Ja lijkt me ook. Ik zou dan ook wel meer willen weten als ik in jou situatie zat. Mag ik vragen hoe oud/jong je bent? Waren jullie voor Daan* al lang bezig?
Ik ben nu 30. Bij alle zwangerschappen waren we maar enkele maanden bezig. Dat is zo raar. 3x (vrij) snel zwanger en nu duurt het zo lang. Hoe oud ben jij?
Ja dat is vreemd he! Ik hoop zo voor jullie dat het snel zo mag zijn! Ik ben 28 ( eind januari geworden) Mijn man is 30. En we zijn in april een jaar bezig. Met dus 4 zwangerschappen die mis zijn gegaan.
Dat is nog niet zo lang maar 4 miskramen is wel vreemd. Maar misschien is er niets aan de hand. Of ze kunnen er iets aan doen.
Nou idd ze zeggen steeds domme pech. Heb dus wel die onderzoeken gehad. En hoop aan de ene kant dat er niks is maar als er dan wat moet zijn laat het dan een stolling zijn. Want dat is het op te lossen. Gister moesten ze mijn hb meten en ze prikte in mijn vinger en het bloed wilde er niet uit... dus dat vind ik ook al raar..