Dames, ik doe hierbij een oproep om foto's van jullie positieve ovulatietesten te plaatsen. Heel veel dames twijfelen aan hun LH piek en misschien kunnen ze hier fijn vergelijken en meer zekerheid vinden!! Ik zal het spits afbijten! Dit is een Zwanger & kids test:
Graag gedaan ! Ik weet nog wel dat ik het ook lastig vond toen ik er net mee begon en dan is alle info welkom. Toch?! Nu inmiddels wat testen verder, dus wat meer ervaring...hihi. Helaas deze cyclus nog geen knaller gehad, weet ook nog niet of ik mijn ei al gehad heb . Blijf dus lekker doortesten.
Ik heb dus (bijna) nooit zulke duidelijke. Ik gebruik sensitest, maar heel belangrijk: ik weet wat voor míj positief is (en ben zwanger geweest dus heb echt wel een eisprong ). mei http://www.zwangerschapspagina.nl/members/12460-albums4545-picture22211.jpg oktober (mijn ENIGE echt positieve in 1,5 jaar tijd) http://www.zwangerschapspagina.nl/members/12460-albums4545-picture26760.jpg december (hier was ik zwanger) http://www.zwangerschapspagina.nl/members/12460-albums4545-picture29912.jpg Ik vond het ook wel mooi om te zien dat er bij mijn laatste bestelling ovutesten van sensitest een nieuw voorbeeld stond waar het streepje dus niet zo knetterduidelijk was en hij al positief stond aangegeven. Eindelijk een soort geruststelling, want ik heb me daar stomgenoeg best druk over gemaakt. Kortom... probeer het een tijdje en kijk naar wat voor jóu positief is. En daarom wil ik mijn niet zo knal testjes ook even delen Voor als er zo'n onzeker vogel als ik zit te googelen enzo en hier even geruststelling uit haalt.
dat is de reden dat ik geen sensitest meer gebruik...word er alleen maar onzeker van. zwenk geeft knaltesten, vind ik prettiger..
Naja ik zie nu duidelijk wat voor mij positief is dus voor mij is het prima Ik vond het wel goed van die nieuwe gebruiksaanwijzing trouwens.
Ja helemaal super Lief, dat was ook mijn bedoeling!!! Als ie echt knalt, dan is het wel duidelijk vaak, maar dit is juist zo'n twijfelgeval. Heb ik ook hoor. De mijn Knalt ook niet zoals bijv die van Moon77 of Sweet Lilly. Leuke banner hahahaha, ik heb dezelfde @ Sweet Lilly: Mooooie test. Dit was ook mijn eerst posi ovu!!!
Eens!! Dat maakt het iets duidelijker.. maar zo zie je maar weer, ieder heeft zijn voorkeur. En iedereen moet doen wat voor haar het beste werkt. Als we ons ei maar vinden en er uiteindelijk een mooie plakbeeb aan over houden toch..?
@ Lief: ZP- vriendinnetje van me heeft nu al wat aan jouw foto's gehad! Fijn zeg! Ze zat erg in onzekerheid, maar vond bevestiging in jouw foto's. Geweldig, daar doen we het voor! Bedankt meiden!! Ga zo door! Alle foto's zijn welkom!
Positief augustus 2009: http://www.zwangerschapspagina.nl/members/35225-albums4644-picture24285.jpg Positief februari 2010: http://www.zwangerschapspagina.nl/members/35225-albums4644-picture22721.jpg Positief mei 2010: http://www.zwangerschapspagina.nl/members/35225-albums4644-picture22720.jpg Ik heb verder bijna iedere maand ovu-testjes gedaan, verschillende merken... Die van kruidvat zijn niet betrouwbaar in mijn ogen... De rest wel alleen is het ene merk echt knal positief en t andere merk minder knal... maar allemaal wel betrouwbaar Deze maand voor t eerst de CB-digitale ovu-testen aan t uitproberen!
Even een vraagje voor de ervaren dames van de ovutesten: Als je mijn test bekijkt, moet ik dan nog een dagje wachten met klussen en morgen nog een keer testen, of vandaag al klussen???? Help Nou wordt ik weer onzeker hihihi
Finnefant, ik zou je vriend maar bespringen en dan voor de zekerheid gewoon morgen nog een keertje Weet je.. dit is ook zo afhankelijk van de zaadjes kwaliteit enzo, als je het om de dag doet zit je sowieso goed, maar het is een beetje.. geluk hebben allemaal. Gewoon doen wat goed voelt! Ik heb zelf het geluk dat ik mn eisprong ook vaak voel en bij mij komt hij al heel snel na de positiefste test, maar ik lees weer van anderen dat het dan nog 2 dagen duurt.. Je weet het gewoon niet.
Ja klopt. Man en ik smeppen (Sperm meets egg plan) en daarbij moet je vanaf dag 8 om de dag klussen en bij positest 3 dagen achter elkaar "klussen". Bij onze eerste was t ronde 2 raak, met 1 "geluksschot" die maand hahaha, dus zaad zal wel oke zijn hihi. Wat voel je dan bij de eisprong? Ik heb wel "vruchtbare afscheiding" zeg maar... Ach ik begin gewoon vandaag en morgen en overmorgen en dan zien we wel hahaha! Ik test gewoon niet meer denk ik, dan maak ik mezelf niet meer onzeker!
@Finne: Dank je wel. Ik hoop dat ie al geweest is en ik toch goed geklust heb of dat ie nog moet komen, maar zit vandaag al op dag 30 dus dan wordt het wel een hele lange cyclus...pfff. Als je jouw foto bedoelt waarmee je dit topic gestart bent, dan zou ik zeker vandaag en morgen klussen want die is gewoon vet posi. Mss zelfs overmorgen ook nog....baat het niet, schaadt het niet. Ik had trouwens in dec ook op de dag van mijn knalposi test al eipijn, dus is mijn eisprong ook ws al snel geweest. Klus ze...hihi. Ik zie net jouw berichtje...Ik zou wel doortesten hoor, dan zie je hoe of wat en weet je zeker dat je piek en ws eisprong achter de rug is.