Hoi iedereen, Ik lees al een tijdje mee maar heb nog niet echt actief meegeschreven. Ik wil hier wel wat actiever op worden. Helemaal na de gebeurtenissen van gisteren en vandaag. Op 1 januari had ik een positieve ovu test. Gisteren zou ik dan op 9dpo zitten volgens mijn berekeningen. Ik kon het niet laten dus toch een testje gedaan omdat ik voor mijn gevoel het wel eens zou kunnen zijn. Binnen 5 minuten kwam er een licht maar toch wel duidelijk tweede streepje. Ik was er toch heel blij mee maar probeerde er ook niet teveel conclusies uit te trekken (jammerlijk mislukt). Ik zag het al helemaal voor me hoe de zwangerschap zou verlopen en wie we het eerste zouden vertellen en hoe. Maargoed vanmorgen dus weer een testje gedaan en die was dus hartstikke wit. Geen streepje te bekennen Ik baal zo ontzettend ook al probeerde ik er niet teveel op te hopen, dat was dus niet gelukt. Ik vraag dit tegen beter weten in maar is er toch nog een kleine kans dat ik alsnog zwanger ben? Of een vals positieve test? Of toch even zwanger geweest maar nu niet meer? Bah wat maak ik mezelf hier toch gek mee. Op de foto is de eerste van gisteren en op de tweede is de bovenste van gister en onder van vandaag.
Hoi Stefanie, heb je 2x op hetzelfde moment van de dag getest? Met telkens enkele uren voor het plassen? En hoelang is de afleestijd?
Kan nog alle kanten op. Ik zou eens afwachten tot 14 dagen na je ovulatie. Als je dan niet ongesteld bent nog eens testen. 9 dpo is echt enorm vroeg. Ik zag pas wat op 12-13 dpo.
Bedankt voor jullie reactie! Ik heb gisteren rond 11 uur in de ochtend getest na 1 kop thee en vandaag gelijk na het opstaan. In de bijsluiter staat dat je de je de test binnen 5-10 minuten kan aflezen. De eerste foto is na ongeveer een kwartier gemaakt. De foto met de test van vandaag ook binnen een kwartier. Ik hoop natuurlijk dat het allemaal nog kan maar het is nu weer gewoon afwachten
Ze zeggen dat je best niet met ochtendurine test, zeker niet als je te vroeg test. Idealiter zou je inderdaad best nog een paar dagen wachten, al weet ik uit ervaring dat dat moeilijk is. Als het je niet lukt, zou ik vanavond nog eens testen maar dan wel enkele uren zonder plassen. ik wil je zeker geen valse hoop geven, maar ik vind de streep van gisteren toch echt vrij duidelijk voor vals negatief. Veel succes! Ik duim voor je! Laat zeker iets weten! ☘️
Even een aanvulling. Over het algemeen geeft de eerste ochtend urine wel het beste resultaat. sommige vrouwen zweren bij later op de dag testen, maar de meeste doen het met eerste ochtend urine. Dat is toch het beste vergelijkbaar. Tav je vraagt het zou kunnen dat de eerste test vals was, dan kan dan door productie fout komen, maar kan ook dat er toch iets van hcg is ontwikkelt. dat had je dan vandaag misschien nog wel moeten zien, dus gok toch op een productie foutje misschien. Als je zeker bent van je eisprong zou je op 10 dpo wel iets moeten zien, maar zou zeker nog even blijven doortesten. Succes!
Bedankt! Ik wacht nu maar af of mijn ms toch nog komt de komende dagen. Als deze uitblijft kan ik altijd weer een nieuwe test doen. Dat is het plan in ieder geval anders blijf ik er toch te veel mee bezig
Ik snap wel na zo’n overduidelijk streepje bij de eerste test dat je gelijk aan het fantaseren was! Nog even afwachten / testen!