Zit ik heerlijk met mijn mannetje op de bank in mijn tokkie outfit en heerlijk bh loos gaat zijn telefoon om 21.15, het is een vriend van hem. Hangt mijn man op en deelt even mede dat er zo visite komt zijn vriend met zijn vrouw. Nou daar gaat mijn avond. Ga zo maar weer aankleden bah bah heb er echt de p in.
Oohh ja dat is hier ook zo fijn iets, heb je een slof aaf gepland en inderdaad telefoon, mijn man overlegt ook wel maar dan met de tel nog aan, dan is het vind je het goed als die en die komt? Ja dan kan je moeilijk met de ander aan de lijn nee zeggen. Balen is dat, maar misschien word het wel een hele gezellige avond.
Oehoeoe, daar zou ik toch ook een gloeiende schurft aan hebben zeg! Als ik echt lekker zat, had ie toch mooi af kunnen bellen, of ik zou toch op z´n minst pissed-off zijn omdat hij niet even had overlegt!
Ik zit nu boven de visite is er nog niet en ben van plan om ook boven te blijven. Heb mijn man net gezegd dat ik het echt niet tof vind.
Zou lekker boven op bed gaan liggen als ik jou was. Iets lekkers erbij, laptop/telefoon/tv of iets anders erbij en laat je man het maar uitzoeken met zijn visite.
Pfff nee daar zou ik om 21:15 ook niet meer blij van worden... Maar ga je nu serieus boven blijven? En dan? Haha
Mamvk ja ben echt van plan om boven te blijven. Vandaag drie uur overgewerkt en laat thuis mijn kindjes bij sm opgehaald en alleen eten met kids omdat ml een borrel op zijn werk had en was zo blij dat ik op de bank zat heerlijk rustig.
Zou bij mij ook in het verkeerde keelgat schieten hoor Maar ik heb er dan wel zon schijt aan dat ik gewoon bh loos in m'n tokki pak blijf zitten En m'n wederhelft zou dan lekker voor de visite mogen zorgen hij heeft ze tenslotte zonder overleg uitgenodigd
Goed voornemen, maar ik ben bang dat ts dan straks toch weer in de keuken een drankje in staat te schenken. Je voelt je toch een beetje verplicht om voor je gasten te zorgen toch? Bovendien worden gek genoeg de vrouwen altijd aangekeken op de gastvrijheid. Als een man blijft zitten zit hij gewoon lekker en als een vrouw blijft zitten is het een lui mens. Ik was lekker boven gebleven met de halve koelkast op het nachtkastje.
Dan maar niet gastvrij en lui hahaha kunnen ze duidelijk merken dat het niet oprijs gesteld word en gaan ze misschien wel eerder naar huis gna gna gna En die verplichting ligt helemaal bij hem hij heeft ze uitgenodigd T zijn zijn gasten hahahah