Hoi hoi, Ik ben hier nieuw op het forum. Om maar meteen met de deur in huis te vallen wordt ik helemaal gek van mijn ovulatietesten. Mijn vriend en ik proberen al een aantal maanden zwanger te worden en sinds deze maand ben ik begonnen met ovulatietesten. Ik ben gestart op dag 7 van mijn menstruatie cyclus en ben inmiddels al voorbij dag 14. Mijn ovulatietesten geven wel streepjes maar geen verschil in streepjes (zie foto). Ik heb de afgelopen maanden cyclussen gehad van 35,36,38 en 28 dagen. Nu was mijn vraag. Is het normaal dat er overal zo'n duidelijk streepje te zien is en er geen verschil is tussen de streepjes? Alvast heel erg bedankt voor het reageren!
Bovenstaande testen zijn nog niet positief, nog even doortesten dus Ik had bij mijn cyclus van 34 dagen pas een positieve ovulatietest op cd 20.
Frustrerend he, ik had dat met de gevoelige testen van Sensitest. Van dag 12 een streep zichtbaar, pas een positieve test op dag 23/24! Ik zou nog doortesten. Als je nu een cyclus van 38 dagen zou hebben, komt je ei nog
een andere optie is dat je zwanger bent en de testjes daarop reageren. heb je de vorige cyclus een zwangerschapstestje gedaan?
Wat een super berichten allemaal! Fijn ook de foto als vergelijkingsmateriaal! Ik vind het gewoon super frustrerend het zwanger worden allemaal en als die ovulatietesten dan ook nog eens niet mee werken. Nu ben ik wel wat meer gerustgesteld dat het nog komt! Vorige maand wel echt enorm ongesteld geweest dus heb geen zwangerschaps test gedaan!
Als dit de hele gevoelige testen zijn, dan houd je je hele cyclus een streep. Omdat je ook lange cycli erbij hebt zou ik idd nog ff doortesten. Hoe lang ben je gestopt met AC en wat gebruikte je?
Zij deze van zwanger en Kids? Ik had ook mijn hele cyclus streepjes hoor! Zelfs een keer bijna positief en toen liep hij weer af om vervolgens een week later te knallen. Gezien de lengte van je laatste cyclussen zal je piek nog moeten komen. Gewoon door testen
Ik heb de microgynon pil 14 jaar gebruikt. Nu sinds een half jaar gestopt. Ik vind het soms best lastig al dat wachten en proberen. Het is jammer dat er zoveel factoren meespelen als het gaat om zwanger worden. Ik blijf nu gewoon nog even doortesten! Hopelijk krijg ik snel een piek!
Uitgaande van je langste cyclus kan je ei nog komen tot dag 27 ongeveer dus dan heb je nog even te gaan. Hopelijk komt je eitje snel! Zwanger worden kan inderdaad frustrerend zijn. Ik hoop voor je dat het snel mag lukken.
Deze zijn nog niet positief. Ik gebruik dezelfde testen (zwanger en kids) en heb ook altijd 2 streepjes mijn gehele cyclus. Een positieve test ziet er zo uit.
Ik was net 1 dag te vroeg met mijn postje! Vandaag een super dikke en donkere streep! Super fijn! Hopen dat het deze maand iets oplevert! Hebben jullie nog advies? Vandaag een gezellige avond maken of juist morgen? Of beide? Of is dat juist weer niet goed?