wij wonen momenteel bij mijn schoonmoeder in huis maar willen nu toch onderhand of na de zomer een eigenhuis! zijn er hier misschien mensen die weten hoe is zo snel mogelijk aan een huur huis ken komen! of die er misschien 1 te huur hebben in de omgeving zuid holland! ik zoek iedere dag marktplaats, directwonen en weet ik veel af. we zijn ook ingeschreven voor de woningbouw maar dat duurd te lang. wie ken mij helpen...
Direct wonen hebben wij ook eens gedaan. Het is duurder omdat het particulier is. Wij waren voor een woning al 850 Exculsief kwijt! Dus echt 850 euro aan huur alleen. We hebben nu een woning via de woningbouw maar je moet dan zolang ingeschreven staan. Urgentie geven ze zeeeeeeer zelden tot eigenlijk niet. Misschien zelf een oproepje plaatsen op marktplaats dat je een woning zoekt? Kan werken hoor! Hopelijk vinden jullie snel een eigen stekkie! Succes met zoeken!
Ik heb van de woningbouw een lijst met particuliere verhuurders gekregen, toen ik vroeg hoe lang het allemaal nog ging duren. Toen ben ik al die verhuurders gaan bellen en had ik binnen een maand een huis. De tweede keer weer hetzelfde verhaal. Ik weet dat ze bij meeus en dynamis geen wachtlijsten gebruiken. Dus misschien dat je hun eens kunt bellen. Succes met je huizenjacht. x Linda
heey jah thanx ken me nog idd herineren dat jullie een huissie via directwonen hadden! maar vind het idd stevens duur pffff nou weet je wat het nou is ik heb al een paar keer een oproep geplaatst maar het zijn iedere keer niet de huizen of de huizen waar we willen wonen! de meeste huizen staan in slechte buurten ofzo! en het kost 6 euro voor 2 weken dus op een gegeven moment word het te duur!
Je moet het inderdaad treffen. En via speurders.nl? En anders wat al gezegd wordt langs de wonignbouw gaan en vragen of een lijst hebben met woningen die per direct beschuikbaar zijn? Wij hebben het zo met het nieuwe huis ook getroffen. Wij zagen op de website van de wonignbouw een huis staan die direct beschikbaar was alleen wel in de duurdere prijsklasse zat. We zijn gaan kijken en op de dag dat we konden tekenen kwam ze met een soort gelijke woning aan,iets kleiner maar 200 euro goedkoper en gewoon via de wonigbouw. Nadeel van particulier wonen is wel dat als er iets kapot is aan het huis je het zelf moet betalen. Bv een kapot toilet moet je zelf regelen,dat doet niet de verhuurder. Kan dus soms veel kosten als je pech hebt. En je krijgt er geen huurtoeslag op. Als je via de wonigbouw huurt kan je als je niet teveel verdiend voor huurtoeslag huurtoeslag krijgen en als je particulier huurt kan dat helaas niet. Maar het voordeel is wel dat je dus via de particuliere weg sneller een woning kan vinden dan via de woningbouw. Hopelijk vindt je snel wat! X!
Hier in zeeland waren we eerst ingeschreven dat heeft andehalf jaar geduurt! Hier hadden we een eensgezin woning met 3 kleine slaapkamers en een royale tuin voor een huur prijs excl. 315,00 euro Nu hebben we particulier een huis gehuurd! Wat we opeens op de kop tikte met 2 royale slaapkamers en een mooie grote badkamer en woonkamer. Hier betalen we incl service kosten 400,00 euro. Gas water en licht apart!
Nou hier nog een woningen zoekende hoor Wonen nu bij mijn ouders in maar dat is gewoon helemaal niks! Moeten snel wat vinden want het huisje is echt veel te klein.
Sommige makkelaars verhuren ook woningen, en wat ik toen die tijd heb gezien ook nog tegen een redelijk prijs. Maar de meeste makkelaars zetten het niet op hun site dus je zou even moeten bellen. Je kan ook op funda kijken daar staan ook heleboel huur huizen op Hopelijk heb je er wat aan Liefs
Zoveel mogelijk rondbazuinen dat je iets zoekt (op jullie werk, vrienden enz...) Ikzelf heb in den haag gewoond in een heel klein appartement via direct wonen. had idd binnen 2 wk woonruimte, 410 euro incl. p/mnd. Viel dus mee, maar je betaald bij hun 1 maand borg + 1 maand bemiddelingskosten (en die ben je dus mooi kwijt...) Daarnaast een bagger slechte service (bij ons dan...) succes met zoeken! oja de viavia is een handig krantje, gewoon bij de boekhandel
Inschrijven bij een soort van woningnet tenminste zo heet het in adam. Misschien kun je nog urgentie krijgen.
Nou urgentie in deze tijd dan moet er wel heel wat aan de hand zijn met je! Daar zijn ze zo streng in geworden niet normaal. En makelaars die zijn ook zo appart als je een huur van 600 euro heb moet jij dat 5 keer verdienen dus moet je een salaris hebben van 3000 nou dan ga je toch gewoon lekker kopen als je dat verdient.
Inderdaad zoveel mogelijk rond gaan bazuinen. Onze ervaring is dat al onze vrienden aan het meezoeken waren ... In kranten kijken, wij hebben ons huisje via het Eindhovens Dagblad. Voor een particulier een zeer acceptabele prijs!
Hmm ik heb hier wel een 2 kamer woning te koop in de duurste wijk van r'dam: hillegersberg 2 kamers, tuin, 55m2... voor 124.900 zie: http://makelaarsland.nl/house.aspx?id=7879 voor een volledige omschrijving en dat is goedkoper dan voor 500e per maand een huis huren zegmaar. en voor in de stad op een bijzonder kindvriendelijke lokatie. met een actieve buurtcommissie die zorgt voor de buurttuin tegenover het huis die savonds netjes word afgesloten en scholen en sport/speelgelegenheden te over.
Bij de nieuwbouwprojecten heb je een infocentrum. Die hebben ook huurwoningen. Misschien kan je daar eens langs. Weet niet waar je in zuid holland woont maar er wordt heeeeeeeeel veeeeeeel gebouwd.
Zelf wij kregen geen urgentie terwijl hier aan de deur bedreigd werden en ikz elfs 112 had moeten bellen. Ze weigeren urgentie te geven dus tis niet eens het proberen waard. Tis echt heel goed zoeken en het net treffen.
Ik zou het via een makelaar proberen, advertenties zetten in krant of gratis op speurders of briefjes ophangen bij de supermarkt en mss particuliere huur?
Nu nog in het oude huis,vrijdag krijgen we de sleutel en maandag gaan we over naar het nieuwe huis. Buiten Breda deze keer. Puur geluk gehad met de woningbouw daar die een eengezinswoning hadden die al een paar keer was afgewezen en hun wilden er zo graag vanaf dat we zijn gaan kijken en besloten die te nemen! We hadden eerste een andere woning van hun gekeken in de dure sector en die hadden we eerst maar toen kregen we deze woning en die is al 200 euro goedkoper aan huur dan het andere huis en goedkoper dan dit huis! @Anstefay: Gewoon informeren bij de wonihbouw vereningingen of ze ook per direct woningen te huur hebben en of je een keer kan komen kijken. Niet gschoten is altijd mis Zo zijn wij ook tegen onze nieuwe woning aangelopen! Hopelijk lukt het meid! Zou wel lekkker zijn he!
urgentie bij woningbouw? neej helaas dat krijg je niet zo snel... enige wat je kan doen is iedere week blijven reageren en dan op de woningen waar minste vraag naar is, bij ons kan je kijken iedere week hoeveel reacties er waren op iedere woning... en ander particulier, maar dan betaal je heel veel, tenzij je onder de maximumgrens zit kan je huurtoeslag krijgen... maar daar zit je dan vaak boven... ook via woningbouw hebben ze een selectie huizen waarbij inschrijftijd geen punt is, deze vallen dan in de hogere klasse, bij ons is dat vanaf 520 euro, hier moet je dan wel een bepaald minimum inkomen hebben.. succes met je zoektocht, ik woonde ook bij mijn schoonmoeder, maar gelukkig sinds 20 maart eigen flatje