Hey meiden, Ik heb 3 dagen geleden een test gedaan van Clearblue plus en binnen de afleestijd was er een heel licht plusje te zien, echt een tuur test. Maar al na een halfuur was niks meer te zien. Moet ik dit als positief beschouwen of nog een andere test doen? En wat zijn jullie ervaringen met Clearblue Plus? Liefs, Lisa
Die plus testen zijn soms wat lastig.. Je kan beter een Kruidvat 2 voor 5 euro doen die zijn ook gevoelig
Ik ga morgen middag maar zo'n test halen en maandag ochtend testen.. (of al morgen middag want zo'n ongeduld ben ik wel haha )
Bij de clearblue plus moet de streep wel duidelijk blauw en breed zijn wil hij positief zijn. Als het vage tuurstreephe na een half uur weg is dan is de test negatief Wat je binnen de afleestijd zag verschijnen was het oplichten van het opgespoten goedje wat blauw moet kleuren bij positief. Dat gebeurd altijd bij het doorlopen van urine. Als hij niet blauw blijft na een half uur dan is het negatief helaas.
Heb hier goeie ervaringen ermee. Mijn LF is 12 dagen en als ik dan test is de plus gelijk duidelijk te zien bij een zwangerschap. Wel drogen ze daarna licht op waardoor het minder duidelijk zichtbaar is. Vind het zelf prettige testen omdat ze zo duidelijk zijn al redelijk vroeg in de zwangerschap. En nog nooit vals positief getest ermee
Mijne wad vrij snel positief. Is een gevoelige test. Bleef bij mij wel duidelijk zichtbaar. Daarna de andere test van clearblue gekocht die gaf aan hoe lang ik zwanger was...
Ik heb goede ervaringen met deze testen. Op 9dpo een heel licht streepje te zien en 2 dagen later veel duidelijker. Negatief is echt negatief bij deze testen, nog nooit valse testen gehad. Succes!!
Helaas helaas, gister 2 testen gedaan van de kruidvat 2v5, eentje was al kapot dus dat begon lekker, de andere helaas negatief. Niks te zien niet eens in de verste verte! Toch heb ik een onderbuik gevoel dat er iets niet klopt. Het plusje was gewoon te zien maar nu helemaal niks.