Zoals ik al had getikt in de topics van andere meiden, ik verwachtte een tweeling, maar bij 1 van de 2 was er geen hartje meer te vinden vorige week. De gyn zei dat ik me geen zorgen hoefde te maken en dat je lijf dit zelf wel oplost in dat termijn. Ik zou dan de 10e mijn termijnecho hebben. Sinds maandag heb ik bruinverlies. Alleen bij het afvegen, niet in mijn inlegkruisje. Het is dagelijks, bij elke toiletgang. Het is minimaal en ik heb niet echt het idee dat het meer word per dag. Het is volgens mij ook meer slijm, want de hoeveelheid meer doet lijken. Maar dat het zo aanhoud vind ik niet zo prettig. Ik heb er lichte buikkramp bij, maar dit heb ik al de hele zwangerschap. Mijn pijnlijke borsten blijven en ik ben kotsmisselijk en dat lijkt wel erger te worden. Mijn vorige zwangerschap eindigde in een miskraam, ik was toen zwanger met mirena, dus wellicht heeft dat nog enige invloed... begon ook met een paar dagen bruinverlies (oplopend hoeveelheid), maar volgens mij werd het de derde dag helderrood en 2 dagen naderhand kwam het meeste er al uit. Ik was toen wel al 13.5 week. Dat bruinverlies maakt me zo erg onzeker, als ik nu geen buikpijn had gehad dan had ik misschien wat rustiger geweest. Ik weet natuurlijk dat er 1 vruchtje niet okay is en dat kan natuurlijk ook wel iets verklaren, maar mijn grootste angst is dat het levende kindje meekomt. Ik kon echt niet meer wachten tot de 10e, dus mag nu maandagochtend bij de gyn langskomen om een echo te maken... Zijn er nog meer die in de eerste 10 weken dagelijks last hebben gehad van bruinverlies/bloedverlies? Bij de meiden die een miskraam doorgemaakt hebben, na hoeveel dagen werd bruinverlies helder rood? Kan niet veel meer doen dan wachten tot maandag, maar het zoeken op internet maakt me helemaal kierewiet
ach meis, ik voel je onzekerheid zo met je mee Je kent mijn verhaal wel ik heb je gezien in mijn topic, ik had een hematoom dus mijn ervaring is niet helemaal hetzelfde. Wel heb ik een miskraam meegemaakt dit was meteen ook mijn eerste zwangerschap en dat begon met bruinbloed en het was een veeg thats it!! miskraam kwam pas op gang bij vaginale echo maar na een week bloeden en hevige weeën nog steeds geen vruchtje: toen spoed curettage gehad. Maar ik voel je angst, deze zwangerschap had ik bij dezelfde termijn ook bruinbloed maar dit keer was het gemixt met slijm!!en uiteindelijk bleek het om een hematoom te gaan, ik heb ook aan mijn gynaecoloog gevraagd omdat ik een hematoom heb die bloed (die nu gestopt is met bloeden gelukkig): kan het als het misgaat met 1 vruchtje de andere ook meenemen? hij melde dit: Als bij een tweeling 1 van de vruchtjes sterft neemt vaak het lichaam het vruchtje op en er kan wat bloedverlies optreden, het goede vruchtje blijft meestal zitten het kan wel wat hebben als het sterkt genoeg is, pas als er heftige krampen optreden is er sprake van zorg, er is altijd wel een kleine kans Daarom vind ik het goed dat je maandag al je echo krijgt, dan heb je zekerheid, dat wachten is killing, weet er alles van!!! nu ga je speculeren maar je weet niks tot je die echo heb gehad. Ik zou stoppen met zoeken op internet deed ik ook en werd gek, ik hoop dat je hier op het forum steun krijgt die heb ik gehad in mijn topic zo ben ik de 8 dagen doorgekomen, spuug hier je gal!! Ik ga zooo voor je duimen op goed nieuws maandag!!! het kan goed komen kijk naar mij ik had het compleet opgegeven! xoxo
Dank je wel hotsiflots voor je opbeurende woorden. Je kunt weinig doen aan de situatie, dus we proberen de uren maar door te komen!
Zelf geen ervaring met tweelingen.. maar een vriendin van mij had ook een tweeling zwangerschap waar er 1 van is overleden. Zij heeft echt wekenlang flink gebloed.. maar nu toch echt een zoontje van 10 maanden.. doe een beetje rustig aan ( niet dat dat helpt maar meer voor jezelf ) en heb vertrouwen in je lichaam en je kindje.. zolang je geen krampen en hevig bloedverlies hebt zou ik me proberen zo min mogelijk zorgen te maken.. hoe moeilijk het ook is.. stress is ook niet goed.. heel veel succes maandag met je echo en ik duim voor een kloppend hartje voor je
Ik heb vanaf woensdag bruinverlies gehad en vanavond waarschijnlijk een miskraam gekregen .. enkele dagen dus..
Wens je heel veel succes morgen bij de echo, ik zal voor je duimen!! Fleurtje03 weet je zeker dat het echt een miskraam was? soms is bruin/roze verlies onschuldig, ieder geval wat ongelooflijk naar, sterkte xoxo
Ach lieve caat... Ik voel met je mee Bah wat vervelend die onzekerheid steeds! Ik heb ongeveer drie/vier dagen bruinverlies gehad.. Nou en de rest hoef ik je niet meet te vertellen denk ik. Zelf denk ik dat het afkomt van het vruchtje dat wellicht afgestoten wordt nu? Heel veel sterkte mop en laat even weten wat de uitslag morgen is!! Dikke knuffel en ik ga duimen dat er 'niks' aan de hand is en je andere wurmpje rondspartelt!
Hotsiflots Ik verwacht het wel, waren ook echt stolsels.. Heb nu ook minder buikpijn.. Caat ik ga voor je duimen!
Dank je wel meiden.... ik vind het zo spannend dit pfffft met mijn zwangerschapskwaaltjes zit het wel goed (elke dag heftiger), maar nog steeds bruinverlies en geen helder bloed gespot. Dat geeft me hoop dat 1tje het gaat redden, want het is nu al een week zo en symptomen zakken niet af. Jullie gaan het horen morgen.....
ben benieuwd, weet je al meer? ik had ook bruinverlies en dat btekende niet goed helaas, maja bij jou is waarschijnlijk 1 niet goed dus ik denk dat het daar vanaf komt. helder rood kreeg ik pas na cytotec dus niet uit mezelf. ga voor je duimen!
Ik ben zo blij! Ik moest het doen met zeer slechte echoappararuur en hij heeft hem uitwendig gedaan, maar zag meteen het hartje kloppen. Vanaf vanmorgen (zal je net zien) was bloeden gestopt en zoals hij kon zien was mijn baarmoeder verder schoon. Vruchtzakje ws opgenomen en restjes als oud bloed naar buiten gekomen! Ik moet wel extra in de molen hoorde ik net, ze hadden mijn casus uitgebreid tussen de twee ziekenhuizen en specialisaties besproken. Volgende week termijnecho en met 13 weken een vroege GUO. Daarbij moet ik foliumzuur, vitamine d, aspirine en calcium blijven gebruiken tot nader order. Vanaf 12 weken calciuminjecties. Maar ik ben blij tot nu!!!
jeuuuj super nieuws!!! en beter in de gaten gehouden worden kan geen kwaad en is alleen maar fijn toch.
Gelukkig wat een goed nieuws!!!! wat een opluchting moest dat zijn en het is goed dat ze je in de gaten houden ook voor jou gevoel beter denk ik. Nu proberen te genieten ga ik ook doen
Dank jullie wel! Ik ga het proberen iig om ervan te genieten. Het is wel meteen een rollercoaster, de artsen vinden het nog spannender dan ikke. Vorige keer was ik al een casus op een internationaal artsencongres in amerika (niet dat je daar blij van moet worden), maar ze hebben elkaar weer landelijk bijgekletst heb ik net vernomen *oeps* we hopen maar dat ik ze compleet ga verbazen en er fluitend doorheen ga!
Helaas is de onzekerheid weer toegeslagen. Ik verloor opeens een hele grote stolsel, terwijl gyn had gezegd dat mijn baarmoeder er naast het goede vruchtje goed uitzag..... nu was de apparatuur niet fantastisch... maar omdat ik 2 dagen niet meer gebloed heb had ik goede hoop. Ik heb geen buikpuin en ben misselijk (maar heb ook griep). Poeh wat is dit niet leuk..... zou het dan toch fout gaan? Ik ga morgen afwachten of het doorzet en dan ziekenhuis bellen.