.. hoe houden we dat prettig ?? we hebben 4x eerder gevlogen maar toen was hij 5 en 6 maanden en waren maar hooguit 4 uurtjes.. deze vlucht is gelukkig een nachtvlucht en we hebben een wiegje gereserveerd voor in het vliegtuig, maar toch maak ik me wel een beetje zorgen, 11 uur is wel heeeel lang. Wie heeft dit ooit gedaan en heeft nog tips voor mij? Alvast onwijs bedankt!!
Oh Beeps, meen je dat nou? Ik las je topictitel alleen nog maar en toen sprong mijn bloeddruk al 20 punten omhoog; AAAAAAAAAAAAAHHHHHHHH!!!! Haha, maar dat komt misschien omda ik gisteren weer twee keer (ruim) een uur met een schreeuwend kind achterin de aut heb gezeten. (Op de terugweg hebben we er zelfs twee keer een half uur van gemaakt, want we zijn halverwege bij een Mac de auto uitgelucht, haha.) ik zat toen serieus nog te denken: wij gaan voorlopig echt niet verder op vakantie dan Overijssel.... Maar goed, hoe houd je het leuk? Boekjes zijn hier wel favoriet. Mijn zoon speelt graag met mijn iPad. Ik maak er geen gewoonte van, maar voor zo'n vlucht zou ik er wel voor zorgen dat er een verse voorraad Dikkie Dik filmpjes en een paar nieuwe babyapps op staan. Nou, dat bij elkaar zorgt al zeker voor uhm... 20 minuten entertainment. Zit er nog een maaltijd bij? Scheelt ook weer 20 minuten. Gelukkig is het een nachtvlucht. Met een beetje geluk slaapt hij inderdaad. Ik zou wel zorgen dat je een zetpilletje bij de hand hebt. Wel je voor hij heeft net las. Zjn tandjes en kan daardoor niet slapen. (of door oorpijn!) wat betreft oorpijn: ik weet niet of je kind normaal gesproken nog wel eens uit een flesje drinkt, maar voor in het vliegtuig is dat wel handig denk ik. Beetje een langzame speen de hij hard moet zuigen, dat zou moeten helpen de oren vrij te houden.
Bedankt voor de tips! ik neem inderdaad flesjes mee, ik ga er expres wat langer mee door.. bij de vorige vluchten had hij geen last van zn oren, liet althans niets merken, dus laten we hopen dat het nu net zo gaat! haha wat een verhaal jij! bij ons is het in de auto altijd prima, maar ja als je kindje zich niet goed voelt kan alles voor ellende zorgen, dan is het zelfs in zijn eigen bedje thuis geen feest! En ja de kleine mag in de babywieg, maar dan niet hangend, maar bij de voeten op de grond, dus dat is heel fijn! Ik vind het super spannend, als ik er aan denk draait mijn maag om, maar we hebben een makkelijk kind en elke dag vliegen er heel veel baby's de wereld over.. We zouden ook eerst met zn tweetjes gaan en de kleine bij mijn ouders, maar inmiddels gaan ook mijn ouders mee en dus de kleine, dat scheelt wel wat extra handjes, na deze 11uur vlucht moeten we namelijk ook nog overstappen op een binnenlandse van 1,5u .. maar ja komt goed! We hebben inderdaad ook een iPad, iPhone, boekjes gaan mee, snoepjes, zn vertrouwde dekentje, speen.. Zetpilletje is een super idee, ik heb het gevoel dat er ook wat slaapmiddel in zit? kan dat? de kleine slaapt met een zetpilletje altijd heel goed.. Bedankt voor het meedenken, fijne dagen!
Wij hebben het ook gedaan met onze dochter van toen 14 maanden. Heen hadden we een extra stoel, autostoel erop, ging super grootste deel geslapen, terwijl dit zelfs een dagvlucht was. Terug was 1 groot drama, geen stoel vrij, wel zo'n bedje voor bij onze voeten, dat vond ze helemaal niks, je hebt ook heel weinig ruimte bij je voeten, wij zaten nog wel bij de stoelen waar die bedjes ook kunnen hangen, dat is dan nog beter dan dat je stoelen voor je hebt. Het was een nachtvlucht terug, dus voelden ons ook een beetje lullig ten opzichte van de mensen om ons heen, uiteindelijk is ze wel in slaap gevallen in dat bedje, maar dat was omdat ik haar een kwartier heb laten krijsen (schaamde me wel) maar ik dacht, ze is zoooo moe, dit gaat ze een keer opgeven, toen heeft ze daarna 4 uur geslapen (totdat we gingen landen) wat was ik toen blij. Voordat ze twee was hebben we het nog een keer gedaan, alleen toen heb ik gewoon een ticket gekocht voor haar, zodat ze zeker een eigen stoel had, dat vond ik die 700 euro wel waard. Toen duurde de vlucht heeeeeel lang, ze heeft namelijk maar drie kwartier geslapen van de vlucht van 12 uur, dus dat vergde heel wat entertainment van onze kant, daarna nog een vlucht en die heeft ze heerlijk geslapen terug een nachtvlucht waar ze 8 van de 12 uur geslapen heeft (in haar autostoel). Ik vond het het trouwens dubbel en dwars waard hoor, toen ik het vliegtuig uitstapte was ik het alweer vergeten! Veel plezier, zorg voor wat cadeautjes onderweg, deed het bij ons erg goed!
pff wat een ellende.. wij hebben geen extra stoel, ik heb er ook niet aan gedacht eerlijk gezegd.. ticket zou nog eens 1700 euro zijn, maar misschien toch maar even in de groep gooien hier. Alleen heb je dan de 1ste maxicosi mee? onze kleine zit in de auto al in de vervolgstoel, dus dat is vrij rechtop voor zo'n lange vlucht, en hij slaapt in bed meestal op zn zij of op zijn buik.. Wel fijn dat je zegt dat het je uiteindelijk allemaal waard is geweest! maar god wat vind ik het spannend worden.. we hebben inderdaad stoelen waar het wiegje aan de muur kan, ik denk alleen niet dat de stoel naast ons vrij blijft want dat zijn 2 stoelen (we zitten in het midden met 4 stoelen) dus daar komen er zeker weten 2 bij.. die zullen wel balen als ze ons met baby zien! wiegje gaat dan inderdaad op de grond en wij zullen onze lange benen dan wel in onze nek leggen.. Ik heb me in ieder geval voorgenomen me niets aan te trekken van de mensen om ons heen, als het goed is zien we die nooit meer! Dank je voor de tips van cadeautjes, ga ik zeker doen!
Wij zijn met een vliegtuig vol kindjes in de leeftijd van zeg 10 maand tot 4 jaar uit China naar huis gekomen. Vlucht van 11 uur... Nou voor de meeste een drama. Ons zoontje was toen 2,5 jaar en 77 cm en 9 kg en paste niet meer in de wieg hoor. Wij moesten verplicht een eigen stoel hebben, die hebben we omgebouwd tot bedje. Voor zijn stoel hebben we bagage gelegd zodat je een verlengde stoel kreeg zeg maar. De terugweg was gewoon overdag waarop we ons zoontje mee naar huis namen. Hij heeft eerst de boel een uur aan elkaar gekrijst. Met de andere kindertjes. Leuk voor derest van de passagiers haha.. We hebben hem eindelijk in slaap gekregen en hij sliep van de 11 uur, zeker 6 uur. Hij had ook harstikke last van de jetlag, wij ook wel eigenlijk.
jeeminee, niet echt opbeurende verhalen zeg, waar ben ik aan begonnen! tja het wiegje is voor onze kleine ook te klein straks, hij weegt nu al ruim 10kg en is 75 cm.. maar hij slaapt met zn benen opgetrokken onder zn buik dus wellicht dat dat werkt, en anders moet ie ze er maar overheen hangen. KLM heeft ons er niet op geattendeerd dat hij niet in het wiegje past en ons niet geadviseerd een eigen stoel te boeken, ben benieuwd hoe dat gaat verlopen dan eenmaal op schiphol.. wat een ellende, weer stressfactor erbij! qua jetlag zal het in het vliegtuig wel meevallen, want dan is het voor hem nacht.. dan eenmaal daar zal het even wennen zijn en dan is de terugvlucht ook weer een nachtvlucht in die tijd zeg maar.. en dan thuis weer de jetlag overwinnen pff gelukkig gaan mijn ouders ook mee, dus kunnen we met 4 man de kleine vermaken en troosten.. dat scheelt denk ik wel wat, iig voor de onderlinge vrede haha.. nou het zal mij benieuwen, ik verheugde me enorm maar het slaat steeds meer om naar spanning, bah zeg.
Als je pech hebt mag je zoon niet eens in het bedje, ook niet op de grond omdat hij gewoon te lang is .. Onze zoon was net 2 cm te lang en wat een gezijk hebben wij gehad daar door, uit eindelijk mocht hij wel er in slapen om dat hij nog geen 9 maanden was... Zal denk toch nog is goed na denken over toch niet een extra stoel voor die lange vlucht... Wij vliegen geregeld 13 uur met onze kids en ben echt super blij dat ze dan een eigen stoel hebben .. ( 3 jaar en 1 jaar zijn onze kids) Wel heel veel plezier waar je ook heen gaat, zo dra je het vliegtuig uit stapt ben je echt die 11 uur zo vergeten..
Als je je gewoon instelt op een drama dan kan het alleen maar meevallen! Met zn vieren scheelt heel veel, dan kan je lekker een beetje het entertainment verdelen. Wij hadden een amerikaanse autostoel bij ons die had ook een soort ligstand. Onze dochter is een beetje een wiebelkont en kwam beter 'tot rust' in haar stoel, in de gordeltjes kon ze niet echt wiebelkonten en viel ze lekker in slaap. Onze dochter vond overigens 1,5 uur in de auto al niet uit houden, dus ik had wel een beetje een hard hoofd in de vluchten, maar ik vond het toch wel meevallen, duurt wel lang en reken niet op teveel slaap voor jezelf (de tip van de dag: ga heel goed uitgerust op reis) maar ik denk nooit meer aan de reis, alleen aan de mooie vakanties. Ik had trouwens nog van die oordopjes voor in hetvliegtuig gekocht voor haar oortjes, in de hoop dat ze er geen last van zou hebben en een neusspraytje voordat we het vliegtuig ingingen, geen last gehad! Oja en wat ik zelf heel handig vond. Zo laat mogelijk het vliegtuig ingaan. 3 van de 4 gaan zo vroeg mogelijk het vliegtuig in, zodat je al je spullen kwijt kan en nummer 4 gaat met kind zo laat mogelijk, het moet al zo lang in het vliegtuig zitten, dus beter zo kort mogelijk! Wij waren met zn 2-en en kind en hebben het ook zo gedaan, was wat lastiger omdat wij onze spullen bijna niet konden dragen met zn 2-en, laat staan in je eentje, maar wel zo gedaan. Ook bij het inchecken vragen of er nog stoelen over zijn en aangeven dat je die graag wilt hebben, ook bij gate weervragen. Wij hadden de autostoel mee naar de gate en als er geen extra stoel zou zijn zou die stoel bij de buggies etc gaan. Wij wilden sowieso een autostoel mee, omdat we die niet bij de camper konden huren en de tweede keer hebben we de rondreis met taxi's gedaan en wilden voor de lange stukken toch graag een autostoel. Nog vragen? Lekker uitkijken naar jevakantie! Die reis ben je zo vergeten en wie weet heb je een voorbeeldig kind
Ik was trouwens ook gespannen en zenuwachtig voor de reis, heb ik wel alles, gaat ze niet krijsen, waar ben ik aan begonnen????? Hahaha leuk joh vakantie. Ik vind overigens 1700 euro voor een extra ticket wel heel veel en zou dan wel het risico nemen dat er geen extra stoel zou zijn. Ik kan niet in je portemonnee kijken maar 1700 euro is best veel geld... jullie zijn met zn vieren dat scheelt, omstebeurt een rondje door het vliegtuig lopen als je kind niet wil slapen, met zn 2'en ben je dat snel zat maar met zn vieren is dat een stuk beter vol te houden! Onze dochter was trouwens echt geen schootkind met 14 maanden en kon dus echt geen rust vinden bij ons op schoot, maar ik heb andere kidsgewoon heerlijk in de armen van hun ouders zien slapen, dus het kan echt wel hoor!
dank je wel voor je uitvoerige verhaal.. ik denk dat we wel kans hebben op een extra stoel, mijn ouders hebben een rijtje van 3 nu 2 stoelen bezet. en een vriendin van mij is stewardess en die gaf ook aan dat bij een lege stoel altijd mensen met een baby daar geplaatst worden. Maar als het zo mag zijn (want 1700e is echt te veel nu) dan hebben we wel een extra stoel maar zonder autostoeltje.. want hij gaat in de buggy zijn tijd op de luchthaven slijten en ook eenmaal op vakantie in de buggy. Had jij dan de kleinste maxicosi op het wandelwagen onderstel dan? Die kleinste maxicosi past hij al niet meer in, laat staan dat hij daar lekker in slaapt.. die grotere is niet op de bugaboo te klikken.. en daar slaapt hij in de auto wel af en toe een uurtje in, maar dat is toch vrij rechtop ondanks de verschillende standen. ja het geeft me veel rust dat we met zn 4en zijn, mijn ouders hebben ook andere plekken zodat ook de omgeving voor hem even anders is als hij bij hun zit, en zij zitten naast de keuken dus kan hij eventueel lekker op de grond spelen/zitten/slapen als de wieg echt te klein is. De vorige vluchten heeft hij inderdaad bij ons op schoot geslapen, maar hij is nu echt anders, nog net zo relaxt, maar hij kan meer en wil dus meer, op schoot zitten, ho maar! hij wil kruipen, staan, dingen pakken noem maar op en met een beetje pech loopt ie tegen die tijd, dan wordt zn wereld nog groter! Maar ja, wat zou jij adviseren nu een extra stoel reserveren echt geen optie is.. gewoon met de buggy er naar toe, en wiegje proberen en evt de vrije stoel zonder auto stoel? of de te kleine maxicosi mee op de bugaboo.. bugaboo achterlaten bij de gate, cosi mee eventueel als er een stoel is en anders ook in het bagageruim mee laten? ik kan me herinneren dat we de vorige keren de buggy bij de gate hadden achtergelaten maar de bugaboo hadden we bij de koffers ingecheckt, omdat die te groot was om bij de gate te laten. en de maxicosi sjouwen is denk ik geen optie, zeker niet als het de vervolgstoel moet zijn.. pff ellende zeg, ik krijg er buikpijn van.. bah heeft niemand een tip hoe ik die kleine gewoon knock-out krijg voor 11 uur
Misschien toch maar een kort reisje naar Spanje? Nee hoor grapje...ik kan me voorstellen dat je je een beetje zorgen maakt. Ik heb helaas geen tips voor je, want ons mannetje is nog maar 2 maanden. Wij willen volgend jaar (als hij 1 jaar is) ook gaan vliegen, maar wij houden het bij een vlucht van 2 uur. Dan valt de "schade" mee. Ik wens je alvast een goede vlucht toe!
haha dank je! ja het was niet de bedoeling, mijn vriend en ik zouden met zijn tweetjes 10 dagen naar thailand gaan, en de kleine bij mijn ouders. Maar omdat we via via echt een super hotel konden regelen voor weinig wilden we mijn ouders meenemen omdat zij helemaal weg zijn van thailand, vandaar dat we later hebben besloten de kleine toch mee te nemen.. als we op voorhand een reisje met kleine zouden plannen hadden we dichter bij huis gebleven zoals eerder dit jaar.. maar ja, hoe mooi als hij straks in zn blote billetjes op een wit strand zit onder een palmboom, dat neemt niemand ons meer af als we de vlucht hebben overleefd althans.. hihi
Wij hadden de vervolgstoel bij ons, maxicosi paste ze allang niet meer in. Dat was wel wat gezeul, maar ik heb ook wel eens iemand een autostoel op zn rug zien dragen, de gordels waren dan de schouderbanden vond het wel slim! Wij hadden geen buggy bij ons, alleen een rugdrager waar ze in vervoerd werd. Wij hebben twee keer een rondreis gedaan (1x amerika, 1x bali) dan heb je niet zoveel aan een buggie. Je hebt trouwens ook speciale vliegtuiggordels voor kindjes, dan zitten ze ook goed vast (dat heet cares) heb ik ook nog overwogen. Tja, ik vind met autostoel ideaal, maar we waren wel echt de enige in het vliegtuig, alle kids gingen z onder en die hebben het allemaal overleefd en hun ouders ook!
hahah, gelukkig maar.. ik ga het maar loslaten.. ik heb toch op weinig invloed nu.. Mijn moeder zei gister: wat maak je je toch druk, ik heb nog nooit zo'n makkelijk kind gezien, ik zou de reis aandurven in mijn eentje met de kleine! Komt vast wel goed! knap van jullie zeg, die rondreizen, wat een onderneming!