren er zat die ook met cadeautjes aankwamen...vooral voor de baby... zelf kan je misschien iets van kleertjes kopen met i love papa of trotse papa ofzoiets..
Het boek van Kluun: Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt is erg leuk! Ik weet niet of je het geslacht weet van de kleine...maar er zijn zgn handleidingen voor vaders voor dochters en zonen. Er staat bijv voor dochters een handleiding vlechtjes maken in etc etc.Heel grappig!
Het boek van Kluun heeft hij al, is ind ontzettend leuk. Wat grappig van die vlechtjes, van de week ging mijn man mijn haar vlechten om te laten zien dat hij het kon. En hij kan het haha.
Misschien een cadeaubon van Babyview of ander echografisch bureau? Kun je later een mooie 3D/4D echo laten maken???
Weet je of hij wel een "babycadeau" wil hebben? Een goede vriend van mij werd vader en kreeg toen op zijn verjaardag ook allemaal speentjes met I love papa en zo, maar eigenlijk had hij gewoon iets voor zichzelf gewild. En op die manier kan iets wat zoveel moeite kost op een teleurstelling uitdraaien. Als ik jou was zou ik voorzichtig peilen. Succes ermee