Wie is er ooit in Zuid-Korea geweest en kan tips geven over wat zeker te bezoeken en wat zeker niet? Of in ieder geval wat de moeite niet waard is. We willen ongeveer 14 dagen in de zomer van 2023 gaan en zijn dan met man, vrouw en dochter van 14.
Toevallig wilde ik net dezelfde topic openen. We willen ook graag volgend jaar of dan het jaar er naartoe gaan. Hebben al gelezen dat er meerdere paleizen zijn en dat de verandering van de wacht leuk is om te zien. Verder schijnt Itaewon een leuk gedeelte te zijn. Naar Jeju eiland lijkt ook leuk, een soort Zuid-Koreaanse Hawaï. Verder willen wij sowieso naar het DMZ (Koreaanse gedemilitariseerde zone) tussen Noord-Korea en Zuid-Korea.
Mijn man is een paar keer geweest. Ik zal het hem vragen. Wij willen ook ergens rond die tijd gaan 2023/2024. Dan eerst Japan ( mijn favoriet), Zuid Korea en als laatste Thailand ( woont een vriend van ons). Dan proberen we wel een maand te gaan. Mijn man is het meest rond Busan geweest trouwens. Ik ben zelf heel erg van historische architectuur dus ik zou zelf zeker gaan in Korea voor de paleizen. In Japan ben ik juist weer heel erg van het futuristische en de gekkigheid.