Nee ik hoef gelukkig geen eicelpunctie heb 2 hele grote en 1 van 13 mm en de rest rond de 10 mm we moeten dus vanmiddag aan de klus
He meiden! Jeetje kara, wat een afschuwelijke tijd. Nogmaals heel veel sterkte! Suuz, ik hoop dat die misselijkheid Eem heel Goed teken is, of anders gewoon snel verdwijnt. Blessing, hoe voel jij je? Wanneer is jullie nod blessing en suuz? En lon, vervelend dat je je niet zo fit voelt. Maar het is voor een heel goed, bijzonder mooi doel! Gelukkig is het iets minder warm nu, scheelt misschien ook. Ik ben ongesteld, moet zondag (dag 3) naar het zh voor een echo om te kijken of de cyste verdwenen is. Ik hoop het echt! Toch baal ik van mijn ongesteldheid want stiekem had ik gehoopt een medisch wonder te zijn door zwanger te worden met een cyste haha .
Nutts fijn joh! 2 mooie follikels, klusze iig! MLT balen idd van je menstruatie. Je was anders idd een medisch wonder geweest denk ik hahaha! Hopelijk is er zondag geen cyste meer te zien en kun je gewoon weer verder! Ik heb steeds last van mn onderrug en beetje van die ongesteldheidskrampen... iemand enig idee? > Heb net toch maar even gebeld met zkh. Ze gaf aan dat het alle kanten op kon gaan... dat ik voldoende rust moest nemen en niet te zware arbeid moest verrichten... en dan moet ik ook nog het weekend werken.... Het kon van alles zijn... bandenpijn, miskraam, of toch dat alles wel goed is. Zolang er geen bloed te zien is ben ik blij! Probeer positief te blijven, maar als je dan het woordje miskraam hoort, schrik je wel even.. Geen bloed geeft moed he!
Hai ladies, @kara, wat een vervelende tijd. Het blijft ook nog zo intens nu ook dat elke dag vliegtuigen aankomen met lichamen. Dikke kussss schat. En super dat je al zover weer bent de tijd gaat echt snel. @nutss, super dat je geen eicelpunctie hoeft te doen, lekker je huiswerk gaan doen. @mlt, helaas ik had het ook gehoopt voor je, hopelijk is je echo goed zondag en dat er geen cyste te zien is....we duimen voor je. Mijn nod is 1 augustus, ik weet echt niet wat ik moet denken, het zou toch wat zijn hihihi. @lon, ahhhh dat is echt een vervelende situatie dat je niet weet wat het is. Zou echt rustig aan doen, kan je op werk niet aangepast werk doen? @hier, YEAHHHHHHH kan het ook wel zeggen tegen jullie, helaas nog niet zwanger. Maar ik kan het wel zeggen mijn huis is eindelijk verkocht onder voorbehoud en we hebben samen ons huisje gekocht. Een super gezinswoning we zijn zo blij jipppppppieieieieie.
Nou heb het nog niet verteld op mn werk, wil tot na de vakantie wachten. Als ik morgen nog zn last heb sla ik de zware patiënten over.. Aangepast werk zit er niet in, hebben al zoveel te korten (werk in de zorg). Blessing super joh dat jullie huis onder voorbehoud verkocht is! En natuurlijk dat jullie een mooie gezinswoning hebben gekocht! Super! Nu op naar het volgende goede nieuws !
Bah Lon, wat ontzettend balen. ik hoop zo voor je dat het toch goed zit. Iedere vrouw is anders... jouw baby zit hopelijk al veilig genesteld. DUIM DUIM DUIM!! Blessing, gefeliciteerd! lekker opnieuw inrichten en een plekje voor een gezin .. zo leuk! MLT, succes zondag. Je cyste is vast met je menstruatie mee naar buiten gestroomd (iewwww). Hopelijk issie weg en heb je volgende maand een nieuwe kans. Hier, vanmorgen getemperatuurt, wil toch ook eens weten hoe dat werkt. En dan heb ik weer een nieuwe manier om me er mee bezig te houden. hahah.. Ik kan niet wachten tot volgende week zaterdag, dan pas NOD. duurt zooo lang. Heb trouwens vreselijk last van obstipatie. eerst maar een glaasje laxo!! cheers!
Blessing wat goed dat jullie huis is verkocht ik hier heb verschikkelijk buikpijn en gisteren 1 streepje rozig bloed erg raar is de dag van de eisprong
Oh lon wat vervelend zeg! Hopelijk is het gewoon bandenpijn en groeit jullie kindje mooi door in je buik. Doe het echt rustig aan dit weekend op je werk he, hoe moeilijk dat ook is. Houd je ons op de hoogte? Yes blessing, gefeliciteerd met jullie huis! Laat die baby's nu maar komen. Suuzanna, ben benieuwd of het temperaturen inzicht geeft voor je! Bij mij werkt het namelijk altijd erg goed. Tenminste ik doe het alleen op het einde van de maand, dan weet ik dat ik ongesteld word en dan is de klap wat minder groot.
He nutts, weet je zeker dan je eisprong vandaag is en niet al is geweest? Kan het geen innesteling zijn..? Ik weet het ook niet hoor...
Hey MLT. Hoe zie je dan of je ongesteld moet worden? Gaat je temp dan omlaag? En vanaf welke dag? Ja Nutts, ik denk ook wasrschijnlijk innesteling, omdat je ook verteldr dat je ietjes al erg groot waren. Ik hoop het voor je meid.
dat zou wel raar zijn want ik heb spuiten gehad om een eisprong te verkomen en donderdag pas de pregnyl dan is je eisprong op zijn vroegt toch pas vrijdag? en hoe snel heb je dan een innesteliing?
Hee suuz, zodra mijn temperatuur onder de 37 graden zakt wordt ik 1 of 2 dagen daarna ongesteld. Bij mij is mijn temperatuur na de eisprong zo rond dd 37,2. Vlak voor mijn ongesteldheid zakt hij naar 36,9 en daarna nog lager. Maar ik weet niet of dit bij iedereen zo werkt... Hoeveel was jouw temp? Het is wel heel erg belangrijk dat je tempt voordat je bent opgestaan rn op ongeveer hetzelfde tijdstip. Ik heb net gegoogled over cystes op je eierstok. Gedver dat had ik niet moeten doen want nu maak ik me weer zorgen. Ach we zien en horen het morgen wel, gelukkig gaat mijn man mee. Hij stelt toch altijd net weer wat andere vragen dan ik en hij kan de situatie altijd goed relativeren. Best fijn!
Tja Nutts, dan zou ik ook geen innesteling verwachten. Vreemd... Vanmorgen had ik een temp van 37 en gisteren van 36,9. Beide zelfde tijdstip en terwijl ik nog in bed lag. Ben benieuwd of het bij mij ook zo is. Ik heb vannacht een slaapdienst, dus moet morgen vroeger op dan normaal. Zou het uitmaken voor de temperatuur? Spannend MLT, laat je ons weten hoe het was?? Fijn om met z'n 2en te gaan. Mijn man gaat ook mee als we weten dat er dingen worden besproken. Hij vraagt idd veel andere dingen, maar ook omdat hij niet precies weet hoe het werkt met menstruatie en vruchtbare dagen.. hahaha. brr.. nog steeds geen ontlasting gehad, maar voel geen drang of ziekig. Vind het wel raar, want normaal heb ik juist bijna altijd te dunne ontlasting.
Suuz, ze zeggen dat je temp ook een beetje daalt en daarna weer stijgt bij innesteling. Dat heb ik zelf natuurlijk nog nooit gehad, maar dat zou wel een heel goed teken zijn en qua timing zou het best kunnen toch...?
Vanmorgen een temp van 36.9. Gaat aardig gelijk op.. Weet niet hoe het bij mij gaat, maar daar komen we maar op 1 manier achter . MLT, hoe is het gegaan bij de gyn, ben wel heel benieuwd.
Hi ladies, Succes mlt in het ziekenhuis. @suus, ja nog een weekje wachten de tijd gaat wel langzaam voorbij. @hier we zijn beide echt aan het genieten dat we ONS huis hebben gekocht hihihi super happy. En wat zou dat de kers op de taart zijn als we nu ook eens zwanger zouden zijn... Spannend ook nog 5 dagen wachten ongeveer.
Yeahhhhh mijn cyste is weg! Alles zag er prima uit volgens de gynecealoog. We zijn gewoon een beetje (heel erg dus) ongeduldig. Ook mijn cyclus vond hij helemaal goed en Mijn eisprong zit tussen dag 16 en 20. Dus ons weekend is weer goed en tijdens mijn volgebde eisprong zitten we in Italië dus dan krijgen we een klein italiaantje . (Ff een detail, mijn ouders woonden ook in Italië toen mijn moeder zwanger werd van mij hahaha). Leuk joh blessing een nieuw huis! Wanneer trekken jullie er in? En Zijn jullie ook naar een andere woonplaats verhuisd of niet? Ik hoop zo dat jij en Suuzanna hier over een paar dagen heel mooi nieuws hebben te vertellen!! Lon hoe is het met jou? Nog last van kramp..? Hoop het niet!! En kara, meid hoe is het?
Hoi mlt, Helemaal super meid, hihihihi zou toch wat zijn een kleine Italiaanse baby dan moet hij of zij ook een Italiaanse naam krijgen. Wie weet moet het zo zijn net als je mama daar zwanger worden. We kunnen pas begin november erin. We gaan om de grote stad wonen in een nieuwbouw wijk.
Dan kunnen jullie nu lekker rustig gaan kijken naar nieuwe meubels enzo toch, leuk! Wie weet kun je ook al op zoek naar een ledikantje enzo straks . Ik hoop het zo!!! Hebben jullie ervaring met pillen (of andere dingen) ter bevordering van de innesteling? Ik hoorde dat ze bij de Etos het een en ander hebben?