Hallo! Het is hier zo warm in huis.. Dus ben aan het kijken naar wat dingen die mij en mn meisje een beetje verfrissing kunnen geven in de vorm van koude lucht .. Iemand ervaring met dit ding van Marskramer?! Bekijk bijlage 82161 Zo niet, miss andere tips? Ik hou al alles dicht, gordijnen dicht, 'savonds alles tegen elkaar open zetten. Maar als het windstil is schiet dat ook niet echt op. Kleine meisje zweet zoveel, ze plakt bijna aan de vloer als ze rond tijgert. Vanmiddag 27 graden binnen. Alvast bedankt.. Groetjes!
denk dat je dan net zo goed 3 ventilatoren kopen denk ik. je moet er ijs of water in doen. maar met die hitte is dat toch zo warm?
Het is lekker verfrissend als je er voor staat, maar niet om de kamer af te koelen. Wij hebben zo'n ding geprobeerd en vond het echt waardeloos. Nu een "echte" airco gekocht met slangen die je naar buiten moet doen en dat werkt tenminste.
Wij hebben een soortgelijk ding, maar dan van de Blokker, hebben we nu een jaar of 5. Je kunt er water of ijs in doen, maar dat hoeft niet, zonder werkt hij ook gewoon. Het is een prima ding, niet te vergelijken met een goede wandairco (want die hebben we ook), maar op zich is het wel een aardig ding.
Ik lees mee! Het is hier ook enorm warm. Zelfs snachts is het nog ron de 28 graden binnen. Batuhan is dan kleddernat op zijn rug.
wij hebben 2 airco's 1 op onze slaapkamer en 1 op die van de kleine en die krijgen het wel goed koud maaaar ......die op de kamer van de kleine is een wat goedkopere en dat merk je ook we zetten hem een uur voor het slapen gaan aan maar halve wege de nacht is het nog weer 28 graden op zijn kamertje . dus ook dat is niet alles !
Die koeler werkt idd voor geen meter, hier ook gehad. Wij hebben nu een echte ,maar wel mobiele airco. ( helaas wel een inmens ding, maar heeft ook enorm veel capaciteit) Dat werkt echt perfect. Helaas hang daar ook weer een stuk groter prijskaartje aan.
Hmmmm. Aan de reacties te zien kan ik nog beter een goedkopere ventilator kopen en dat ff laten waaien door dr kamertje. Een hele dure airco dat zit er voorlopig niet in Balen.. Had gehoopt dat het wel zou werken!
zo duur zijn die aircos niet meer tegenwoordig, hiero Marktplaats.nl > Te koop Electrolux mobiele Airco - Witgoed en Apparatuur - Ventilatoren en Airco's 65 euro, MET slang naar buiten en dus een airco.
Ik had exact deze gekocht en hij werkt voor geen meter helaas. Bakken met ijs erin, hielp niets. Mijn gewone staande ventilator geeft koelere lucht.