Oh zo, sorry hoor Hihi maar sommige dingen weet ik niet zo goed! Hopelijk veranderd dat nog inderdaad. Jaa lijkt me ook erg spannend! Met de pretecho heeft ze al beetje met een scheefoog gekeken zei die vrouw, dat geeft een beetje rust! Maar toch lijkt het me mega spannend.
@Belony; Fijn! zeg! tot ergens in de 30 weken kan hij nog omhoog groeien toch? Pfff. het is pas net wat meer als een jaar geleden, en ik ben het alweer helemaal vergeten. hier op dag 13 van mijn cyclus. De vorige keer was op dag 18 mijn ovulatietest positief, dus we kruipen weer langzaam dichterbij.
Goedemorgen hoe gaat het hier? Hier nog steeds niet ongesteld na provera... vandaag dag 11... stom he? Maandag maar bellen.
Dat is balen zeg! Toch niet nog doorgezet? Hier... Tsja. Ik zit nu op dag 24 van mijn cyclus. En ik weet niet zeker of ik een eisprong heb gehad. De ovulatietesten waren niet ech positief, en nadat ze op dag 22 op waren heb ik niet meer getest. Ff het ziekenhuis gebeld, en maar besloten het af te wachten. Als ik op dag 33 niet zwanger of ongesteld ben moet ik terug, en gaan we een ronde op controle op een hogere dosis doen, aangezien dit dan de tweede kee zou zijn dat de eisprong op zich laat wachten. Grr. Baal er gruwelijk van dat ik geen benul heb waar ik ongeveer zit in mijn cyclus.
En deze foto is van deze ronde. Op dag 18-19 wordt het wel donkerder, en daarna lichter. Maarja. Lang niet zo’n duidelijk resultaat als normaal. Ga er dan toch maar ff vanuit dat het geen eisprong was
Zie wat je bedoelt. Is idd niet te vergelijken met elkaar. Frustrerend hoor!! Ik ben nog steeds niet ongesteld. Moet morgen voor controle.
Vanmorgen in zkh geweest. Gyno begreep mijn verwarring (en lichte irritatie) goed, maar zei dat mn slijmvlies mega dik was, dus de ongi zit er echt aan te komen. Ze grapte zelfs met de inwendige echo dat het zelfs kon gaan vloeien als ze dat ding eruit zou halen... hahaha Soms, zei ze, kan je zien dat het slijmvlies dun is (gebleven) en dan heeft de provera geen werking gehad. Dit was nu duidelijk niet het geval zei ze. Ze vermoed dat mijn lichaam iets langer tijd nodig had om weer op te bouwen door de vroege miskraam. Naja... alles wat ze zei klonk logisch, dus dan toch nog maar even afwachten. Zit niks anders op.
Ah Okee @Dio1985 ja ik heb dat ook wel eens gehad dat ik Provera had geslikt en geen bloeding kreeg.. toen was het baarmoederslijmvlies inderdaad dun, dan krijg je geen bloeding. Nog even geduld dus, en daarna weer hard duimen! Oh dat is inderdaad erg irritant @ManSte ik zou gewoon weer vragen of je éen of twee cyclussen onder controle kan komen.. dat geeft dan weer een beetje vertrouwen en zekerheid. Hier vanmorgen de 20 weken echo gehad!! Ik vond het mega spannend.. Ons kleine mannetje doet het hartstikke goed en is helemaal goed gekeurd!! Oeff wat ben ik opgelucht
Ik kom ook weer even spieken... Heb even een paar pagina's teruggelezen, en wat is er veel gebeurd! @Bobbi welkom! Wat heftig zeg, drie miskramen achter elkaar te moeten meemaken - eentje is al te veel. Ik hoop dat ze kunnen uitvogelen waar het aan ligt en dat ze er wat aan kunnen doen. Het geeft in elk geval hoop dat je al een kind op de wereld hebt gezet; het is al gezegd: je lichaam kan het in elk geval! Hopelijk laat de volgende niet al te lang op zich wachten. @Dio wat verdrietig dat het is misgelopen! Ik las eerst je blijdschap over de zwangerschap, en dan vervolgens het verdriet, was zo triest... @ManSte iieehh wat spannend allemaal. Verschrikkelijk al die onzekerheid.... Hopelijk brengt de volgende ronde wat meer houvast. Zo (bijna) blind varen is ook maar niks. @Belony en Claudia wauw het gaat zo hard al bij jullie! En twee jongens, wat leuk Fijn dat alles zo voorspoedig gaat! Met onze kleine man gaat het ook fantastisch. Bijna 10 maanden nu, lekker druk en onderzoekend, vrolijk en sociaal maar tegelijk toch een tikkeltje eenkennig, en eet al lekker met de pot mee. Vorige week weer gevlogen, was heel anders dan een halfjaar geleden (drukdrukdruk) maar hij heeft zich weer voorbeeldig gedragen. En daarna ben ik voor het eerst sinds de geboorte zelf nog een paar daagjes weggeweest, super bizar voelde dat maar eigenlijk ook wel even fijn. Volledig gestopt met de borstvoeding nu, ging vrijwel vanzelf (de kleine kan geen twee seconden stilzitten dus het was op het eind een vrij nutteloze oefening) en stiekem hoop ik dat nu mijn menstruatie vanzelf weer op gang gaat komen, zodat ik gauw weer 'back in business' ben. We wachten het af en zullen wel zien wat de toekomst brengt. Deze baby is in elk geval erg leuk, dus doe mij er nog maar zo eentje.
@Kortjakje84 wat leuk dat je even wat laat horen wat fijn dat jullie zo genieten van jullie ventje en dat alles zo goed gaat.
@Claudiaaxx; Juj! Wat een mijlpaal is het hè? Nu lekker rustig de tweede helft door! Thanks voor de reacties dames! Het is idd mega frustrerend. Ik heb al contact gehad met het zkh. In overleg besloten dat ik wacht tot dag 33. Ben ik dan nog niet ongesteld, dan de volgende ronde onder controle. En waarschijnlijk met 100 Mg. Pff. Mijn man en ik hebben tot dag 25 (om de dag) door geklust. (Hij is nu op zakenreis. Dus dan houd het op) en ik heb zelf besloten tot dag 36 te wachten voor ik het zkh bel. Ronde 2 was immers ook een cyclus van 36 dagen. Hopelijk heeft de clomid gewoon wel iets gedaan, maar duurt het langer. Ik hoop dat we door zo lang door te klussen toch nog een kansje te maken. Of in ieder geval dat ik toch zelf menstrueer. Dat scheelt weer een ronde provera. Pff wat een gedoe toch deze keer! Nou... wordt vervolgt dus...
@Claudiaaxx fijn dat je 20 weken echo goed was! Voel je de schopjes inmiddels? @Kortjakje84 leuk om weer wat van je te horen en dat het zo goed gaat. Hopelijk komt je menstruatie snel op gang en kunnen jullie er weer tegen aan. @ManSte wat een gedoe allemaal zeg. Hoe is het nu? @Dio1985 hoe gaat het nu met jou? Hier eventjes stil geweest, want ik was 3 weken echt heel beroerd. Migraine! Non-stop ondraaglijke hoofdpijn. Zo erg zelfs dat ik ervan moest overgeven en dat mijn zicht verslechterde. Ik zat op een gegeven moment huilend bij de 1e hulp. Ik trok de pijn gewoon echt niet meer. Onderzocht door een neuroloog en medicatie meegekregen. Het gaat inmiddels stukken beter. Mijn hoofdpijn neemt met de dag af en mijn zicht is zo goed als helemaal hersteld. Met de kleine man is het verder gelukkig goed en die beweegt erg veel.
@Belony jeetje heftig zeg, gelukkig knap je nu een beetje op! Je hoort het inderdaad vaker migraine tijdens de zwangerschap. Gelukkig is met jullie mannetje alles goed. Jaa echt een opluchting!! Ja ik voel ons kleine kereltje steeds beter inderdaad! Zooo leuk Hihi..
Hier... ik ben vandaag bij de Gyn geweest. Het is dag 35 - en niet zwanger, en niet ongesteld. Heb het idee dat ik op dag 28 mijn eisprong heb gehad. Had de hele dag links buikpijn. Maar mijn man was toen net op zakenreis, dus gemiste kans. Vandaag echo gehad. Baarmoederslijmvlies was inderdaad flink dik, en ze dacht wel dat er een eisprong was geweest, aan de hand van wat ze kon zien. Meteen daarvoor bloedgeprikt, en daar krijg ik morgen de uitslag van. Dan zou ik woensdag - donderdag ongesteld worden, wat een cyclus zou zijn van 42 dagen, wat de Gyn echt te lang vond. Ik heb nu 30 - 36 - 30 - en nu 35+ gehad. Waar de Gyn eigenlijk niet zo tevreden over was. We moesten maar iets anders proberen. Omdat ik zoveel last van bijwerkingen heb, zei ze dat ze het niet aanraadde om dit dan op te gaan hogen tot 100 Mg. Ze stelde voor om over te gaan op gonagal-F en Otrivelle. Omdat daar veel minder bijwerkingen bij komen kijken. Ze heeft uitgelegd hoe dit werkt, en ik heb een heleboel folders meegekregen. Ik moest morgen maar laten weten wat ik wilde. Maar ik ga denk ik wel over op spuiten. Ik vind het wel vervelend dat ik dan altijd op controle moet (je mag dan niet net als bij clomid thuis verder) maar nog meer bijwerkingen zie ik echt biet zittten. Maandag moet ik dan weer langs voor prikinstructies. En eventueel provera als er toch gee. Eisprong is geweest. Spannend weer dit. Het gaat nu alweer een stuk verder als de vorige keer. Ach ik ben benieuwd hoe het spuiten gaat bevallen. En dan hopelijk toch snel goed nieuws
@ManSte oh wat een gedoe, maar fijn dat je even weet waar je aan toe bent. Hopelijk krijg je morgen te horen dat je een eisprong hebt gehad en dat je direct verder kunt. GonalalF is hetzelfde als menopur toch? Dan moet je inderdaad spuiten, eerste paar x best eng, daarna gaat het vanzelf (tenminste hier) alleen soms wil het naaldje niet zo goed je buik in.. ach komt goed meid! En aan de ene kant is die controle in het ziekenhuis wel fijn, iets meer controle en zekerheid heb je dan. Hopelijk gaat het snel werken en heb je snel resultaat.
Hier gaat het goed.. dag 4 van de clomid en niet meer ongesteld. Yoepie! Op naar een nieuwe kans! Zet m op @ManSte !
@Dio1985; succes weer deze ronde! Ik duim voor je mee. Het is ergens inderdaad ook wel fijn om weer iedere ronde op controle te moeten, Dan weet ik wel precies wanneer ik mijn eisprong heb, want dat aangemodder van de afgelopen maanden is ook echt niks. Nog even wachten tot ze belt met de bloeduitslag en dan weer vooruit! Ik ben wel echt blij dat het zo loopt tijdens de wens voor een tweede kindje, en het dat bij onze zoon zo "gemakkelijk" ging. Ik maak me nu toch een stuk minder zorgen. De vraag; "kunnen we ooit wel kinderen krijgen" is nu al beantwoord. Ik weet n u dat het gewoon een kwestie van tijd is.