Ik zelf doe dan niet moeilijk als iemand chips of snoep trakteerd mits t normaal gebeurd (niet te veel!). Zelf doe ik altijd iets gezonds en een snoepje erbij.
Ja meerdere keren per week vind ik ook wel lichtelijk overdreven hoor. Maar voor een keer...tja...dat doen wij dus ook wel. Maar echt nog geen eens 1x per maand ofzo...Lang niet! En ouders kunnen ALTIJD aangeven wat ze wel/niet willen!
Ja, ik vind een keertje ook echt geen probleem, maar het is dus echt vaker. Hoorde net van mijn man, die had Jesper dinsdag opgehaald, dat ze toen ook al chips hadden gehad, nou ja, dat vind ik dus te gek. Ik ga er gewoon maandag rustig wat van zeggen, ik ga ook zeker niet boos worden hoor, want dan maak ik het alleen erger. Nogmaals bedankt voor de reacties.
Ik heb ook een tijdje met een collega samengewerkt die zo'n beetje 3 keer per week met de kids tosti's at (omdat ze er zelf verslaafd aan was) en een keer een tijd met een collega die zo'n beetje elke dag wat lekkers bij t broodeten wou (dus bijv. knakworstjes of gebakken ei of gekookt ei etc., poffertjes of pannenkoeken etc.) en smiddags ook nog es vaak chips. Toen had ik ook zoiets 'ja hallo dit is nu echt puur omdat je t zelf zo lekker vindt!' (want wij eten uiteraard mee). Toen er ook nog klachten kwamen van meerdere ouders heb ik er dan ook een stokje voor gestoken....dit kon echt niet! En wat ook belangrijk is..Bijvoorbeeld chips mag geen gewoon eetmoment vervangen vind ik. Want dat gebeurde dus standaard: chips ipv crackers (wat we normaal eten aan t eind van de middag)