Ik kreeg ook sneller een beloning, en mijn man niet. Dus die vindt het vaak niet nodig Totdat ik zei dat IK dat wel leuk vind Zijn zus neemt altijd cadeau's mee voor de kinderen, zelfs al ze niet jarig zijn. (voor de lol) en daar zegt SM niets van
Lekker schoonmoeder heb je! Duidelijk last van bemoeizucht. Had ze aan mij een goede gehad, want had haar daar binnen de korste keren van genezen Laat haar maar lekker lullen joh, mens weet waarschijnlijk niet beter. Lekker een cadeautje kopen voor je meissie, is idd hartstikke verdiend! Heb mijn nichtje van 5 ook meteen de stad ingenomen hoor na het zien van haar rapport! Lekker verwennen!
Ik kreeg ook altijd iets, ookal was het maar iets kleins, maakt niet uit, ik vind het er ook wel een beetje bij horen (net als met je rapport bij opa en oma langs )
Standaard zinnen aan SM. * dat bepaal ik zelf wel * Ik vindt jou mening niet prettig. * fijn dat je advies geeft, maar het is niet mijn manier. Tja, ze past op, dat vindt ik fijn. Het is een lieve vrouw hoor! Maar die opmerkingen zijn gewoon trappen. Ik neem haar morgen mee naar de stad!
Dito! Ik kreeg altijd geld van mijn oma en opa en van mijn ouders mocht ik weer een nieuwe Barbie Mmmm, misschien moet ik mijn rapporten eens gaan pakken en aan mijn vriend laten zien.. misschien zit er dan een cadeautje voor me in hahaha
Ik vind een cadeautje niet zo gepast. Ik vind het niet de juiste beloning. Ik kreeg vroeger altijd geld, een rijksdaalder ofzo. En dat inderdaad van al mijn opa's en oma's. Dat vind ik wat meer een doel hebben (leren sparen en op de juiste manier uitgeven). Of het nut had om mij geld te geven? Niet echt hoor, ik ging er niet beter door presteren denk ik
Ok, maar ik geef haar geen geld. Ik geef haar nu iets wat ze kan uitzoeken. Opa en oma (mijn kant) geven haar wel geld
Zo te zien in de poll, ben ik een van de weinigen die niets kreeg. De goede rapporten die stimuleerden mij, hoefde daar geen geld voor. Vind het eigenlijk nog steeds niet nodig als ik eerlijk ben. En bij een slecht rapport niets geven, dat is dubbel straffen, dus dat is ook niet echt een goed plan lijkt me.
@Daphne, dat lijkt me ook sneu als je een slecht rapport krijgt om niets te geven. Ik kreeg altijd wat! Zelfs als ik voor mijn gedrag een Twijfelachtig kreeg Wiskunde had ik altijd onvoldoendes, maar daar keken mijn ouders/opa's en oma's gelukkig doorheen.