Clearblue digitale ovu test

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Kanelly1981, 30 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kanelly1981

    Kanelly1981 Actief lid

    7 aug 2010
    249
    0
    0
    NULL
    Gelderland
    Hallo dames,

    Ik heb een vraagje over de CB ovulatietest. Vanmorgen gedaan met ochtendurine en een smiley:) Maar als ik die stick eruit trek zie ik dat het 2e streepje bij lange na niet zo donker is als de controlestreep. Klopt dit wel? Of wordt het hierbij niet evendonker de streepjes.

    Het zou wel kunnen dat mn ei eraan komt, want volgens mij app zou het ook morgen zijn. En mijn cycus is gemiddeld 32 dagen.

    We hebben gisterav geklust, kan ik dan beter morgen weer of toch vanavond?

    Hoor graag jullie bevindingen.
     
  2. mommy1992

    mommy1992 Actief lid

    4 feb 2015
    229
    23
    18
    Bij mij was dat ook en had toen de volgende dag weer een smiley.. maar heb gewoon op beide dagen geklust..
    En ook zwanger geraakt toen
     
  3. Moess

    Moess Niet meer actief

    Het is een digitale test zodat je geen streepjes hoeft te lezen. Hier dus niet naar kijken. Een smiley is gewoon positief

    Klus ze!
     
  4. Indy1986

    Indy1986 Niet meer actief

    Bij een digitale ovulatie en/of zwangerschapstest zijn de streepjes niet betrouwbaar. Wat er op het schermpje staat is wel betrouwbaar.
    Succes!
     

Deel Deze Pagina