Ik ben al laat heb ik al wel gezien, maar op zoek naar tips! Wat vinden jullie nou echt een super leuke camping in NL? Ik ga alleen met mijn dochter. Zij is dan bijna 9 jaar. We zijn de afgelopen 2 jaar naar de Paal geweest en de kleine Wolf. Waarbij we de laatste allebei het leukst (en mooist/net) vonden. Wat zijn nog meer echte aanraders?
Wij zijn ook op deze campings geweest, allebei super leuk. Ik zou voor de Beerze Bulten gaan, leuk op die leeftijd ook.
Mag beide! Mijn vader kan de caravan van hun ergens wegzetten voor ons. Hebben we de afgelopen 2 jaar ook gedaan
Heb ik idd ook al op het lijstje staan, maar zit al ver vol.... Ik ga zondag met min dochter alles bekijken, dan is ze weer bij mij.
Ik ken die parken niet als camping? Weet ook niet of dat parken zijn die ik zoek. Zie dat meer echt als vakantieparken, niet als camping. Wel bedankt voor je reactie
Ik vond t molke in Rijssen erg leuk. Was daar toen met een vriendin en haar kinderen, die waren wel iets jonger toen dacht ik, maar hebben het heel erg naar hun zin gehad. Ik heb ook geen ervaring met andere campings dus heb geen vergelijkingsmateriaal.
Wij hebben afgelopen jaar een huuraccommodatie op De Zandhegge gehad, dat vond mijn zoontje van 7 heel leuk. Geen spectaculair zwembad, maar wel leuke activiteiten, met voor hem als hoogtepunt de schuimparty. Met de auto kan je naar leuke strandjes in de buurt. Het jaar daarvoor zaten we op Ackersate met een huuraccommodatie, dat was ook heel leuk, maar hebben we minder de animatie gevolgd. Het zwembad (binnen) is spectaculairder, maar met mooi weer wil je dat eigenlijk buiten hebben en is het buitenzwembad relatief klein.
Hebben allebei idd ook een camping op het park. De kinderen kunnen dan ook daar aan de animatie mee doen. Maar heel eerlijk: ik vind ze niet zo gezellig. Ardoer: goede tip. We zijn er al op diverse geweest. Mijn top: camping de koeksebelt. Waren we afgelopen zomer, vonden we erg leuk. Leuke animatie, kinderboerderij en bos aan de overkant, Ommen op loopafstand, bootjes te huur.
Marveld in Groenlo. Hele gave waterglijbanen. Mooie ruime plekken. Wij zijn vorig jaar geweest en willen dit jaar weer
Ter spegelt misschien ook nog een optie. En ik weet dat er hier veel fan zijn van de leistert, daar heb ik dan weer niet zo veel mee. Wij hebben laatst op een ardoer park in Zeeland gezeten. Wat een prachtig aangelegd park was dat! Alleen wel wat minder voorzieningen dan op de grote campings die hier genoemd worden.
Ter spegelt en de leistert staan al op t lijstje. Maar beide ook al ver vol. Ik ga de campings van ardoer ook echt eens bekijken! Dankje!
Net sanitair vind ik ook zo belangrijk! Dat was bij de kleine Wolf echt keurig!!! En bij de Paal hadden we privé sanitair, ook echt ideaal!
De Bongerd! Geweldige vakantie gehad daar. Leuke animatie, zowel binnen als buiten voldoende speel/zwemmogelijkheden en toffe glijbanen Ook op de Zandstuve geweest, was ook leuk, maar ik zou eerder terug gaan naar de Bongerd als de Zandstuve.