Wat denken jullie? Ik heb normaal een cyclus van 28/29 dagen. Op 9 mei mijn laatste clearblue ovulatietest gedaan en die was duidelijk negatief (wil het even loslaten aangezien we weer in de mmm zitten, febr een hsg gehad en nu half jaar zelf proberen, maar goed het blijft altijd tussen je oren zitten) ook een korte lf fase waardoor ik meestal na 10/11 al spotting heb met als gevolg ongesteld te worden. Nu heb ik dat helemaal niet? Nu komt het: 10/11 mei duidelijk groeispurt gevoeld. Ik denk dat die dan 12/13 is gesprongen. 17 mei ontzettende pijn in me baarmoeder gehad. Gevoelige tepels maar die heb ik ook als ik ongi moet worden. En al vanaf 18 mei elke ochtend hoofdpijn wat daarna weer wegtrekt. De eerste test heb ik donderdagmiddag 20 mei gedaan (na 5 min dacht ik iets te zien maar dit kan ook gewoon het bekende indrooglijntje zijn!) en de tweede test heb ik net gedaan? Wat denken jullie? Van mijn dochter testte ik savonds 12dpo heel licht. Is ook al 9 jaar geleden dus vind het lastig.
Die bovenste is een indrooglijntje. Als je inzoomt zie ik een wit lijntje net daaromheen wat donkerder waardoor het een lijntje lijkt. Die onderste twijfel ik. Daar denk ik ene moment iets te zien en andere moment niet. Voor nu hou ik het nog op negatief
Eigenlijk moet ik ook niet met die Kruidvat testen, maar goed. Heb nog een clearblue en een predictor liggen. Wacht nog even met verder testen. Ben eigenlijk ook veel te vroeg nog. Maar wij gaan straks uiteten en dacht als ik nou wat zie dan ga ik geen wijntje nemen.
Ja snap ik! Op 9/10 dpo kan er een streepje staan maar zoals je weet hoeft dat niet perse. Ik hoop dat je de komende dagen alsnog positief test
Ja idd!! Inmiddels al heel wat jaren verder dus ik weet wat je bedoelt (1e zwangerschap heeft ook lang geduurd) ken mijn eigen lichaam redelijk goed. Altijd dat wachten..... zucht..... ik had het idee dat ik er niet zo erg mee bezig zou zijn aangezien ik een gezonde dochter van 8 heb rondlopen, maar wel dus
ik ben nu zwanger van de derde en had niet verwacht dat ik weer zo vreselijk mee bezig zou zijn. Gaat het wel lukken, hoe lang zal het duren, wat voel ik allemaal enz. En toen ik zwanger was weer net zo bang dat het mis zou gaan. Had ik ook niet verwacht.
Geen ervaring met deze testen, wel ervaring met spotting voor menstruatie en de keren dat ik zwanger was had ik geen spotting. Ik ga voor je duimen!