Hoi meiden, Vandaag op 10dpo deze test gedaan. Er verscheen meteen na het doorlopen een licht plusje op de test. Vanochtend had ik wel bij het afvegen bruin/roze afscheiding. Inlegkruisje ingedaan maar nog niks er op, enkel met afvegen. Zondag is mijn NOD. Ik heb normaal gesproken als mijn menstruatie begint meteen donkerrood bloedverlies. Zou het een innestelingsbloeding kunnen zijn? Bij mijn andere 2 zwangerschappen heb ik dit niet gehad dus ik weet ook niet hoe dat eruit hoort te zien. Daarnaast temperatuur ik ook en vanochtend maakte mijn temperatuur een duikvlucht naar beneden. Was er dus van overtuigd ongesteld te gaan worden. Maar nu komt er helemaal geen bloed meer. Ik dacht ik doe even 1 test die gaat vast negatief zijn, dan kunnen we weer verder met een volgende ronde. Echter verscheen er binnen afleestijd een plusje. Nu weet ik niet of ik deze test kan vertrouwen? Ik lees nog wel eens wat over vals positieve plustesten. Ik heb onlangs een miskraam gehad maar al wel een spierwitte test ( meerdere ) tussendoor gehad, dus van de miskraam kan dit lijkt me niet zijn. Wat denken jullie?
Dit is helaas de valse streep die de cb kent. Overigens is dit wel de hele oude variant van de cb (tis geen cb plus iig). Was hij nog wel houdbaar .
@RoGiJuLi Ik heb in het verleden wel de nieuwere variant van de cb plus testen gebruikt en daar nooit vals mee getest. Deze was nog wel gewoon goed hoor, heb het doosje niet meer maar heb hem vanochtend gekocht. Lijkt me niet dat ze testen in het schap hebben liggen die over de datum zijn... Maar ze hadden bij de supermarkt alleen deze en nog van een ander merk. Niet die nieuwe cb plus testen. Bij deze moest ook een plusje komen te staan en ik zag hem meteen...een lichtverticaal streepje was ook zwanger stond er in de beschrijving. Maar ik twijfel gewoon zo erg...ik kan me gewoon niet voorstellen meteen weer zwanger te zijn na mijn miskraam. Mijn temperatuurkaartje staat bij mijn handtekening trouwens
Ik zou nog eens opnieuw testen morgen met een andere test. De nieuwe cb plus testen zijn zeer gevoelig. Ik wil er niet meteen vanuit gaan dat je een valse test heb. En wees niet getreurd.. meteen weer zwanger na een miskraam kan. Ik ben daar 1 van de levende bewijzen van. Ik heb op 13 april een vmk gehad en ik testte op 9 mei een mooie positieve streep! Het kan echt! Hopelijk morgen een positieve test in je handen!
Wow @Loraintje wat fijn dat je zo snel weer zwanger bent geraakt. Ik moet morgen en overmorgen werken, maar misschien kan ik morgen op de terugweg nog even bij de apotheek een testje halen, als de bloeding tenminste niet doorzet Ik zou het trouwens niet heel erg vinden om eerst weer ongesteld te worden hoor, al is een nieuwe zwangerschap natuurlijk meer dan welkom! Ik ben gewoon ontzettend onzeker geworden. @RoGiJuLi ik heb het even opgezocht, dit was een clearblue EASY test. Ik woon trouwens in Frankrijk. Ik heb even op de site gekeken van CB en deze testen zijn in Frankrijk wel gangbaar en in Nederland niet, daar staan ze ook niet op de site. Vreemd zeg dat daar blijkbaar zo'n verschil in assortiment is per land Ik ga maandag denk ik weer testen als ik tenminste niet ongesteld word van het weekend.
Ja zo heette hij idd Maar ik vind je temp wel minder hoopvol helaas Hopelijk stijgt hij morgen weer als een malle
Ik vrees ook dat het niet gelukt is. Net alweer meer bloed na het toiletbezoek... Ik had ook niet verwacht dat het meteen de eerste ronde na de miskraam raak zou zijn hoor, helemaal niet zelfs. Gehoopt natuurlijk wel Op naar de volgende ronde!
@RoGiJuLi Ik was ervan overtuigd ongesteld te zijn geworden gisteravond. Ook met krampen erbij vanmorgen. Maar er komt eigenlijk wel weinig bloed vrij voor mijn doen, bruinrood, wel met kleine stolsels trouwens. Maar ik heb vanmiddag dus nog een ander merk test gehaald en bij thuiskomst gedaan. Eigenlijk meer om te bevestigen dat die clearblue vals positief was en ik was ervan overtuigd dat deze test negatief zou zijn. Echter gaf ook deze test een heel licht streepje. Nu ga ik dus twijfelen, heeft er wel iets gezeten maar ben ik toch ongesteld geworden? Of ben ik misschien wel zwanger en had ik gewoon een late innesteling? Ik wilde eigenlijk de volgende ronde zonder temperaturen doen dus heb vanochtend ook m'n temperatuur niet opgenomen. Zal morgen eens kijken hoe die is. Als die hoog is, is er dan nog een kans?? Pfff meteen weer in de stress want al zou ik zwanger zijn, wat zegt die bloeding dan?? Wat denk jij van deze test?
misschien was je zwanger en heb je een hele vroege miskraam gehad.. een innestelingsbloeding is geen helderrood bloed en ook niet veel. Een innestelingsbloeding komt ook vaker niet dan wel voor en gaat niet gepaard met stolsels dus dit lijkt me vrij onwaarschijnlijk. Als je een vmk heb gehad dan is het niet gek dat deze test ook nog heel licht positief is omdat hcg niet meteen uit je systeem is. Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt
@Loraintje het is niet helderrood, meer roodbruinig... En ik heb 2 weken geleden zo'n zelfde test gedaan en die was hagelwit ( 3 weken na miskraam ) dus ik neem aan dat dit niet meer van de miskraam is. Maandag nog maar eens testen om te kijken of hij oploopt...
Oke maar wel stolsels en krampen? Ik wil je niet bang maken meis maar dat is meestal niet echt een goed teken als je nog voor ie NOD zit. Ik duim voor je dat als je uberhaupt zwanger bent, je vruchtje er nog zit na je bloeding en je menstruatie uitblijft.
Misschien dat er iets gezeten heeft, maar ik zou er voor jezelf vanuit gaan dat je ongesteld gaat worden. Bruinrood met stolsels en buikpijn is meestal geen goed teken. Ik kreeg bruin, toen bruinrood en het werd steeds donkerder tot echt rood en toen eindigde de zwangerschap in een miskraam (met ongeveer 6 weken)
Nou we zullen moeten afwachten hoe het gaat aflopen... Vooralsnog ga ik er vanuit dat ik gewoon echt ongesteld ben zeg maar...
Nou ik ben toch echt flink ongesteld geworden vannacht, zelfs doorgelekt dus ik denk dat er wel wat gezeten heeft maar niet is blijven plakken dus vroege mk waarschijnlijk Op maar weer naar de volgende ronde.
Balen van je ongi zeg. Overigens is dit geen vroege miskraam (je bent immers netjes op tijd ongi geworden), maar als er echt iets heeft gezeten wat bij de innesteling is fout gegaan spreek je van een biochemische zwangerschap Hopelijk volgende maand 2 dikke strepen op je test