Goede avond, Na jarenlang huisjes gehuurd te hebben in Nederland zijn we vorig jaar voor het eerst in Frankrijk gaan kamperen met de caravan! Nu willen we graag naar een kleine camping in Italië, met bij voorkeur wel 1 glijbaan. Niet massaal, wel gezellig! Kan het niet vinden in eerdere topics dus waag even dit topic want ik heb echt een gouden tip nodig!
Ik lees mee! Noord Italië is een van onze zoekplaatjes voor een leuke kleine camping. Ken je deze site? https://www.eurocampings.nl/ is mijn favoriete campingvergelijksite.
Plaatsje Cannobio aan het lago Maggiore. Erg leuk! Zelf ervaring met camping del sole vroeger als kind zijnde
Wij zijn afgelopen jaar naar camping Italy village geweest. Kleine camping aan het strand, oké zwembad met een losse glijbaan en ligweide. De camping hoort bij de mega camping Union Lido (waar je ook gebruik van mag maken) je kunt de drukte dus opzoeken maar de camping zelf een kleinschalige Italiaanse camping.