@mamaC ik denk ook dat jullie een meisje krijgen Fijn dat het bloedprikken goed ging. @fafa nou echt een puzzel familie. Wel een super leuk idee. En wat betreft de wasbare luiers hihi vind dat ook echt iets voor jullie @Neeltje ja ik ben weer helemaal goed gekeurd. De baby is ingedaald dus dat is wel fijn. Ik ben benieuwd wanneer purkie zich aandient, het zou gewoon al kunnen. Maar reken er nog niet op hoor. Enne wil eigenlijk dat hij nog een weekje blijft zitten met het oog op Ryan zijn verjaardag. @MamaC hihi lees nu dat jullie een ZOON krijgen ,wat super leuk. Jongens zijn zoooooooo leuk en lief. Tja ik zat er naast, net als iedereen .. @DD nu de bevalling dichterbij komt, krijg ik er steeds meer zin in om het zelf te doen hihi. Uiteraard ook wel een beetje angst hoor, maar ik denk maar zo MILJOENEN vrouwen zijn mij voor gegaan, dus waarom zou ik dat ook niet kunnen. En ik wil het liefst na de bevalling gelijk naar huis en lekker kroelen/knuffelen met mijn kindjes en mannetje en niet nog 4 dagen in het ziekenhuis hoeven blijven.
mama wat leuk een jochie, geloof dat wij toch maar heel hard eens moeten worden over de jongensnaam, want ik ben er dan wel aardig van overtuigd dat t dit keer een meid is, maar dat dacht jij ook en t is niet zo, en dd dacht een jongen en die krijgt een meid, dus wie weet houd mijn gevoel me ook wel voor de gek @neel, wat schattig dat mick al probeert te draaien. lars lag overigens altijd op zijn zij, schijnt na 6 weken niet meer te mogen, maar anders sliep hij niet @dd, auw , hopelijk daalt ze snel in, ligt ze tenminste ook vast en kan ze niet meer terug naar stuit @pluis, ben je al tante ???? @hier, vanmiddag brak het zonnetje door, en manlief zou zijn vader even helpen, dus ik heb daar lekker in de tuin gezeten. voel mijn gezicht helemaal een beetje trekken morgen weer werken, kijken of alle tijdschriften op hun plek staan
Hey meiden, Ik ben tante!!!!! M'n broer belde tegen 22.00 uur,het kindje was 5 minuten daarvoor geboren! M'n schoonzusje is helemaal kapot,die is vanaf 05.00 uur vanmorgen bezig geweest dus het heeft 17 uur geduurd..poehpoeh! Mijn nichtje heet Isolde, we moeten er hier eventjes aan wennen want we hadden echt een hele andere naam verwacht. Ach ja, het is hun kindje en op een gegeven moment weet je niet beter.. Ik reageer morgen wel op iedereen,slaap lekker! p.s. MamaC: Wat leuk,een jongen!
Even gauw voordat ik het bedje induik: @ Pluis: Van harte gefeliciteerd meis, met je nichtje!! Leuk hoor, hopelijk mag je haar gauw bewonderen Slaap lekker iedereen!
@MamaC & J.: Jippieeeee een zoon!! Enne.. Mick is idd groot; 60 cm en 5840gr.. @fafa; Ah op die manier! Ik vroeg het me echt af.. Fijn dat Liesje weer lekker slaapt! @DD; Hopelijk daalt de kleine meid snel in, zodat je minder last hebt van je ribben! En ze zeggen dat je krijgt wat je aan kan he.. Schijnbaar kunnen we veel aan.. @Isra; Plurkie maakt het spannend! Fijn dat jullie weer zijn goedkeurd! Ik ben benieuwd wanneer je bevalt.... @Fioon; Uitkijken met de zon he! @Pluis: GEFELICITEERD met je nichtje Isolde !!!!!!!!!! @Mick; Ja.. Nu al een eigen wil.. Ik vind het heeeeeerlijk! haha @hier; Gister de belasting aangifte gedaan.. Ook zijn we bezig met een keuken uitzoeken, wat een gedoe
@ Isra: Fijn dat de beeb is ingedaald! Je hebt inmiddels al wel meldplicht he, het zou zo maar kunnen dat purkie er ineens aan gaat komen Ik ben benieuwd! @ fioon: Haha, wel slim om ook een jongensnaam achter de hand te houden ja Wij moeten ook nog iets bedenken.. Vind het erg lastig! Lekker dat je van het zonnetje genoten hebt gisteren! @ Neel: Belastingaangifte en keuken uitzoeken, tja, het gewone leven gaat ook gewoon door Lijkt me lastig, een keuken uitzoeken! Weten jullie al een beetje wat je wil?
Goedemorgen! @MamaC: Mooie echo's weer meid. (Nou ja,die eerste kan ik niet echt mooi noemen natuurlijk maar de tweede maakt het weer helemaal goed) @Fioon: Werk ze vandaag! @Neeltje: Succes met het uitzoeken van de keuken,hebben jullie al iets op het oog? @Sasje: Werk ze en succes met de cursus! @Isra: Fijn dat je kleintje al ingedaald is,dat zal vast wel wat prettiger voelen of niet? Nou meid,ik ben benieuwd hoor..het kan nu zomaar ieder moment gaan gebeuren! Spannend!! @Duveldraakje: Nou,het is te hopen dat jouw meisje ook snel gaat zakken want dit lijkt me wel pijnlijk en storend.. Succes meid! @De rest: Ik weet het niet meer.. @All: Thnx voor de felicitaties! Wat vinden jullie van de naam? @Hier: M'n broer smste net,we mogen pas om 14.00 uur op bezoek komen M'n schoonzus ligt in het ziekenhuis en blijft daar 5 dagen (zo gaat dat in Belgie,daar hebben ze geen kraamhulp) en nu moeten we ons aan de bezoektijden gaan houden,tsjongejonge zeg..
Ow ja,ik denk trouwens dat mijn eitje gaat springen want ik heb echt pijn aan de rechterkant in de omgeving van m'n eierstok. Volgens mij is het een joekel ook want hij was woensdag al 20,5 mm en ze groeien 2 mm per dag! We hebben gisterenavond toch geklust voor de zekerheid,je weet maar nooit toch?
Goeie morgen! @MamaC: Supermooie echo's meid! Vind het echt heel erg leuk voor jullie. @Pluis: GEFELICITEERD TANTE! Wel balen dat je pas om 14:00 daar mag zijn, maar das natuurlijk niet voor niks! Ik ga voor je duimen dat je klusavontuurtje aanslaat! (aan de naam zou ik ook moeten wennen, maar op zich is ie wel mooi!) @Isra: Oh oh oh spannend! Was het bij Ryan gepland de KS of niet? (Zal je vast wel verteld hebben, maar ja ben een vergiet op t moment) @Neel: En weten jullie al wat voor keuken het wordt? @hier: Al de hele morgen weer last van harde buiken en lichte krampen en steken. Ik kijk het nog even aan en anders ga ik maar weer bellen. Anouk is gelukkig wel heel erg lief dus dat scheelt. Verder genieten we nu echt van het zonnetje, heerlijk die LENTE! Liefs, DD
Ik krijg vanavond 6 eters, en mn huis moet nog gesopt, gisteren de helft van de boodschappen vergeten, dus nog naar de supermarkt en dan koken... en ondertussen heeft Lies ook een hoop aandacht nodig.... aaargh!, dus alleen even snel reageren op pluis: Gefeliciteerd met je nichtje! Veel plezier vanmiddag als je haar gaat bewonderen Enneh... ik vind het een supermooie naam! Hij stond bij mij ook een tijdje op nr 1 in mn lijstje, maar helaas vond vriendlief het niks En pas je op dat je eitje niet vast blijft zitten in je eileider, hahaha, zo'n enorm ding!
@MamaC; Mooie echo's meid! De eerste is behoorlijk duidelijk! @Pluis; Pff.. Dan duurt wachten lang! Ik vind de naam apart maar wel mooi. Maar zelf zou ik hem niet uitzoeken.. Enne.. als je zo'n joekel van een eitje hebt, moet het raak zijn!! @DD; Doe je wel rustig aan ?? Hopelijk neemt het af en hoef je niet te bellen.. @fafa; Succes !! @Keuken; We weten wat willen, we blijven alleen twijfelen over de kleur.. Er is teveel keus! Zelfs de indeling hebben we al klaar.. Van het weekend maar knopen door hakken.. @hier; Mick en ik gaan wandelen en in de tuin spelen.. Ik hou van de zon !! Heeeeeerlijk !! En vanavond lekker naar de kapper! Het kleurtje is er weer bijna uit, dus het mag onderhand wel weer..
zo meiden ik ben ook weer van de partij dadelijk nog even rennen......en dan rust @pluis nou veel plezier vanmiddag op kraamvisite! @dd je maakt het spannend hoor.... @mama duidelijke echo's hoor....mooi!
@Pluis : gefeliciteerd met je nichtje ! Aparte naam, maar vind um wel mooi Eitje die springt, op welke cyclusdag zit je ? Hopelijk is het klussen niet voor niks geweest @hier : vanmorgen naar de poli gebeld, en mag maandag 18 april weer voor FM komen om 10.05. Vanavond ga ik weer beginnen met de Clomid. Whoeeiii heerlijk 3 dagen vrij !
geniet van je 3 dgn vrij vlindertje... @hier vanmorgen wat bruin verlies....niet heel erg veel maar voor de rest weer niks meer hopelijk zet het snel door... hier dadelijk naar de cafe..hebben feestavond van het zaalvoetbal van vriend! morgen vroeg werken..of ja de hele dag en s avonds weer pokeren kijken wat ik nu kan gaan kopen van win geld
@ Pluis; allereerst van harte met je nichtje, ontzettend leuk!! Lekker vaak knuffelen. 2 dingen vind ik raar aan je samenlevingstest; 1. als je ei nu pas springt was hij misschien wel te vroeg (je slijm veranderd juist vlak voor je eisprong) en 2. waarom moet je 4 maand 'aanklooien' als je zuurgraad niet goed is... ik zou echt eens vragen of je niet mag spoelen die maanden --> zie mijn levende bewijs dat dat echt wel werkt!!!! @ MamaC; agh leuk een jongen! Grappig dat je het meteen aan iedereen verteld hebt. Nu lekker spulletjes kopen! @ Fafa; ik ben benieuwd hoe die luiers jou bevallen. JIj bent even ons proefkonijn. Als het goed bevalt wil ik dat ook wel overwegen! @Sasje; balen dat het bruin is begonnen. Ik had stiekem beetje hoop nog! Wel fijn dat je de komende ronde 'echt' verder geholpen wordt. Spannend! en veel plezier vanavond. @Vlindertje; fijne vrije dagen; je hebt wel supermooie dagen uitgekozen om vrij te zijn! Hoop voor je dat je komende ronde meer geluk hebt, het wordt wel weer eens tijd voor wat roze op ons forum!! @hier; gisteren 20-wekenecho gehad. Alles zag er supergoed uit. Zo mooi om dat allemaal te zien. Enn.. we weten ook of we een zoon of dochter krijgen, maar vriendlief en ik hebben besloten om het nog even een tijdje geheim te houden. Dus helaas meiden! haha Oh ja, we hebben net babykamer besteld, wit van 'robuust' hout, ben er superblij mee. Nu moeten vriendlief en ik het nog eens worden over je kinderwagen... @aan alle mama's/ mama's to be: welke kinderwagen hebben/ willen jullie en waarom?
@Handbalster : Haha jammer dat je ons nog even in spanning laat zitten over het geslacht van jullie wondertje. Maar fijn dat alles er goed uitzag Succes met 'uitvechten' welke kinderwagen het gaat worden.. Jaa ik heb heerlijk weer op m'n vrije dagen ! Daar ga ik van genieten ook En hopelijk deze ronde meer geluk.. zou erg fijn zijn !