Hoi! Heeft iemand van jullie ervaring met helpling.nl? Het is een bemiddelaarssite voor schoonmakers en klanten. Ik zit te twijfelen of we een hulp in de huishouding willen. Aan de ene kant hebben we zelf best tijd om schoon te maken, maar het is van ons beide absoluut geen hobby. Nu kreeg ik een kortingsbon van helpling en denk ik, waarom niet eens proberen? Je moet minimaal 2 uur per boeking afnemen en de kosten zijn 15 per uur (bij vaker afnemen 14 per uur). Niet heel duur toch? Heb ook al weleens in familie en kennissenkring rondgevraagd of iemand een schoonmaaksters kende die nog een adresje zocht, maar helaas nog geen resultaat.
Ik vind persoonlijk 15 euro vrij duur per uur. Voor 3 uurtjes ben je dan mooi even 45 euro kwijt. Als je nu eens op marktplaats kijkt? Daar heb je ook genoeg mensen die zich aanbieden als schoonmaakster. Je kunt ze allemaal bij je thuis kunnen komen en er dan één uitkiezen welke je wel ligt. Zo zou ik het doen tenminste.
Tussen de 10 en 15 euro is heel normaal om te betalen. Ik vind overigens niet dat je persè een 'goede reden' moet hebben voor hulp in het huishouden, als jullie dat handig vinden, why not?
15 euro is niet duur. Aangezien de schoonmaakster vaak rond de 10 euro per uur word betaald. En de restbedrag zijn de kosten van de site. Dus de administratie, belastingen etc.
Mijn moeder had een grouponbon van helpling gekocht en dit weekend gebruikt. Ze kreeg een hele leuke studente die 4 uur lang achter elkaar door heeft lopen poetsen! Ze was niet bijzonder snel maar wel zorgvuldig en ook heel vriendelijk en gezellig. Prima dus! Mijn moeder deed het voor een keertje (grote schoonmaak) maar was in ieder geval heel tevreden! Voor een volgende keer kan ze ook op naam reserveren waardoor ze weer dezelfde schoonmaakster krijgt dus dat is ook prettig!
Ik heb ervaring. Via Groupon een bon gekocht voor tweemaal hulp via helpling. 1x hulp gehad waar ik matig tevreden over was. De tweede keer moet nog volgen.
Kies je altijd zelf een persoon of wordt er iemand toegewezen op basis van beschikbaarheid en locatie? Of kun je alleen bij een volgende opdracht iemand kiezen die je al eens hebt gehad? PenK kwam bij jou de ingeschatte tijd een beetje overeen met hoe lang ze echt bezig is? En hoe wordt er mee omgegaan als je bijv. 3 uur boekt, maar ze bijv. 2 of 4 uur nodig heeft voor het werk? En ik weet dat ik geen 'goede reden' nodig heb om een schoonmaakster in te schakelen, maar het voelt toch een beetje decadent en lui van onszelf
Er werd iemand toegewezen op basis van het tijdstip en de beschikbaarheid inderdaad. Maar een volgende keer kan je specifiek een naam opgeven en aangezien mn moeder tevreden met haar was, is het voor een volgende keer wel fijn als ze weer komt. Ik weet niet of je meteen ook de eerste keer al een naam aan kunt geven maar ja, dan ken je ook nog niemand toch?
Het hele huis in 3 uur leek mij niet rendabel (alhoewel wel op hun site wordt vermeldt dat ze 3 slaapkamers, de toiletten, douche en woonkamer doen. Maar dat leek mij onmogelijk (of met de 'franse slag'). Ik had gevraagd of ze de douche, twee slaapkamers soppen en de woonkamervloer wilde stofzuigen en dweilen. Dat leek mij goed te doen in 3 uur. Nou, gedeeltelijk was ik tevreden. Ze had zelfs op de kast in de slaapkamer gesopt. Maar toen ik in de douche ging kijken was het douchemeubel niet afgenomen, de kranen waren nog helemaal 'vies' en voor de douchewand had ze ook geen tijd. Dus wat ze wel had gedaan was de wasbak zelf (zonder kraan) en de vloer. Ze is daar toch behoorlijke tijd bezig geweest. Ik dacht 1 uur voor elke slaapkamer, 1/2 uur voor de badkamer en 1/2 uur voor het stofzuigen en dweilen van de woonkamer (en tussendoor kopje koffie). Een volgende keer heb ik aangegeven dat ik een andere dame wil. Maar tot nu toe hebben ze twee keer toe de afspraak geannuleerd. Ik ga binnenkort maar eens een nieuwe poging wagen om een afspraak te maken (was een Groupon aanbieding dus ik heb al betaald voor de tweede keer, vandaar dat ik nog een afspraak ga maken). Daarna doe ik het wel weer lekker zelf...
Hmm, je zou idd denken dat jouw vraag wel in de 3 uur moet kunnen (tenzij je balzalen van een badkamer en slaapkamers hebt ). Het is natuurlijk heel erg afhankelijk van wie er langs komt. Misschien ben je bij de volgende wel heel tevreden. Ben benieuwd naar je 2e ervaring! Ik ben nog steeds in twijfel of ik het wel of niet wil doen.