Chromosoomafwijking/ translocatie

Discussie in 'MMM clubs' gestart door bint al maghreb, 24 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rizzie

    Rizzie Actief lid

    11 okt 2011
    469
    68
    28
    Groningen
    Binks gefeliciteerd met jullie dochter!!! wat vreselijk balen dat de bevalling en alles er omheen zo gelopen is. Hopelijk knap je snel weer op en kun je ten volle genieten van jullie mooie meid! Dikke kus!

    Kounelli: fijne vakantie gewenst!!
     
  2. LPtje

    LPtje Actief lid

    25 nov 2011
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeetje Binks wat heftig! Uiteraard wel van harte gefeliciteerd met jullie dochter en ik hoop dat jullie nu kunnen genieten ondanks de verschrikkelijke bevalling.

    Veel liefs
     
  3. happy3

    happy3 Niet meer actief

    Binks proficiat,!!! geniet ervan.
     
  4. J10

    J10 Actief lid

    14 okt 2012
    249
    0
    0
    Binks, gefeliciteerd met jullie dochter. Wat een verhaal zeg! Hopelijk knap je snel weer op en krijg je voldoende tijd om nog echt van jullie dochter te genieten. Knuffel!
     
  5. Y84

    Y84 Bekend lid

    3 nov 2012
    512
    0
    0
    Proficiat!!!!

    Pfff bevalling klinkt enorm heftig... Sterkte!!
     
  6. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    3 jan 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    vandaag de eerste schooldag van onze oudste gehad; wat een stap maar weer. Al had ik het er moeilijker mee dan zij ;)
    Ze was deze middag zelfs boos omdat ze mee naar huis moest, ze wou veel liever bij de kindjes en de juf blijven
     
  7. Kounelli

    Kounelli Actief lid

    4 dec 2008
    335
    0
    16
    Binks, hoe gaat het met je en je kleine schatje?
    J10 en LPtje, jullie zijn ook al een heel eind op weg, nog eventjes...!

    Petra: al een beetje gewend aan het naar school gaan van je grote kleine meid? Mijn oudste gaat naar de peuteropvang (voor hem ook school) en hij vindt het ook erg leuk. Hier gaan ze pas met 4 jaar echt naar school.

    Hier: eindelijk gestart met mijn specialisatie-opleiding! Hopelijk loop ik die soepel door en kunnen we daarna aan onze volgende wens beginnen!
    En mijn kleine mannetje loopt! Echt zo leuk om te zien!
     
  8. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    3 jan 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    O wat gaat het hard kounelli, nu al stappen zeg! Dan is de babytijd echt wel voor bij. Heel veel succes met je opleiding.

    L gaat gelukkig graag naar school, al ligt ze op dit moment wel in bed. Ze heeft toch vaak nog een dutje nodig s middags.
    F is vandaag een half dagje gaan wennen in de crèche. Ze heeft 3,5 uur van de 4 geslapen :) mijn verlof zit er nu echt wel bijna op, nog 4 dagen en weer aan het werk, zal wennen worden.

    J10 en lptje, hoe gaan de laatste loodjes?
     
  9. J10

    J10 Actief lid

    14 okt 2012
    249
    0
    0
    Dames, wat een mooie berichten!
    De ene loopt, de ander mag alweer naar school, kleine kindjes worden groot!
    Kounelli, succes met je opleiding, hopelijk ga je hier vlot doorheen en kunnen jullie inderdaad aan jullie volgende wens beginnen. Fijn om op die manier met de toekomst bezig te kunnen zijn :)
    Petra, wat is dat verlof voorbij gevlogen zeg, alweer aan het werk, dat zal ook wel wennen worden. Fijn dat L wel graag naar school gaat, en F het goed oet op de creche, dat geeft toch wel vertrouwen.

    Hier, net de eerste week verlof achter de rug. Ik merk wel dar mijn lijf daar echt aan te was. Wel geeft die extra tijd me weer de mogelijkheid om meer te piekeren over het gemis van onze kleine man, en zorgen over de toekomst (volgende zwangerschappen, dragerschap van deze kleine, etc). Zonde natuurlijk, en nutteloos. Gelukkig kan ik ook verschrikkelijk genieten van het getrappel van ons wondertje in mijn buik :)

    Lptje, hoe vergaat het jou, het komt ook voor jou steeds dichterbij!

    X
     
  10. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    3 jan 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    Klinkt erg bekend j10, ik ben in mijn verlof ook erg vaak naar het kerkhof geweest. Ik mistte e en n heel erg op die momenten, net alsof ik er dan meer tijd voor had, raar wel. Ben toen ook heel vaak naar het graf van men papa geweest en heb hem gevraagd goed op onze twee vlinders te passen en te zorgen dat het kindje dat ik toen droeg aub gezond mocht zijn.

    Hoe groter l wordt hoe meer schrik ik ook krijg voor het moment dat ik haar zal moeten vertellen dat ook Zij een translocatie heeft. Ben echt zo bang dat ze het me kwalijk zal nemen of afgunstig zal zijn op f omdat f het niet heeft
     
  11. LPtje

    LPtje Actief lid

    25 nov 2011
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha meiden,

    Hier al weer bijna 35 weken zwanger. Morgen gaat mijn verlof in. Ik vind het nog wel een beetje gek, het komt nu wel erg dichtbij. Ik begin het ook steeds spannender te vinden. J10, ik herken jouw gevoel wel. Zo nu en dan komt het gemis van het vorige kindje me ineens aangevlogen.
    Nu moet ik wekelijks voor een echo. Ons kereltje is te klein en vorige week liet het in de groeicurve een afbuigende lijn zien. Ze wijten het aan het feit dat er een andere echoscopiste de echo maakte. Woensdag moet ik weer terug. De rest was wel goed. Er zat voldoende vruchtwater, de doorstroming van de navelstreng was goed, de ctg was goed, ik voel m goed bewegen, etc. Ik heb me er nu bij neergelegd dat het ziekenhuis wel zal weten wat ze moeten doen dus dat ik me er minder zorgen om maak.

    Liefs
     
  12. Y84

    Y84 Bekend lid

    3 nov 2012
    512
    0
    0
    Hoi allemaal,

    LPtje, spannend allemaal!!! Het gaat er nu echt op aan he :)?

    Wij hebben net de intake voor de PGD gehad in Maastricht. Was een erg prettig gesprek. Komende dinsdag hebben we nog een belafspraak en dan gaan we definitief ermee beginnen... We krijgen dan bloedonderzoek, ik echo en mijn vriend sperma-onderzoek. En ze gaan die test maken, dat duurt een maand of drie heb ik begrepen.

    Deze maand hebben we nog gewoon natuurlijk geprobeerd, dus hopelijk is het nu net op de valreep raak en is het allemaal niet meer nodig :)!

    Fijne dag allemaal!
     
  13. Binks

    Binks Actief lid

    18 okt 2012
    132
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hi iedereen,

    Hier gaat alles goed! Ons meisje is geweldig en ze is zo lief en mooi 😊
    Ze doet het super goed, slaapt snachts al twee keer vijf uur achter elkaar! Ze heeft wel last van refluxklachten, nu de voeding wat dikker en het gaat al wat beter.
    Met mij gaat het eindelijk ook weer goed, maar m'n bloeddruk is nog steeds niet onder controle. Ben echt erg ziek geweest na de bevalling en heb veel last gehad van de manier waarop het allemaal is gegaan. De arts assistent van de nachtdienst heeft amper met ons gecommuniceerd en heeft mijn pijn niet serieus genomen. Ze heeft ook onze vragen niet beantwoord en ons eigenlijk maar gewoon laten zitten tijdens die laatste uren. En dat terwijl de verloskundige van de avondploeg al eigenlijk bij de overdracht naar een keizersnede wilde gaan. Maar zij dacht daar anders over. Op zich niks mis mee ware het niet dat ze dus helemaal niet heeft gecommuniceerd over het hele proces. Ik heb daar uren gelegen zonder eindpunt. Daarbij die ruggenprik die niet goed werkte maar waar ze amper op reageerde. Uiteindelijk na 36 uur toen ik aangaf dat ik écht niet meer kon en dat ik eiste dat het zou stoppen heeft ze nog zon rotopmerking naar me gemaakt, ze zei het voelt alsof je de handdoek in de ring gooit. En dat terwijl de weeënopwekkers al uren op de hoogste stand stonden en die prik niet werkte. Ik heb me zon loser gevoeld! Ik ben juist helemaal geen aansteller en heb een hoge pijngrens en een realistisch beeld over een bevalling. Maar ik vind het niet meer dan logisch dat je informatie nodig hebt over zon traject en dat je wilt weten waarom ze toch weer wachten op de ontsluiting terwijl die al uren niet of amper vordert. Een beetje zoals een marathon lopen zonder aanduiding van hoe ver het nog is. Maar daar denkt zij kennelijk anders over.
    Moet wel zeggen dat ik het als bijna traumatisch heb ervaren.. Heb me ook echt een kneus en een slechte moeder gevoeld de eerste weken. Alsof ik inderdaad had opgegeven. En ik heb echt het gevoel dat ze me iets heeft ontnomen. Als ze me beter had begeleid dan had ik het waarschijnlijk wel nog volgehouden :( nu voelt het alsof ik tegen een boom ben gaan zitten tijdens de marathon in de laatste bocht voor de finish..
    Heb er veel over gepraat en ben er nu minder emotioneel over. Maar als ik het zo opschrijf ben ik er weer kwaad over. Ik begrijp gewoon niet dat je als arts gewoon niet vertelt waar mensen aan toe zijn!! Het domme is namelijk dat de gynaecoloog (haar supervisor) me heeft verteld dat ze al lang hadden afgesproken dat als ik om half zeven geen volledige ontsluiting had het dan een keizersnede zou worden.

    Maar goed genoeg over mij!
    Spannend die eerste schooldagen en ook het wennen op de crèche. Zie ik wel een beetje tegenop ook al haha terwijl het nog maanden duurt!
    J10 en lptje ben een beetje jaloers op jullie zwangere buiken hoor. Hihi alle clichés zijn waar hoe graag ik ook van die buik af wilde nu mis ik m!
     
  14. Kounelli

    Kounelli Actief lid

    4 dec 2008
    335
    0
    16
    Binks, wat fijn dat het met jullie goed gaat en met je meisje ook!
    Maar wat vervelend dat je zo naar terug kijkt op je bevalling. Ik zou dit zeker ter sprake brengen bij de nacontrole op de poli! Het is heel belangrijk dat het ziekenhuis terug hoort hoe het op jou is overgekomen, zo jammer dat het voor jou een traumatische bevalling is geworden, kan ik me trouwens wel voorstellen als ik lees wat je schrijft.
    Maar fijn dat je nu ook lekker van je mooie meisje kan genieten en dat ze het zo goed doet! Geniet maar lekker, het is je van harte gegund!
     
  15. J10

    J10 Actief lid

    14 okt 2012
    249
    0
    0
    Binks, heftig verhaal zeg! Ik kan me goed voorstellen dat je je kwaad en teleurgesteld voelt. Een zwangerschap met translocatie is sowieso al een emotionele achtbaan, dus een fijne begeleiding ter afsluiting is dan nog eens extra belangrijk. Hopelijk lukt het je wel om voldoende van je mooie meisje te kunnen genieten. Het is je zo gegunt!

    Y84, spannende periode gaan jullie in! Ik duim voor je dat ook jij snel met een gezond kindje in je buik mag rondlopen :)

    LPtje, laatste loodjes :):) ik kijk erg uit naar de ontmoeting met ons mooie wondertje, jij ook? Het gaat nu allemaal niet lang meer duren.

    Ik ben trouwens best benieuwd naar de waarheid in alle cliche's. Voel me af en toe net een olifant, mis mijn sporten en ben blij als ik straks weer op mijn buik kan liggen. Maar inderdaad, het gefrummel in mijn buik ga ik denk ik wel missen. Het is toch een mooi intiem momentje samen :D
     
  16. Kounelli

    Kounelli Actief lid

    4 dec 2008
    335
    0
    16
    Meiden, wat is het hier stil...
    LPtje en J10, baby nog aan boord, of stiekem al bevallen? Ben heel benieuwd, hoop dat jullie gauw jullie wonder in handen hebben en dan lekker kunnen genieten!
    Hoe is het met de rest van de meiden?
     
  17. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    3 jan 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    Het is hier inderdaad stil!
    Ben ook wel benieuwd of er al babynieuws is.

    Hier is het erg druk, twee kindjes, eentje naar school, een naar de crèche, man en ik allebei aan het werk, hij fulltime ik 33 uur.
    Maar de kindjes doen het gelukkig prima
     
  18. J10

    J10 Actief lid

    14 okt 2012
    249
    0
    0
    Hey dames, hier is alles nog rustig. Vandaag eerste vlinderdag van ons zoontje. Best wel dubbel, we missen hem enorm maar zijn ook heel blij met de kleine die hopelijk snel komt. Wel een fijne dag gehad samen met mijn man en vrolijk getrappel in mijn buik :)

    Hoe is het verder bij jullie? Kounelli gaat het goed met de opleiding?
    X
     
  19. Kounelli

    Kounelli Actief lid

    4 dec 2008
    335
    0
    16
    Fijn, J10, dat je een mooie dag hebt gehad. Toch wel weer even heftig, hè. Alle herinneringen... En eigenlijk ook wel fijn dat die kleine niet gisteren al is gekomen, maar nog lekker even bij mama blijft zitten!
    Fijn dat hebt goed met je gaat! Ik kijk uit naar babynieuws!

    Met de opleiding gaat het goed, wel een gepuzzel met m'n tijd, als de kinderen in bed liggen ga ik weer aan de studie. Volgende week maandag t/m woensdag de eerste echte lesdagen, ben benieuwd.
     
  20. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    3 jan 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    Goed dat jullie een mooie dag hadden j10, ondanks alle geluk blijven 4 januari en 13 november ook erg moeilijke dagen voor ons.

    Kounelli, wat goed dat je die studie erbij neemt zeg. Ik zou dolgraag ook weer gaan studeren maar er is zoveel twijfel, het is nu al zo druk, ben zo bang het niet aan te kunnen of niet genoeg tijd voor de kindjes over te houden
     

Deel Deze Pagina