wij willen in de zomervakantie een week in ern bubgalow park. Meestal gaan we landal. Nu zien we op tv reclames voorbij komen van de kleine wolf en zandstuve. Ziet er leuk uit, maar toch ben ik bang om dit te proberen omdat ik weet dat het bij landal gewoon goed is. Iemand ervaringen met deze parken?
Wij zijn bij de kleine wolf geweest met onze eigen caravan. De kinderen vonden het geweldig! Het is wat mij betreft niet te vergelijken met een landal. Het is veel gemoedelijker en de kinderen maken sneller contact.
Ik ben op de Zandstuve geweest en dat was echt top. Mijn dochter had echt geen oog en tijd meer voor ons, die had het veel te druk met al haar ‘vriendinnen’. De Kleine Wolf lijkt me ook erg leuk. Kinderen maken zo snel vriendjes op een camping, omdat het leven veel meer buiten is. Bij Landal zijn het toch huisjes en minder overzichtelijk om je kind meer vrijheid te geven.
https://www.kleinewolf.nl/ https://www.zandstuve.nl/?gclid=Cj0KCQiAnOzSBRDGARIsAL-mUB20Goh0Cao65TNF9OJ_v9tnvBLGrDPigM9EN_Iu7cCLk8nmde5XSX4aAoaVEALw_wcB Beide zijn campings, ze lijken mij beide heel leuk.
Je hebt daar ook lodges! (Bij de Zandstuve) hebben wij vorig jaar in gezeten en dit jaar weer! Kijk maar eens op Zandstuve.nl. Echt helemaal top!
Ja, ik heb ze gezien, dat wilde we doen. We gaan sowieso niet in een tent of caravan. Maar het lijkt me toch echt heel camping achtig en dat trekt ons juist totaal niet.