We zijn vandaag trg gekomen, het was zoooo koud! Brr we hadden geen zin meer haha! Nu nog weekje thuis. Kamers boven alvast opruimen ! Hihi! Okee dus jullie lopen gelijk op! Spannend!
Lekker thuis zijn is ook altijd fijn toch! En ik weer ff niet meer van wie het idee van de foto met het balkje is, maar hahaha wat een goed idee! Ik moest er echt heel erg hard om lachen! Blessing als wij nou even afspreken dat we deze maand alletwee zwanger zijn, kunnen we over een paar weken daten!
Dat is nou een zeer tode deal, ik zeg: Doen! En echt grappig, suuz idd blond, en jij ook MLT!! We steken elkaar ook gewoon gigantisch aan met onze ideeen. Heel benieuwd naar de echte dames hier. Suuz, het klinkt idd als een reactie op je harde ontlasting. Dan kan een adertje snel springen. Sommige hebben daar nu eenmaal sneller last van. Dus ik denk ook dat het onschuldig is, maar ken de schrik als je bloed ziet. Heel erg vervelend dat dit dan weer gebeurt! Knuf Blessing, kan me voorstellen dat je meer bij dat gesprek zit. Nou wie weet is het niet nodig, en anders ben je beetje voorbereid..? Lon, welkom terug in NL, lekker he . Hebben jullie al mooie babykamer plannen? Nutts, jij al beetje gewend? MLT, hoop dat de vakantiesfeer iig heeft geholpen deze ronde relaxed door te komen. Ergens wel prettig dat je niet precies weet wanneer enzo. ( zeg ik nu dan he ) Nog maar 3 nachtjes slapen! Kan het eigenlijk nog steeds niet geloven en ik vind het ook daarom hoogste tijd voor enkel groeiende buiken hier. Het is iedereen zo gegund! Gelukkig lukt het de een na de ander, maar ik hoop gewoon echt dat we allemaal zwanger het jaar uit mogen. Zou geweldig zijn.
ja ik hoop het ook en dan allemaal op naar de 12 wekene. Even een vraagje hebben jullie ook zo'n last van je buik(ik denk darmen)? Niet normaal meer maar het is geen kramp ofzo
Ja best wel fijn weer thuis te zijn. We hebben het leuk gehad, alleen niet echt geweldig weer helaas. Deze laatste week vakantie, wordt het weer ook niet geweldig zag ik.. dus vandaar dat we maar zijn gaan opruimen in ons huis.. alvast babykamer opruimen hahahah, heb er zn zin aan! Kara weet jij toevallig wat de levertijd is van een kamertje? Nutts, ik had idd ook flinke rommelende darmen.. nu af en toe nog steeds..
Hai lady's Lon, super leuke vooruitzichten, opruimen met de beste doel ooit succes...levertijd van kindermeubels zijn vanaf 6 weken ongeveer. Kara, spannend hoor nog 3 nachtjes slapen, willen jullie ook weten wat het wordt? Zou inderdaad fantastisch zijn dat iedereen 2015 in gaat met Jip en Janneke champagne hihihihi Heb al heel veel gelezen over ivf en ben best wel voorbereid denk ik dan hahaha. Suus, ik snap je angst helemaal. Nu als ik harde ontlasting hebt dan heb ik dat ook af en toe. Mlt, deallllll we doen het even deze maand dan kunnen we voor het eind van het jaar met elkaar afspreken hihihi.
Lon, geeeeeen idee hoe lang dat duurt. nooit iets besteld namelijk. maar volgens mij inderdaad weken vaak. dus goed om nu al te kijken en bestellen. (hier destijds alles via marktplaats aangeschaft, ook handig/leuk) Nutts, sinds ik weer zwanger ben heb ik geen normale darmgang meer gehad. dus ja, herkenbaar (helaas). Blessing, haha goede deal. zucht, was het maar zo simpel he! wel goed dat je zo ingelezen bent! laat in elk geval zien dat je er mentaal ook op aan het voorbereiden bent, lijkt me belangrijk. sneeuwwitje, of toch niet
oke ik vind het zo eng die krampen maar zit echt hoger dan de baarmoeder dus mijn darmen denk ik maar oh echt veel last haha
He meiden, hoe is het met jullie? Wij zijn vandaag bij de babydump geweest, oh wat is dat super leuk zeg!! Hihi! We hebben ip alles uitgezocht, maar we twijfelen over 1 ding... de maxi cosi raden ze ons af, omdat je vaak je kindje er te lang in laat liggen, en het mag max 1.5uur.. ze gaf aan dat de romer dualfix heel goed was.. hebben jullie hier ervaring mee of toevallig iets over gehoord? Ze zegt dat iedereen met de meute mee gaat en een maxi cosi wil.. aan de ene kant is het miss zo, maar het is soms ook wel handig... twijfel twijfel haha!
Hai lady's Hahah kara ik drink ook helemaal niet, blijf wel bij de Jip en Janneke. Lon, superrrrrr leuk en zoveel keus hè, ik heb ook alleen verstand van de maxci cosi em vind hem wel fijn bij me nichtjes. Maar inderdaad niet te lang laten liggen. Meestal alleen gebruiken voor de auto en kleine korte stukken... Hoe is met de rest? Hier sinds vandaag hele erge onderrug pijn uit het niets.
Hihi grappig Lon, heb je nog geld over ? Mooi avontuur bij de babydump he? Ik vond het destijds echt een hele belevenis Geen idee wat je het beste kan doen met de maxi cosi.. Wij hadden eentje die bij de kinderwagen hoorde en geen maxi cosi gemist. Misschien op forum even vragen, genoeg ervaring te vinden!
Haha! We hebben nog niks gekocht hoor.. maar kamer en kinderwagen zijn we over uit.. nu idd nog bedenken of we de maxi cosi doen of die andere.. voel toch meer voor de maxi cosi.. ze gaf wel aan dat we absoluut niet te vroeg waren.. er zit zn 10wkn levertijd op en ze willen dat je alles min 10wkn voor de bevalling klaar hebt ! Dus dan wordt alles begin dec geleverd , als alles door gaat haha! Waar hebben jullie toen alles gekocht? En welke kinderwagen? Ben verder niet nieuwsgierig hoor !
wauw lon je bent goed bezig zeg. zodra ik over de 12 weken ben ga ik ook helemaal los hoor haha kan haast niet wachten
Haha! Ja ben helemaal happy ofzo whaha! Ik dacht dit is veel te vroeg, mn vriend zei we gaan ff kijken bij de babydump. .. daar ga ik dan geen nee tegen zeggen ! Hihi Ene ik ben bijna 12wkn dus aardig vroeg met alles, dacht ik .
Kijken kan nooit kwaad toch? Hier hebben we alles tweedehands aangeschaft, dus geen compleet kamertje. En een Mutsy via mp, prima ding maar weinig gebruikt omdat wij onze dochter voornamelijk in de drager hebben vervoerd. Vonden we veel prettiger en wendbaarder dan een wagen. Maar desondanks kom ik graag in de babydump hor , zeker als manlief het voorstelt!
Ooh wat heerlijk Lon. Wij zijn ook al bij een baby winkel geweest en hebben ons voor laten lichten over van alles en nog wat. Hahah. Het is nooit te vroeg toch? Juist goed om je te orienteren. We hebben al een commode kast boven staan... Het is eigenlijk geen commode, maar een ladekast, van marktplaats gehaald. Super blij mee, zet er leuke knopjes op. De kast kunnen we altijd blijven gebruiken. Ook weet ik al precies welke kinderwagen ik wil, namelijk de mutsy igo urban nomad. Vind hem erg mooi en handig. We krijgen er een maxi cosi bij... Wat voor kinderwagen had jij op het oog? Verder doen we ook veel van marktplaats of vrienden en familie. Ik knap graag meubels op. Onze huiskamer is ook een bijelkaar geraapt zooitje, maar ik ben er zoooo blij mee Als alles klaar is zal ik een foto sturen. Ben benieuwd naar jullie ideeen. Bah vervelend blessing die rugpijn, hopelijk is het een goed teken Beterschap. Ik ben echt over emotioneel... Vroeg naar bed en heb lange nachten slaap nodig. Helaas morgen om 6.15 in de auto naar mn werk. Verder voel ik me erg goed, gelukkig.
Hmm vervelend blessing!! Hopelijk is het idd een goed teken. Wanneer wil je gaan testen? Oke wij hebben de knoop doorgehakt en alles besteld! Kinderwagen van joolz, maxi cosi, box, en babykamer ! Ben helemaal blij met alles haha! Het komt ong in week 50, duurt nog ffies. Kwam er vanmorgen achter dat onze verloskundige geen echo's doet... dus heb een afspraak voor de 12wkn echo in het zkh, en jawel morgen!! Ze hadden nog precies 1 plekje vrij, wat een massel! Haha Kara jij morgen ook echo toch? Spannend!! Mlt hoe voel jij je?
Suuz, leuk dat je ook zo'n meubeltjes-speurder bent! opknappen wil hier nog niet altijd lukken. maar toevallig gisteren wel een superleuk kastje gekocht, alleen hebben we er echt geen plek voor. Maar kon hem gewoon niet laten gaan . lekker gewerkt? en fijn dat je je goed voelt! Blessing, amai van je rug! vervelend. hopelijk inderdaad een goed voorteken. je lijf blijft toch wel dingen doen he? MLT, hoe is het bij jou? op welke cd zit je (ongeveer)? Lon, wooohoo! wat goed zeg, gebeld op het juiste moment! wij moeten ook naar een echocentrum omdat ze geen echo's in de praktijk maken. wij mogen vanmorgen al. gelukkig maar, want ik was vanaf half zes klaarwakker: zenuwen! veel plezier met gluren naar je frummel. En wat leuk van al jullie aankopen!!
ogh k hoop dat het een goed teken is blessing ik had/heb dat ook last van mijn rug. Pff moet nog een week wachten voordat ik de eerste echo heb wachten duurt zo lang haha