Zo vandaag is de ongi door gebroken Echt ROT dat ze me zo vroeg testen! De hoop kroop omhoog......en ook omdat de laatste 3 x echt op de nod dag ongi doorbrak!!!! Was ik Nu ECHT positief??? Of hebben ze de pregnyl nog opgevangen?? Balen maar nu op Naar ronde 5 en toch......... Hoop voor de rest een echte plakbeep!!! Succes & veel plezier met jullie zwangerschap. OOIT komt die dag........ Grt Tam
Ohhhhhhh neeeeeeeeeee!!! Ah meis, wat ontzettend balen zeg en dan is balen erg zacht uitgedrukt... Hele dikke knuffel! En jullie dag komt echt wel, alleen is dat moeilijk te geloven als je net de klap van teleurstelling hebt gehad... Ik had het echt voor je gehoopt. Ik ga keihard door met duimen! Ronde 5 wordt hem!
Sterkte met het verwerken van je teleurstelling en het in het reine komen met je twijfels, en veel succes in de volgende ronde.
Dank jullie wel meiden, daar knap ik van op! En jullie geven ook niet op dus........... Iets van girlpower.....moet het toch wel zijn?!!!!! Want damn dit is echt door de grond heen en weer eruit klimmen en doorgaan tot de volgende, word je weer naar beneden getrokken.... Moeten we er weer uitklimmen....... Dat is echt wel vrouwenpower!! Toch??! Denk ook aan jullie!!!! Nogmaals Thanks en jullie succes -x-