Cinababy versus Ïnfacol

Discussie in 'Verzorging' gestart door babs38, 23 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sukke

    Sukke VIP lid

    14 jan 2010
    5.538
    1
    0
    Wij hadden eerst cinababy en dat had echt een week inwerk tijd. Op een gegeven moment was ie een keer op op een zondag en beide zkh hier in de buurt hadden alleen Infacol dus toen dat maar gehaald omdat ik hem niet een hele dag en nacht met krampjes wilde laten zitten. Dus toen Infacol en niets anders meer genomen. Werkte vvele malen beter dan cinababy.

    @Cyntje: Gewoon goed naar je kindje kijken. Ik vergat het op een gegeven moment ook soms en merkte dan ook dat hij geen krampjes had. Toen heb ik een hele tijd alleen de laatste 2 voedingen (18.30 en 22.30) wel nog gegeven zodat hij er iig snachts dan geen last meer van had. Merk je dat je kindje dan wel wat last heeft dan misschien nog bij 3 voedingen geven.
     
  2. Supernurse

    Supernurse Fanatiek lid

    16 aug 2009
    1.837
    0
    0
    bij ons werkte beide niet. Toch met infacol beste resultaat gehaald
     
  3. VeraM

    VeraM Actief lid

    22 apr 2010
    463
    0
    0
    Leerkracht basisonderwijs
    Gelderland
    Eerste heb ik infacol gebruikt, maar maud raakte er verstopt van. Schijnt vaker voor te komen volgens de HA. Hierna Cinnababy, en dat werkte als een zonnetje.
     
  4. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    Grappig de verschillen dat hey een beter werkt dan bij de ander en andersom
     
  5. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Hier heeft Infacol de darmpjes stil gelegd. Na 21 dagen geen ontlasting ging de arts luisteren en was er geen enkele activiteit waar te nemen. Dus toen moest ze aan de Lactulose, waardoor ze nog vééél meer krampen kreeg. Ik vind het zelf dus rotspul.
     
  6. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Wij hebben even Cinababy gebruikt. Krampjes werden wel iets minder maar zoon ging er ook van spugen. Gelukkig waren met 6 weekjes de krampjes ook over. Bij een eventueel volgend kindje zou ik niets gebruiken, alleen masseren.
     
  7. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Hier was infacol geen succes. Cinababy helpt wel goed. Gebruik het alleen als hij echt erge krampjes heeft. 3 druppels op zijn speentje en dat sabbelt hij dan lekker op. Werkt perfect.
     
  8. siepie

    siepie Fanatiek lid

    28 apr 2010
    3.424
    3
    38
    hier 2 weken infacol gebruikt maar werkte niet, kleine onwijze krampen!
    nu sinds paar dagen cinababy en wat een verschil, echt een rustig en tevreden meisje.
    tuurlijk nog wel wat last van kramp maar dat is echt niks in vergelijking met daarvoor!
    krampen worden hier mede veroorzaakt door medicijnen tegen reflux.
     
  9. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    12 nov 2008
    17.671
    2
    0
    Zuid-Holland
    Infacol werkte hier eerst wel,
    toen werden de krampjes er juist erger door.
    Toen overgestapt naar cinababy, dat werkte echt super!
     
  10. Violetriot

    Violetriot Fanatiek lid

    25 apr 2010
    2.998
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    TS, ik zou gewoon infacol proberen, baat het niet dan schaadt het ook niet..
    Infacol hielp hier super, Mart had zo'n krampjes, echt zielig! Vanaf een week of 3 tot 8 infacol gebruikt voor elke voeding, tussen week 8-9 alleen 's avonds, en nu is het niet meer nodig.
    Succes!
     
  11. Ilona PS

    Ilona PS Bekend lid

    12 feb 2009
    768
    0
    0
    Zuid Holland
    Hier goede ervaringen met infacol :).
     

Deel Deze Pagina