@kwek, wat een vervelende dagen zo! En ik heb ook gemerkt aan L. dat ze veel minder wil eten met die warmte gelukkig drinkt ze wel voldoende. Maar gisteren en vandaag, nu het iets is afgekoeld, haalt ze de schade in.....ze eet ons arm! @judith, hebben ze nu al een reorganisatie aangekondigd? Of loopt je contract af per 1 januari? Bah wat een onzekerheid zeg, ik hoop dat je snel wat duidelijkheid krijgt, dan kun je je in ieder geval instellen op wat er komen gaat, of je je baan nu behoudt of niet. Hier gaat het heerlijk op het werk! Het is een oud-opdrachtgever dus ik ken het reilen en zeilen al, en stap er zo in en ga met de flow mee...echt fijn! En het is ook een traktatie om 's ochtends vroeg met de zon op het gezicht en een zingende dreumes voorop de fiets naar de gastouder te rijden, geluk zit in kleine dingen
Ik herken dit probleem ontzettend van te weinig drinken... we hebben ook zo'n periode gehad dat ze nauwelijks wilde drinken. Thuis wel gewoon hele flessen, maar op het kdv ging er niets in. Het is allemaal goed gekomen uiteindelijk. Wellicht kun je aangeven dat ze mogen proberen om de kleine ook iets anders aan te bieden dan melk dat ze dan iets van water krijgt. Dat is interessant en wellicht dat ze dan iets meer vocht binnen krijgt? Ook druk gehad met voornamelijk werk (zitten midden in een fusie wat een heisa komt daar bij kijken) en afronding van mijn studie. Laatste loodjes zijn zwaar en dan heb ik niet eens de behoefte om iets te doen met mijn studie. Mijn lieve schat heeft gister heel lief een beetje het huis opgeruimd. Zo af en toe doet hij dat... dan heeft hij zich ook gestoord aan de bende die het hier in huis is. K. vermaakt zich voor de rest prima en is een vrolijk en lief meisje
Mejosje; jij zit vroeg achter je computer! Jij werkt dus in een andere richting dan waar je studie op gericht is? Kwek; dat is wel superstress als je niet op tijd op kunt halen en je buurvrouw heeft geen voeding in huis. Zeker als je het gevoel hebt dat ze op het KDV niet genoeg te drinken heeft gehad. Gek genoeg hadden wij het rond die leeftijd percies andersom. Mijn zoontje vertikte het thuis om te drinken, maar dronk op het KDV zijn hele fles leeg. Misschien inderdaad wat slappe thee of aangelengde appelsap laten geven, zodat ze in ieder geval voldoende vocht binnen krijgt? Judith: oei, dat klinkt niet fijn, zo'n onzekerheid over je baan. juul; ik begrijp dat jouw werk en het KDV op fietsafstand zijn? heerlijk lijkt me dat! (Zeker met dit weer) Ik heb een KDV vlak bij mijn werk gekozen. Zo'n 20 minuutjes met de auto en zo'n 40 minuutjes met de fiets, net iets te ver vind ik om hem twee maal per dag mee te nemen. Zeker omdat ik hem echt niet eerder dan 18:00 kan halen, en dan wordt het avondeten zo laat. Zodra ik tijd heb zal ik eens alle pagina's gaan teruglezen om te zien wat iedereen voor werk/studie etc doet. (Zit nu op mijn werk, dus niet zo heel geschikt, hahaha). Leuk om te lezen hoe iedereen alles organiseert thuis en op het werk.
Mijn man en ik werken allebei als consultant, dus meestal zijn we ver van huis. Daarom hebben we gekozen voor opvang lekker vlak bij, is wel zo handig. En nu heb ik een klus op fietsafstand, echt helemaal geweldig!
He, het topic loopt nog, leuk! Ik ben weer terug van mn weekje Terschelling, was heerlijk Ik lees dat er nieuwe dames bij zijn, leuk!
Morgen mama dag, da's wel fijn met dit weer! Vandaag was weer een lange dag waarbij ik lij ben met mijn man. Je zou het ziet zeggen na mijn gemopper van een paar dagen geleden maar toch Hij had werk dichtbij dus heeft vanmorgen even geholpen met L. klaar maken, en ik heb haar gebracht en de hele dag gewerkt, daarna een directiebijeenkomst van mijn opdracht en daarna een andere bijeenkomst van mijn echte werk....pff gelukkig heeft manlief L. dan opgehaald en gevoederd en zo, en kom ik thuis en is alles geregeld. Joepie en direct even mijn beste vriendin gebeld vanwege het mooie weer en zij komt zatergad met haar man e kind lekker BBQ-en. Dus morgen even rose en prosecco inslaan.....en ranja natuurlijk
Ik heb ook op vrijdag mijn mamadag Lekker zo voor het weekend vind ik! Manlief heeft zijn dag op donderdag. Morgen is hij ook nog lekker thuis, dan gaan we even de puinhoop hier opruimen Ik ben benieuwd hoe zoonlief het maandag op het KDV vindt na zoveel tijd met ons te hebben doorgebracht. Hij heeft zich zo ontzettend goed vermaakt met ons... @ Juul: klinkt als een heerlijk dagje morgen
Hallo dames. Zo, dat is weer even geleden. Wat een drukte hier. Werk, nieuw huis, verhuizen, bruiloften, voetbal etc etc etc. Ik weet van achteren niet wat ik van voren heb gedaan (of was dat andersom?) Maar ik voel me lekker, kan nu al spreken van een mooie zomer! Qua werk weinig te melden. Een aantal opdrachten lopen af, dus ik ben druk bezig met hengeltjes uitgooien en dat gaat eigenlijk goed. Het is fijn dat ik straks even wat meer tijd hem om acquisitie te plegen en ook even iets minder druk te hebben. Nog een paar weekjes werken en dan 3 weken vrij! Yukl, welkom terug! Hoe was je vakantie?
WannaBmum: ik begin vroeg 's morgens... moet ook wel, maak lange dagen. Maar zp is niet representatief met de tijden, ben altijd eerder op zp dan dat het daadwerkelijk. Hier vandaag ook mamadag. Vandaag ook weer naar het cb. Ga misschien ook nog wel even vondelparken samen met K. en even inkopen doen voor vanavond bbq! Yukl: wat ik merk bij K. is dat ze heel blij is wanneer ze bij ons, dan wel een van ons is... maar ze vindt het kdv ook erg leuk. Ze begint echt opgetogen te raken wanneer ze de draagzak ziet. Tijd voor spelen met andere kinderen... ook erg leuk!
Was ik nog helemaal vergeten te typen.....vandaag weliswaar mamadag, maar ook een informele borrel van mijn nieuwe klus. En daar zijn ze al gewend aan het feit dat ik op vrijdag mamadag heb, dus neem ik L. mee naar de kroeg Ultiem werk en kind combineren Ach, het is daar lekker rustig en de borrel is om 16:00 uur, dus de vorige keer was ze ook lekker aan het spelen
@ mejosje: oh wat heerlijk dat je kleine meid zo enthousiast reageert! Dat deed zoonlief ook, tot 2 maanden geleden. Sindsdien gaat het wat minder, waarschijnlijk een fase van verlatingsangst. En nu heb je ook nog eens regelmatig invalleidsters ivm de vakanties... Daarom zie ik er wel een beetje tegenop. @ druif: vakantie was echt heerlijk! Zoonlief heeft zich zo ontzettend goed vermaakt En daar heb ik dan weer heel erg van genoten. Heerlijk zo'n blij kind @ juul: haha, ideaal dat je kleine gewoon mee kan en zich dan goed vermaakt! Je hebt het vast al eens genoemd, maar hoe oud is ze? Hier ga ik aankomende week flink aan de slag voor mn onderzoeksstage. We hebben maandag en dinsdag een afspraak staan bij 2 UMC's om alles door te spreken. Spannend, want het is mijn vuurdoop. Ik heb me nog nauwelijks kunnen inlezen (net begonnen en moest nog mijn these afschrijven plus mijn laatste bachelortentamen leren en maken), dus ik ben benieuwd hoe de gesprekken gaan. Alleen dinsdag moeten we om 15.00 uur in Utrecht zijn en daarna moet ik terug naar Amsterdam. Help Dat wordt echt een gekkenhuis met die huldiging, zeker als we winnen as zondag. Naja, ik hoop maar dat ik ergens mag zitten met mijn zwangere buik, al is dat niet zo vanzelfsprekend tegenwoordig
Ze is nu 16 maanden, maar je kunt niet vroeg genoeg beginnen met de kroeg nietwaar? Fijn dat je zo'n lekkere vakantie hebt gehad! Pfff die huldiging in Amsterdam, ik heb zo'n hekel aan mensenmassa's, ik moet er niet aan denken
Mijn zoontje is helaas gisteravond weer ziek geworden (maandag moest ik hem halen van het KDV). Hij gaat normaal maandags en vrijdags, dus vandaag meteen probleem met opvang. Gelukkig gebeurt het niet heel vaak, maar ik geloof dat we tot nu toe een keer of 4-5 in de problemen zijn gekomen in verband met ziek kind en wel moeten werken (hij is nu ruim 15 maanden). Tot nu toe kon mijn moeder vaak wel bijspringen (enige nadeel is dat ze 130 km verderop woont). Maar nu ging dat dus echt niet. Hoe doen jullie dat? Toch vrije dag opnemen, ziek melden, familie inschakelen, oppasmoeder?
Ik heb ook zeker geen zin in de huldiging... Ben erg blij dat ik niet aan de grachten woon! Ja ziekte heb ik nog niet gehad met K.. Maar andere dingen kwamen ook soms niet altijd even lekker uit. Dan maar weer vrije uren opnemen en dat een ander moment er maar weer bijdraaien om zo op 0 uit te komen en geen gezeik te krijgen dat ik te weinig aanwezig zou zijn. Bij echt ziekte denk ik dat ik mijn schoonmoeder probeer in te schakelen, die woont 20 minuten bij ons vandaan. Mijn eigen moeder helaas meer dan een uur rijden en die werkt ook nog fulltime dus is iets moeilijker.
Ik klop het af maar L. is eigenlijk nog nooit zo ziek geweest dat ze niet naar de opvang kon. Ja, ze is een keer heel ziek geweest maar toen ze direct opgenomen in het ZKH dus dat telt niet Ik denk dat ik het op zou lossen door mijn ouders te vragen, of anders neemt mijn man of ik vrij. Dagen zat, want we nemen ze echt veel te weinig op.
Meestal neemt mijn man een vrije dag op met ziekte, en ik vang ook veel op maar dat gaat nu gelukkig nog makkelijk met mijn studie (behalve op de momenten dat ik verplichtingen heb of als ik moet studeren voor een tentamen). Mijn man maakt zijn vrije dagen ook nooit op, dus voor hem is het geen probleem. Alleen baalt hij wel flink als hij een week nauwelijks werk kan verzetten. Bovendien heeft ook hij wel eens verplichtingen (als hij colleges moet geven). We hebben geen familie in de buurt wonen, bovendien werken al onze ouders fulltime (behalve mijn schoonmoeder, maar die woont ruim 2 uur rijden hier vandaan). @ mejosje: woon je ook in Amsterdam?
Miffy: Ik ben wel erg benieuwd wat je nu doet en hoe dat gaat. Ik ben ook arts (mijn man ook), hij werkt 'gewoon' zo'n 60 uur per week en ik 'slechts' 40 uur per week, maar ga binnen een jaar weer naar fulltime (dus 60 u/wk) omdat dat helaas niet anders mag. Liever zou ik mijn vrije dag in de week behouden, want ik vind 40 uur prima te doen, maar helaas.
Ik ben dus ook specialist; gelukkig kan ik wel 0,8 fte blijven werken, daar doen ze niet moeilijk over. Maar als ik spreekuur of supervisie taken heb, kan ik niet zo maar een dagje weg blijven. Onze familie woont allemaal andrhalf uur rijden bij ons vandaan. En omdat we allebei zo ontzettend veel werken, hebben we nou ook weer niet zo'n warm contact met de buren dat ik ons kindje daar een dag kan onderbrengen als hij ziek zou zijn. We wonen hier ook nog niet zo lang en in geval van ziekte is het dus wel een probleem dat we geen sociaal vangnet in de omgeving hebben.
Hier EXACT hetzelfde, inclusief familie op minimaal anderhalf uur rijden. En je woont er pas net, maar ik moet bekennen: wij wonen hier al ruim 5 jaar maar ik zou - om dezelfde reden die jij noemt - mijn eigen buren niet eens op straat herkennen ERG he? In geval van ziekte, moeten we vrij ook nemen (maar je weet hoeveel vrije dagen we per jaar hebben, dus dat is lastig inderdaad).
Hahaha, moet eerlijk bekennen dat ik onze buurvrouw (2 onder 1 kap) ook nauwelijks herken op straat! Maar dat komt niet door ons. Wij hebben netjes een voorstelrondje gedaan toen we hier kwamen wonen, maar zij zijn na ons gekomen en ik denk dat ze een soort xenofobie heeft, want zodra ze me ziet kijkt ze demonstratief de andere kant uit en trekt ze een sprint naar haar voordeur. Haar man heeft nog wel het fatsoen hallo te zeggen, maar dat is het dan ook. (Heb in een half jaar tijd maar 5 woorden met hem gewisseld) We wonen hier trouwens ook al anderhalf jaar, (tijd gaat snel ) Dus slechte smoes dat het komt omdat we nieuw zijn in de buurt Gelukkig doe ik momenteel ook wat onderzoek, dan kun je makkelijker zeggen: moet nu weg, ik haal het vanavond of in het weekend wel in.