Ik had hier laatst foto's gepost van 2 testen die een licht kruisje aangaven en dus eigenlijk positief zijn. Zowel kruidvat als clear blue. Nu had ik net zon ontzettende krampen in mijn buik dat we naar de huisartsenpost zijn geweest.. Nu was de test daar hartstikke negatief. Wat denken jullie
Ik zie dat je de plus testjes hebt gedaan, dat zijn sowieso testjes die vaak vals positief geven. Ik raad je aan de testjes van de Kruidvat 2 voor 5 te doen. Deze zijn betrouwbaarder. Wat zeiden ze bij de huisartsenpost?
Hey meis, Je testen zien er wel positief uit hoor, maar bij mij zijn ze nooit donker geweest. Zoals men in je andere topic al zegt het zijn ondingen. Idd beter de digitale doen, of die van de etos/kv 2 voor 5 euro. De testen die ze bij de ha doen, zijn helemaal niet gevoelig hoor. Ze zeggen vaak van wel maar dat is niet zo. Ik zou zeggen; geen bloed geeft moet, en de krampjes? tja meer dan afwachten kun je niet doen. Ook ik wil je graag aanraden om over een dag of twee nog eens te testen maar dan met de digitale met indicator of met die van de kv. Heel veel succes meid!
jaa ik voel me echt ontzettend zwanger.. we zijn meteen naar de nachtapotheek gereden om nog een test te doen.. we konden het niet voorstellen dat de test negatief was.. en deze is toch zwaar positief , wat vinden jullie? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
dan vraag ik me af wat er met die testjes van de HA is !! ik vind dat nogal een grove fout als het een fout is
Deze foto is de test van de apotheek en hoort dus zo te zijn? (dus geen kruis nodig?) Dan vind ik het echt heel erg raar hoor.......ik zou er een digitale tegen aan gooien, heb je het gelijk in woorden.
Die apotheek testen zijn toch gewoon posi... ik denk dat huisartsenpost foutje gemaakt heeft of t snel afgelezen.
Meis je bent echt wel zwanger hoor. De testen bij ha en hapost zijn zo gevoelig als een blok beton. Vorig jaar heb ik duidelijk positief getest thuis met kv en clearblue digitaal. Bij ha echt negatief getest, bloedonderzoek wees ook uit zwanger.
pppffff schandalig eigenlijk.......ik begrijp uit de reacties dat deze test zo hoort te zijn, dus ook van mij een gemeende proficiat!!!!
Je test ziet er heel goed uit! Dus ik zeg ook: gefeliciteerd! Die testen bij de ha schijnen inderdaad meer hcg nodig hebben.. Misschien kun je even je hcg laten prikken?
Nah wat raaaaaar!!!! Dat moet gewoon een fout zijn geweest bij de huisarts,kan gewoon niet anders. 1 test negatief en de rest positief! Zou de huisarts bellen en zeggen dat je zelf nog een nieuwe en andere test gedaan hebt en deze knal positief is. Daar moet een foute test gedaan zijn,kan toch niet anders?! Snap dat je hier super onzeker van word maar ik blijf bij de mening dat je echt wel hartstikke zwanger bent hoor. Hoe ver ben je nu in je zwangerschap?
Lijkt me meer dan positief hoor! Wat een sukkels daar bij de huisartsenpost. Enne, als bv een 2v5 ook positief zegt, dan zou ik zeker contact opnemen met die huisartsenpost en het ze inwrijven. Niet om vervelend te doen, maar stel je was van je fiets gevallen (oid), je gaat naar het ziekenhuis en moet een rontgenfoto. Je geeft aan mogelijk zwanger te zijn. Mn doet een test: negatief. Dus lekker al die straling over je lijf, en je kindje!!! zo'n situatie is echt onacceptabel vind ik!!! Ps. Ben zelf niet van de cb digitaal. Wat een afzetters!!!
Als jij niet zwanger bent weet ik het ook niet. Ik denk echt dat ze een fout hebben gemaakt zou naar de huisarts gaan en een bloedtest vragen!! Sterkte en ik denk dat je lekker zwanger bent dus gefeliciteerd Xx
Test bij ha/hapost is niet fout. Testen zijn een stuk minder gevoelig. Die reageren pas vanaf een hcg waarde van dacht ik 75. Na mijn ervaring vorig jaar (cb met weken indicator positief) heeft mijn huisartsenpraktijk andere testen gekocht. Had hetzelfde als jou..
Hier ook keer bij huisartspost test gedaan ivm pijnklachtten en dat ding gaf negatief aan en ontsteking in me bloed (nierbek) antibiotica gekregen klachtten niet over en week later weer naar ziekenhuis en was dus al 3 mnd zwanger(wist het niet overigens) had me regels en had dus ook nooit een nierbekontsteking !!!!!!!!!!!!! dus testen in zh of huisarts zegt dus degelijk NIET alles