Hoi lieve allemaal, Misschien kennen jullie me wel van het topic "weer een verdikte nekplooi". Eigenlijk zijn alle echo's en onderzoeken tot nu toe goed, behalve dus dat we die dikke nekplooi (al voor de 2e keer) hadden. Nu heb ik straks een echo... om half 2, gewoon bij de verloskundige. Eigenlijk hadden we 'm vanavond maar heb 'm verzet, kan niet meer wachten. Ben een beetje zenuwachtig.... hopelijk doet de baby het nog! Denk af en toe wel een schopje te voelen (zijn geen ploepjes meer), maar te onregelmatig om echt zeker te weten en erdoor gerustgesteld te worden. Moest het ff kwijt
Vanavond! Althans, als alles er goed uit ziet en hupst en flupst gaan we gelijk door naar m'n ouders (ff gezellig). Dus sowieso is geen bericht goed bericht, oke?
@Kussentje, heb je topic wel een beetje bijgehouden de laatste tijd en wilde je voor vanmiddag nog even veel succes wensen!
Dank je Miracles! De verloskundige (tevens buurvrouw) zei dat ik me niet druk moest maken, het is gewoon even lekker kijken tussendoor. Over 1,5 week hebben we de 20 weken echo, dus dat is nog spannender. Het leek ons ook wel lekker om dan nu nog even een echo te hebben, is de druk er misschien een beetje af als we zien dat onze kleine lekker aan het zwemmen is. Maar ondertussen ben ik dus nu zenuwachtig. Haha, een zwangere vrouw zit raar in elkaar blijkbaar.
Ik heb je topic gevolgd bij echo's en onderzoeken en kan me heel goed voorstellen dat je zenuwachtig bent. Ik wil je enorm veel suc6 wensen en ik zal duimen voor een prachtig mooie echo!
Je ligt nu met wat gel op je buik en die 'staaf' erop gok ik, dus ik hoop dat je nu van oor tot oor aan het glimlachen bent.
Liefde, je had gelijk! Echo zag er goed uit, kindje was lekker aan het bewegen en er was niks vreemds! Mooie DVD en foto's op CD meegekregen. Nu de 20 weken echo nog ff doorkomen! Onwijs bedankt voor jullie support vanmiddag, had het echt even nodig!
Hoi kussentje, wat fijn dat je echo goed was, is zeker een geruststelling voor je. Kan me voorstellen dat je je zorgen maakte, zouden we allemaal doen! En tuurlijk mag je zo af en toe eens om wat aandacht vragen, doen we allemaal toch! En het fijne aan zo'n site als dit is dat we elkaar begrijpen, we zitten allemaal in een soortgelijk schuitje. En dames die het niet begrijpen, hebben het zelf waarschijnlijk te makkelijk! Hopelijk kan je gerust slapen vannacht! Groetjes pip
Wat heerlijk voor je dat het goed was! Hopelijk heb je echt kunnen genieten van dit moment en volgen er nog veel meer van dat soort momenten
Kussentje, Meid ben blij voor je dat het een mooie echo was!! Dat moet zeker goed voelen! Geniet ervan, en met de 20wkn-echo denk ik ook ff aan je! Knuf Sookie
Dank je Sook! Ik blijf me verbazen over sommige mensen, en dan nu met name jou. Het geduld en de liefde die je kan opbrengen, ook gezien je eigen situatie. Klink misschien slijmerig, maar ik meen het echt. Dikke, dikke knuffel.