Ik heb via een actie bij roompot een 4 persoons huisje geboekt, in de actie hadden ze geen grotere huisjes en stond er in de beschrijving al dat een evt camping bedje enkel in de woonkamer kan. Op basis daarvan heb ik voor ons gezin geboekt, met de gedachte onze baby van dan 6 maanden kan toch niet in een bed of op een slaapkamer, en moet sowieso in de woonkamer dus moet niet zo moeilijk zijn. In de opmerking gezet dat we onze baby dus meenemen als extra kreeg ik de reactie dat dit niet mogelijk was....geen voorstel voor iets anders.. Enkel dit is niet mogelijk xD Nu vroeg ik me af of er wettelijk iets is dat ze zo moeilijk doen... Weet iemand dit?
Geen antwoord op je vraag. Maar ik zou zelf een camping bedje meenemen. Beetje vreemd dat een extra baby een probleem is..
Wat @Bloempje01 zegt, gewoon de discussie laten gaan en zelf een campingbedje meenemen. Bij sleutel ophalen niet met het hele gezin aan de balie gaan staan voor de zekerheid. En volgens mij kom je er dan wel mee weg zonder gezeur. En ik zou daarna persoonlijk nooit mee bij Roompot boeken wat super klantonvriendelijkheid,
Klantonvriendelijk? CP en Landal is niet anders hoor... Je kunt ook meestal niet een hotelkamer boeken met 2 kinderen als het geen familiekamer is. Tja dat is nou eenmaal zo. Een max aantal mensen is een max aantal mensen. Qua problemen? Geen idee ik zou geen fijne vakantie hebben ( gehad) dus zou het nooit doen/gedaan hebben. Maar ik ben een schijtluis wat betreft zulke dingen.
Dat is wel raar, tenzij het echt een heel klein huisje is. Je komt het af en toe tegen, "op deze kamer is geen plaats voor een campingbedje". Meestal zijn kinderen onder de twee geen probleem, en wordt er een campingbedje opgezet. Ik heb met dochter van toen rond het jaar ook wel op de bonnefooi gereisd, zo eind van de middag zochten we eens een slaapplaats uit online. Dat was nooit een probleem. En ook op iets meer georganiseerde reizen heb ik nooit meegemaakt dat een jong kind een probleem was qua bezetting. Toen de kinderen al iets ouder waren, gingen we een keer terug naar een particulier huis, met de hele familie. Er was ondertussen echter uitbreiding geweest, in aanhang en in baby's. Officieel kwamen we toen een bed tekort. De kinderen hebben toen in overleg elk aan een eind van een eenpersoonsbed geslapen. (Hebben ze nog een paar jaar later nog eens een maand lang gedaan omdat ze het zo gezellig vonden).
Misschien door brandveiligheid? Ik lees wel dat bij bij landal ook niet meer personen dan het huisje kan bevatten is toegestaan (dus baby’s tellen ook mee) ivm veiligheidsredenen.
Je kunt het toch nog een keer vragen? "In de beschrijving staat aangegeven campingbedje in de woonkamer. Op basis daarvan heb ik dit geboekt." Wie weet... Ik zou niet op de bonnefooi toch gaan, ze weten nu toch dat je een baby hebt..
Gedaan en ook daar krijg ik enkel als antwoord "deze samenstelling kan niet geboekt worden in dit type huisje" En dat is precies het klantonvriendelijke wat ik bedoel @Catou niet een uitleg geven of met andere oplossingen aankomen (ander type huisje bijvoorbeeld) nee... Enkel blijven hameren op het feit dat ik niet met mijn gezinssamenstelling in dat huisje kan.... En dat ken ik niet van Landal iig.... Die komen nog met alternatieven ipv stoïcijns blijven hameren op het feit dat ze het niet kunnen boeken
Ja dat vind ik klant onvriendelijk en dat andere parken zich wellicht ook zo opstellen veranderd daar niets aan. De vergelijking met een familiekamer gaat mijn inziens helemaal niet op.
Kan ik me wel iets bij voorstellen, maar ik ben dan wel benieuwd hoe die redenatie is.... Want de baby moet sowieso in de woonkamer slapen... Dus wat maakt het dan brandonveiliger? Vandaar dat ik mij afvraag... Is het een wet ding of een eigen verzinsel om tegen te gaan dat mensen op banken gaan slapen oid?
Ik zou/ik neem een eigen camping bedje mee. Ga al meerdere jaren naar een Roompot park. De persoon die je gesproken hebt is niet van dat park (centrale klantenservice 1locatie alle parken) en zal verder ook niet kijken of je met echt maar 4 man er bent. Je krijgt de pasjes al thuis en je hoeft je niet meer aan te melden bij de receptie dat je er bent. Je kan zo je huisje in en zo ook weer weg zonder het te melden. Weet niet naar welk park je gaat, maar als je voor €10,- eerder komen bij boekt kan je vaak het park op zonder dat er iemand bij de slagboom staat om de weg te wijzen en zien ze dus ook niet wie en wat er allemaal in je auto zit.
Als het huisje niet zo groot is en je baby dus wel in de woonkamer zou moeten slapen, dan zou het zomaar eens kunnen zijn dat het campingbedje in de looproute en/of vóór de nooduitgang moet komen te staan. En dat is natuurlijk niet verstandig met het oog op brandveiligheid.
Snap ik, maar dan moeten ze in de beschrijving van het huisje zelf niet zetten dat een campingbedje in de woonkamer kan heb de screenshots naar hun toe gestuurd die hieronder staat een hier boven ergens aangegeven is.
En nogmaals, mochten ze aangeven dat het om brandveiligheid gaat oid leg ik me er echt wel bij neer.. Maar aan enkel "dit kunnen we niet boeken" heb ik niet zoveel
maar in je screenshot staat ook dat het te boeken is voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Jullie gaan met 3 kinderen, dus ‘past’ het niet zoals Roompot het bedoelt heeft. Dit zijn de voorwaarden die bij dit type huisje horen, ook al snap ik dat het erg dubbel voelt ivm de opmerking over het campingbedje..