Hallo allemaal. Afgelopen zondag had ik mijn eisprong dag daarvoor hebben wij geklust en sinds zondag heb ik steeds erg ruikende/stinkende urine Hebben jullie dit ook wel mee gemaakt? of is dit niet normaal?
Nou, ik heb wel gemerkt dat mijn urine na mijn ei altijd een beetje zoetig ruikt. Weet niet hoe ik het beter moet omschrijven.
ik 'ruik' mezelf vaak tot zo'n 2 dagen nadat we geklust hebben. Er komt dan nog wat sperma uit, zeg maar (sorry..). Dat ruikt meestal ook niet al te fris. Zou dat het misschien kunnen zijn?
Nou ik herken het ook wel, maar ik heb het vooral smorgens nu dat het wat sterk ruikt. Smorgens voelt het ook net dat het een blaasontsteking is, maar als ik dan geplast heb dan is het over