chronisch ziek groepje..??

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door frummelk, 16 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angels88

    Angels88 Bekend lid

    2 apr 2013
    581
    0
    0
    Jilina heb me berichtje maar snel veranderd haha :) wat een gave site heb je zeg! Leuk ook al die foto's & wat een mooi huis zeg! Het stukje over fibr schrok ik even omdat er stond dat het tijdens je zwangerschap beter ging maar erna dubbel en dwars terugkomt... Bij mij gaat het nu ook beter (me/cvs) dus hopelijk komt het straks ook niet dubbel en dwars terug want het gaat net zo lekker hier! Dat stukje over die spuiten met hormonen moest ik lachen want dat heb ik ook vaak geroepen hihi!

    Mamavananne welkom :) de vermoeidheid is heel anders dan normale vermoeidheid, helaas zal niet iedereen dit snappen. Watvoor bedrijfje hebben jullie als ik vragen mag? Misschien dat het straks in het voorjaar beter gaat als het wat lekkerder weer is ook?
     
  2. jilina

    jilina Fanatiek lid

    27 mei 2010
    2.362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Thnx zag net trouwens dat het gastenboek het niet doet dus zal er even achteraan zal hem eerst wel even uit het menu halen. En dat dubbel en dwars hoeft natuurlijk niet bij iedereen te zijn gelukkig.
     
  3. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Hey meiden, ik kom snel weer kletsen! Even drukke dagen hier rondom de verjaardag van zoonlief, dus alleen even een snelle *zwaai*
     
  4. Rashidaatje

    Rashidaatje Actief lid

    5 dec 2013
    283
    0
    0
    M'n zoontje
    Home sweet home
    Dat is wat ik eigenlijk ook bedoelde :p, denk dat we het nooit echt kunnen accepteren, je probeert er mee te leven.
     
  5. Rashidaatje

    Rashidaatje Actief lid

    5 dec 2013
    283
    0
    0
    M'n zoontje
    Home sweet home
    Heb je nog steeds veel last van de bekkeninstabiliteit?

    Ik heb tijdens de zwangerschap van m'n zoontje ook bekkeninstabiliteit gekregen in een best erge mate, heb er regelmatig nog erg veel last van, als het echt te erg word heb ik morfinepleisters gekregen.

    Mensen kunnen altijd makkelijk praten en zeggen dan slaap je wat bij in het weekend. Konden we soms maar alles even op pauze zetten.
     
  6. MamaVanAnne

    MamaVanAnne Fanatiek lid

    21 jul 2013
    1.164
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik heb nog steeds klachten van mijn bekkeninstabiliteit ja.
    Maar niet meer zoals in het begin gelukkig. Net na de bevalling, met veel rugweeen, kon ik mijn bed niet meer uit. Heb 10 dagen in bed door gebracht, fysio aan huis. En echt heel erg langzaam gaan opbouwen, steeds uurtje uit bed en weer rusten etc.
    Nu ben ik ondertussen weer de hele dag beneden en ook weer meer actief.
    Ben bij een orthomanuele therapeut geweest die mijn bekken recht heeft gezet, want die stond erg scheef. Sinds die tijd gaat het ook wat beter. Maar heb nog steeds wel rugpijn en als ik veel heb gedaan pijn in mijn stuitje en schaambeen.
    Hopelijk wordt het in de loop van de tijd nog beter.

    Ben je niet bang dat als je weer zwanger wordt het nog erger terug komt? Want ik moet eigenlijk niet aan een 2de denken en weer al die ellende ondergaan..
     
  7. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    18 jan 2012
    3.916
    2.293
    113
    Ik kom ook weer even zwaaien :D

    Welkom nieuwe dames!

    Hier gaat alles goed. Alleen sinds oktober door alles toch wel erg moe. Eerst natuurlijk de cursus en toen dat gedoe met schoonmoeder. Vervolgens dacht ik weer te beginnen met de pil, maar bleef daardoor maar ongesteld. Daardoor moest ik weer stoppen van de huisarts. Reageerde blijkbaar niet goed op de hormonen, waardoor ik uiteindelijk 14 dagen echt ongesteld ben geweest :$. En vervolgens werd ik flink verkouden, maar inmiddels weer opgeknapt. Wel mijn vriend en de kleine aangestoken, dus er wordt continu gehoest hier in huis :(. Ben dus erg toe aan vakantie! Alleen morgen nog werken en dan heerlijk 2 weken vrij. Even genieten van uitslapen en niks hoeven, heerlijk!
     
  8. Rashidaatje

    Rashidaatje Actief lid

    5 dec 2013
    283
    0
    0
    M'n zoontje
    Home sweet home
    Hoi,

    Gelukkig dat je klachten al stukken minder zijn.

    Ik ben wel bang dat het erger word bij een 2e, door de fysio werd het eigenlijk ook afgeraden of ik moest het eerst met de gyn bespreken.

    Als ik straks weer zwanger mag zijn, dan ga ik de eerste maanden op krukken en daarna in een rolstoel, heb zelf een scootmobiel, dus dat zal ook wel wat helpen straks. M'n vriend ziet er wel een beetje tegenop, omdat ie me tijdens de zwangerschap steeds naar de wc moest slepen, maar we hebben het er voor over. Ik hoop dat ik dat straks ook nog zeg als ik zwanger ben.
     
  9. jilina

    jilina Fanatiek lid

    27 mei 2010
    2.362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
  10. Brigit

    Brigit Fanatiek lid

    26 feb 2009
    1.879
    13
    38
    Vrouw
    Hele fijne kerstdagen allemaal!

    Veel plezier en lekker genieten :D
     
  11. Angels88

    Angels88 Bekend lid

    2 apr 2013
    581
    0
    0
    Iedereen fijne kerstdagen!
    Kerstknuffel!
     
  12. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Voor jullie ook allemaal fijne feestdagen!
     
  13. Brigit

    Brigit Fanatiek lid

    26 feb 2009
    1.879
    13
    38
    Vrouw
    Happy new year allemaal!!
    Dat het maar een jaar mag zijn met minder pijn en vermoeidheid. (Pff dromen mag toch:D)

    Fijne dag
     
  14. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Beste wensen voor n gezond en gelukkig en liefdevol 2014 :)
     
  15. jilina

    jilina Fanatiek lid

    27 mei 2010
    2.362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    De beste wensen voor iedereen en dat het maar een gelukkig, gezond, vruchtbaar en liefdevol jaar mag worden.

    En dromen mag ook hoor brigit ik help het je hopen, hoop daar zelf ook wel een beetje op eigenlijk.

    Heb sinds een week weer een nieuwe klacht er bij. Kom net bij de cesar vandaan en die denkt dat het uit mijn si gewricht komt dus die heeft ze even behandeld dus hoop dat de klacht daar van weg gaat. Over twee weken moet ik weer heen.
     
  16. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    O bah das naar pijn in de SI-gewrichten :(
     
  17. jilina

    jilina Fanatiek lid

    27 mei 2010
    2.362
    0
    0
    verkoopster
    friesland
    Het doet dus geen pijn maar heb geen gevoel in de voorkant van mijn linker boven been. Maar toen ze even aan het si gewricht zat en mij dus daar behandelde deed het wel heel erg pijn ja:( Ik hoop dat ik niet te veel na pijn krijg
     
  18. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    @ Jilina, o wat maf dat je dan eerst eigenlijk geen last had en nu wel :(, hoop ook dat het meevalt met de na-pijn. Heel veel beterschap!
    Ik had ook last van mn si-gewricht, maar achteraf kwam de pijn uit mn bil, waarschijnlijk ischias bovenop mn bi :(
     
  19. blondje1987

    blondje1987 Actief lid

    7 jan 2014
    128
    3
    18
    Vrouw
    Provincie utrecht
    Ik lees hier graag mee. Ik ben net lid hier en heb net een topic gemaakt waarin ik mijzelf voorstel.

    Ik heb sinds okt 2009 ME/cvs en een prikkelbare darm. Gelukkig voel ik me al ruim een jaar redelijk hetzelfde, weinig schommelingen qua energie en zeker geen lage dalen en hoge pieken meer. Werken lukt tot ongeveer 12 uur per week, door mezelf elke dagen ongeveer evenveel energie te laten gebruiken..

    Nu ben ik net 5 weken zwanger en ben erg benieuwd hoe dit allemaal samengaat. Mijn arts verwacht dat ik me beter ga voelen door zwangerschap, dus ben erg benieuwd!!

    Liefs mij
     
  20. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    @ Blondje, welkom! En ik hoop dat je je daadwerkelijk beter gaat voelen in de zwangerschap!
     

Deel Deze Pagina