wat in huis bij ziekenhuisbevalling?

Discussion in 'De babyuitzet' started by missX, Dec 1, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. missX

    missX Fanatiek lid

    Mar 2, 2006
    1,226
    0
    36
    hallo dames,
    ik was beniewd wat je nu eignelijk allemaal in huis moet halen als je van plan bent om in het ziekenhuis te gaan bevallen? Zijn er dingen die je achterwege kunt laten omdat ik dus van plan ben in het ziekenhuis te gaan bevallen?
    Ik ontvang sowieso het kraampakket van mijn ziektekostenverzekering, maar wat moet je eventueel nog meer in huis halen?
     
  2. maisy

    maisy Fanatiek lid

    Jun 12, 2006
    4,859
    0
    0
    Medisch gezien, niks, je kraampakket is als het goed is comleet.
     
  3. renske

    renske Actief lid

    May 19, 2006
    311
    0
    0
    Ja volgens mij zit alles in het pakket van je zorgverzekeraar...
    Wel word er geadviseerd om je spullen toch in huis te halen zoals een gewone thuis bevalling, soms kan het ineens zo snel gaan dat je het ziekenhuis niet haalt en dus thuis moet bevallen....
     
  4. Mandytjuh

    Mandytjuh Fanatiek lid

    Jul 4, 2006
    1,864
    0
    0
    Hostess Felicitas, Jonge Gezinnen
    Nijmegen
    mocht je onverhoopt toch thuis bevallen heb je aan je kraam pakket wel voldoende hoor want als je iets niet in huis heb heeft je vk het wel in haar auto liggen, tenminste dat was in mijn geval wel zo.
    ik had zelfs het bed niet op klossen staan omdat ik dacht gewoon in het ziekenhuis te gaan bevallen... in zo'n situatie maken ze echt wel uitzonderingen, zijn er wel op voorbereid.
     
  5. Deb

    Deb VIP lid

    Jul 19, 2005
    7,394
    0
    0
    Noord- Scharwoude
    idd wat er in je kraampakket zit is afdoende :)

    ben 2 keer thuis bevallen en had zelfs over kwa spulletjes
     
  6. Renate28

    Renate28 Fanatiek lid

    May 22, 2006
    3,334
    0
    36
    Ik heb extra kraamverband moeten halen. Ik had aan dat ene pakje niet voldoende. Ook heb k zoogkompressen laten halen door mijn man achteraf.

    Verder zat alles in het kraampakket.
     
  7. toerist18

    toerist18 VIP lid

    Oct 23, 2005
    8,317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    Idd extra goedkoop mvb ( zonder plastic, want dat broeid zo)
    Beschuiten, muisjes, koffie, koffiemelk. ;)
     
  8. Danny

    Danny Niet meer actief

    Ik zou sowieso of je nu thuis of in het zieknhuis bevald extra kraamverband en een paar grote onderbroeken aan schaffen.
     
  9. Cinderella

    Cinderella Bekend lid

    Mar 20, 2006
    752
    0
    0
    voed.ass.
    Breda
    Weet jij welk merk?
    Was van de week bij de supermarkt, maar zou niet weten welk maandverband ik moest nemen, want kon niet op de verpakking terugvinden of het wel of geen plastic onderlaagje had.
     
  10. Es1981

    Es1981 Actief lid

    De goedkopen van het kruidvat is zonder plastic
     

Share This Page