Haha, gatverdammeee! Ik krijg zo'n soort beeld erbij van een topic vol slijm, ofzo.. Maareh, toch geen eipijn? Goed teken toch?! Maar alsnog veel plezier met klussen, haha! @ zwitsalgeur: Nee, ik associeer het ook altijd met babypoep-geur (terwijl ik dat echt nog bijna nooit heb meegemaakt ofzo, vreemd)
Gevonden over slijmprop: De zaadcellen hebben echter heel wat te overwinnen voordat ze in de eileider komen. Allereerst is daar de slijmprop die de baarmoedermond, dit is de ingang van de baarmoeder vanuit de vagina, afsluit. Deze slijmprop is het grootste deel van de cyclus zeer moeilijk doordringbaar voor zaadcellen. In de dagen voor de eisprong verandert de samenstelling van de slijmprop echter waardoor deze beter doorgankelijk wordt voor zaadcellen. Maar, waarom ben ik hem dan verloren?! Wat is dat voor onzin? Ik ben dus gewoon de deur van mijn baarmoedermond verloren! Storm langsgeweest? Straks gaat het nog tochten in mijn baarmoeder.. Pff, nou, ik weet al wat er op het programma staat voor vanavond, zeker na die vrij donkere ovutest
lalalalala... wat een gekletst kan nu effe niet op alles reageren, lief is jarig, ben net terug van cursus en visiti komt straks. morgen maak ik het goed! update: mijn temp 2 dagen hoger, nog steeds witte afscheiding (normaal echt al bruin op 9 dpo) en steeds een raar gevoel midden onder in buik......... aarrrrgggghhhh kus lieverds... tot morgen
Whahahahahahahaha, OMG ik lig echt in een scheur hier... Net nog ff gecheckt hier en wat er dan ook was aan "vruchtbaar slijm" dat is nu weg. Wel heb ik nog steeds een flink zeurend gevoel in mn linkerzij, maar ja heb ook giga rugpijn en steken in mn buik...het lijkt wel alsof ik iets voel lopen, maar als ik dan ga kijken is er niks... Ach ja we zien wel. Ga dalijk denk ik lekker True Blood kijken. Manlief gaat zwager even helpen met zn computer en Noukie ligt al op bed...RUST ik ben er aan toe Liefs, DD
Van harte gefeliciteerd met je mannetje. Enne wanneer ga je testen want dit klinkt wel positief hoor! Liefs, DD
@ handbalster: Gefeliciteerd met je ventje Ennuhhh, spannend hoor!!! Ik duim voor je en ben heel benieuwd! Wanneer wil je gaan testen? @ DD: Hahah! Ik moet er ook wel om lachen, het is toch ook raar, zo'n slijmprop? Vreemd dat jouw slijm weer weg is! Doe rustig aan meis! Morgen weet je gelukkig de uitslag!
Ik kom niet meer bij. Het is weer een melig dagje, geloof ik "In naam van de koning, doe open die poort! Nee, weet je wat? Weg met die poort!!! Uit zn hengsels en de fik drin" Sorry... ik zie opeens een heel leger zaadjes in 17e eeuwse kostuumpjes voor me die je baarmoeder gaan belegeren Kunnen ze vandaag in ieder geval goed binnen
Nou kom ik niet meer bij, hahahaha! Dit helpt nog niet echt om in de stemming te komen, whahah! Ik moet het forum misschien maar even uitzetten ofzo..
Oke, nou effe serieus (nee hoor, waarom zouden we!) Ik heb even mijn NODje aangepast, want het ziet er naar uit dat ik morgen mijn eisprongetje heb! Dus wederom een korte cyclus! En eerder testen! Charlottesangels-nodlijst Zwanger: Neeltje1986 (uitgerekend: 25 januari 2011) michele25 (uitgerekend: 31 januari 2011) fafa (uitgerekend: 18 februari 2011) Isra (uitgerekend: 23 april 2011) Duveldraakje (uitgerekend: 23 april 2011)? NOD: 14 augustus: xVlindertje 22 augustus: Corine26 2 september: Fioon, Pluis81 3 september: Handbalster 14 september: AnnekeLoes, xVlindertje 16 september: MamaCharlotte 24 september: Roske 25 september: Ukkepukkie
haha en staat alles al op de tocht kijk uit dat je geen koudje pakt je was toch al ziek kan niet nog zieker worden he .. Hier geen nieuws
@Slijm; Ik wilde even een smerige opmering neer zetten, maar zal het toch maar niet doen haha @Zwitsal; euhh.. Nee.. Ik denk niet dat manlief dat prettig vind, ik trouwens ook niet! @Handbalster; Gefeliciteerd met je vriend! Morgen testen?? @MamaC; Tja.. Nu weet je hoe je verkouden wordt @DD; Heeeel veel succes morgen! Laat je ons iets weten? @hier; Alles ok! Morgen gesprek met PO&O, leidinggevende etc. over hoe nu verder met mijn studie. Zie er niet tegen op, mijn begeleidster en ik staan op dezelfde lijn.. Maar toch altijd spannend Ga nu even met het hondje wandelen en dan te bed. Slaap lekker meiden!
even snel vanaf vakantie, mag helaas weer op rood, rest komt wel weer als ik thuis ben, moet dit hele topici ook nog lezen, maar dan ben ik jullie iig niet meer kwijt (ga ff weg en dan kletsen ze zo een volgend topic in, najaaa zeg !)
Hallo! @Handbalster: Volgens mij (en ik wil je absoluut geen valse hoop geven) breng jij ons heel mooi nieuws morgen! Gefeliciteerd met je vriend/man, wat was het ook alweer? @Duveldraakje: Meid,ik snap er ook niks meer van maar ik heb wel ergens gelezen,en dat spijt me verschrikkelijk, dat je na een zogenaamde Missed Abortion ook nog een aantal dagen positieve tests kunt hebben. Ik hoop natuurlijk voor je dat alles gewoon goed is maar wilde het je toch zeggen..sorry @Fioontje: Heeeej vakantieganger! Heb je het naar je zin? Jammer dat je op rood bent gegaan meid.. Tot snel weer! @Neeltje: Leuk he,al die zwitsal spulletjes! Nog een beetje bijgekomen vanmiddag met je kruikje? @MamaCharlotte: Oei,kijk maar uit dat je baarmoeder niet moet niezen dan..vooral als je vriend daar in de buurt is (Sorry,ik kon het niet laten) @Hier: Ik heb het autootje gekocht,ik ben zooooo blij!!! Jippie!!! Mijn vriend en de man van Vlinder3 gaan 'm zaterdagmiddag samen halen (ik moet helaas werken). Op het gemeentehuis zeiden ze dat ik m'n rijbewijs maandagochtend op kan halen maar ik ga gewoon vrijdag al bellen of het al klaar is. Als het maandagochtend klaar is zou het vrijdag toch ook klaar moeten zijn,toch? Ik denk niet dat ze het maandagochtend heel snel in orde gaan maken terwijl ze heus wel weten dat ik gelijk kom.
@ AnnekeLoes: Haha, juist, het maakt toch al niet meer uit @ Neel: Nou ben ik benieuwd naar je smerige opmerking hoor, haha! Moet je het maar niet zeggen Fijn dat je morgen weer even een gesprek hebt over je studie! @ fioon: Jammer dat je weer op rood moet Maar wel fijn dat je even wat laat horen vanaf je vakantie! Geniet er lekker van daar!!! @ Pluis: Whahah, de verhalen worden wel steeds erger he, van mijn baarmoeder Jeeeej, je hebt een autootje, wat gaaaaf!! Wat voor een is het?? Je gaat wel even een fotootje posten hier he?
@ hier: Weinig nieuws meer, ik ben een beetje uitgekletst voor vandaag! Ik heb hier vandaag nog net geen heel gesprek met mezelf gevoerd, haha! Het was wel erg hoor.. Wat een verveling als je ziek bent, pfoeh! Slaap lekker allemaal!
Dag meiden, wat een geklets weer vandaag! @mama charlotte aller eerst beterschap. haha lol je staat op de tocht over dat gesproken had toen ik zwanger was(lees al 6 jaar terug) een zwangerschapsboek waar in stond dat je gewoon gemeenschap kon hebben en alles mocht doen behalve in je vagina laten blazen Dus toen je schreef ik sta op de tocht moest ik gelijk daar aan denken haha. @Neeltje lekker he die gierende hormonen laat je maar lekker verwennen door je mannetje @pluis super een auto! leuk wat voor een is het er! @handbalster gefeliciteerd met je vriend en misschien heb je straks wel een verlaat cadeautje voor hem zou leuk zijn. @fioon nog fijne vakantie en jammer dat je ongi bent @xvlinder zoo die was echt super positief zeg die ovu @dd spannend morgen zeg ik duim voor je @mc het gebeurt wel vaker hoor zo'n slijmprop verliezen net voor je eisprong meestal ik heb het ook is een keer gehad 1 keer maar hoor
Weltrusten ga morgen denk ik moet bij elkaar verzamelen om de huis arts te bellen. Had even gegoogled over pco en het is idd erfelijk.
pluis@ gefeliciteerd met je autootje. dd@ misschien toch een cyclus overgeslagen vanwege je VMK had ik zelf ook maar toch hoop ik natuurlijk anders voor je. hier@ gisteren de hele dag met mijn nieuwe telefoon gespeeld verder op het wachtbankje nu. ik hoop dat het raak is natuurlijk maar als het niet raak is dan zijn er 4 mensen heel erg blij (die liever zagen dat ik een maand zou overslaan) dus ja een beetje een dillema maar goed ik blijf hopen dat het goed is gegaan
GOOD MORNING! Nee nee, ik weet nog niks, ben alleen vrolijk! @Tricia: Wat voor foon heb je? @Pluis: Nu wil ik echt wel een foto zien van je nieuwe wagentje...spannend! @MamaC: Voel je je alweer wat beter? @Neel: Suc-6 vandaag met je gesprek, maar volgens mij gaat dat wel goed komen. Enne net ls MamaC ben ik ook wel benieuwd naar die opmerking @WJB: Hopelijk krijg je duidelijkheid bij de HA. Maak je voor vandaag een afspraak? @Anneke: Hoest met jou, naamgenootje? @hier: Gister toch voor de zekerheid geklust. Heb nu allemaal krampjes onderin mn buik en (sorry) ben een beetje winderig... Maar dat kunnen ook de zenuwen zijn...De "eipijn" is nu echt wel weg, al blijft mn rug wel echt zeuren. Ik denk dat ik straks helemaal loop te stuiteren rond 13:30 (dan kan ik bellen). Manlief is overtuigd dat ik zwanger ben, maar zelf denk ik de hele tijd dat de test negatief is...ben mezelf denk ik een beetje aan t beschermen. Alvast sorry voor alle onzin die ik er over de hele dag uit zal gooien...moet mn ei kwijt. Liefs, DD