We hebben dit jaar niet zo heel veel te besteden, maar willen toch 1 of 2 weekjes weg met onze 2 kids. Het liefste in een stacaravan of een huisje. Wie weet er een leuke, kindvriendelijke en goedkope camping in het buitenland? We gaan met de auto dus moet wel te rijden zijn!
Wij hebben een huisje gehuurd in de Ardennen (Belgie) en waren voor een week incl. hond iets meer dan 150 euro kwijt (in juni). We hebben geboekt via vrijuit.nl Daar staan meer goedkope bungalows op!
Oh, dat is geen geld! Maar wij kunnen pas eind juli, begin augustus en dan is het, wat ik tot nu toe heb gezien meestal rond de 700 euro voor een week, pfff. Maar ik ga zeker even kijken op die site...dank je wel voor je reactie! Enne meer tips zijn altijd welkom uiteraard
Hmmm... wij zijn ook op zoek naar een leuk vakantieadresje. We zoeken een bugalow voor een papa, mama, baby en hond. We hebben ook nog niets leuks kunnen vinden. Succes met zoeken
Valkenburg is erg mooi! daar is een camping. misschien een idee? Ook gaan wij wel vaak naar Luxemburg En dan vianden maar er zijn nog wel meer mooie plaatsen is erg mooi! campings zijn na mijn mening niet te duur het niet heel erg ver weg meestal wel mooi weer.. eten in restaurant is goedkoop diesel en bezine scheelt een heleboeel!! roken is erg goedkoop.. alleen boodschappen moet je wel even goed kijken kan wat duurder zijn maar neem bijvoorbeeld al wat dingen mee. In de omgeving van vianden enz. zijn ook veel vakantie huisjes.. als je zorgt dat je als je daar weg gaat weer even je auto goed vol tankt! is de terugweg erg goedkoop!!
Zoals eerder genoemd:Luxemburg niet te ver rijden en ook nog betaalbaar. Kijk eens op : ACSI Eurocampings - 8.600 by ACSI inspected campings / camp sites in Europe!. Duidelijke site met heel veel campings ook elders in Europa. Tip:Camping Simmerschmelz en camping Kautenbach.