Hoi meiden, Ik schrijf mee in het forum ' 2011 start clomid'. Maar ik heb toch een vraagje aan de (helaas) wat meer ervaren clomid-gebruiksters. Ik ben zo'n 4 weken geleden begonnen met de 2e ronde clomid 50. Twee keer een controle-echo gekregen en mijn eitje groeide weer mooi en ik hoefde deze keer geen bloed te laten prikken omdat het de vorige keer allemaal goed was verlopen. Nu had ik afgelopen vrijdag mijn nod, maar ondertussen ben ik nog niet ongesteld geworden. Wel sinds donderdag al oud bloed verlies, maar dit is heel weinig. Voor de zekerheid nog een testje gedaan, maar dit was gewoon negatief. Ik begin nu dus te twijfelen of ik wel een eisprong heb gehad. Als ik terug denk dan heb ik ook niets gemerkt van een eisprong en het oude bloedverlies heb ik altijd gehad tijdens de cyclussen zonder medicatie. Kunnen jullie mij advies geven? Moet ik nu bellen naar het ziekenhuis of is het verstandig om nog even af te wachten? Sorry voor die 'zeur' berichtje, maar ik word hier best onzeker van... Alvast bedankt voor de eventuele antwoorden!
@ Loes, helaas zeggen 2 goede echo's niet altijd dat de clomid aan blijft slaan. Het zou dus inderdaad kunnen dat het deze ronde niets heeft gedaan MAAR...... het zou ook net zo goed kunnen dat je wat later bent met hcg aanmaken. Ik zou zeker even het zkh bellen. Die kunnen je dan advies geven. Mocht de clomid niets hebben gedaan dan zal je waarschijnlijk wat krijgen om je menstruatie op te wekken en anders zullen ze waarschijnlijk een echo ofzo doen. Hopelijk goed nieuws maar helaas herken je het oud verlies als alle rondes zonder clomid. Echt even bellen meid!! Succes.
Bedankt Marsim. Ik ga vanmiddag inderdaad eventjes bellen. Ze zijn nu niet te bereiken. Ik wist eigenlijk niet dat het toch zo kon zijn dat het niet goed aanslaat, terwijl de echo's wel goed waren. Agh... Weer iets geleerd
Loes bij mij waren de cyclussen langer en had ik voor ongi bruinverlies. Ik moest altijd pregnyl spuiten om follikels te laten springen. Er is namelijk geen garantie dat eitjes springen ook al zijn ze groot
Xon: ten eerste welkom meid! Als ik het begin van je verhaal lees, denk ik idd dat het komt omdat je lichaam ineens een mega follikel heeft gekweekt! (ik kan me nog herinneren dat ik maanden terug voor ivf ook mega buikpijn had dat kwam omdat mn ei flink was gegroeid in 2dagen! Zie t als groeipijn) En dat je dus op dag 12 je eisprong had en dit dus extra goed hebt gevoeld! MAAR, ik heb er niet echt ervaring mee (op die ene keer na dan en dat was zonder clomid en met andere hormonen) en kan je dus geen duidelijk antw. geven! Misschien kun je het bij een gesprek met de arts toch nog eens aangeven en dat je je zorgen maakt(e) Succes!!! En ik hoop dat de pijntjes hun vruchtjes hebben afgeworpen (letterlijk en figuurlijk) Loes: ook welkom!!! En je zeurt echt niet hor meid!!!! We hebben zoooooooooveel vragen hier!!! Dan zou alles gezeur zijn!! nee hor, je vraag is hartstikke terecht en je moet vragen gewoon stellen! Helaas kan ik je daarin tegen niet echt een zinnig antw. geven. :-s sorry! Het kan namelijk van alles zijn! Of latere eisprong (vind t vreemd dat ze je niet door lieten meten!) of langere lutale fase of miss toch eventuele zwangerschap maar nog geen hcg. Je kan de vraag misschien het best aan de assistent van de gyn navragen! Iig heeeel veel succes!!! (hopelijk verlate posi test ) All: hoe is het hier verder meisjes?!?!?!?! Hier weinig nieuws! :-s geen ongi wel geklust! Hihi Heb mn lief verteld of de posi ovutest en gezegd dat ik t allemaal maar vreemd vond. Heb met hem afgesproken dat als ik nie ongi wordt ik vrijdag nog eens een ovu test doe! Kijken of t echt mn ei is geweest of dat die testen nie kloppen bij mij! We zullen zien!!! we wachten gewoon weer af!!
Brabantse en spannende tijden, thanks! Kijk hier heb ik echt wat aan. Brabantse vooral wat jij zei over vermoedelijk een blinde darm ontsteking..... ik wist niet wat ik las.... precies wat ik ook dacht. Het had niet veel gescheeld of ik was naar het ziekenhuis gegaan. Wat ik me wel afvraag of dat dan napijn is geweest, of of op dat moment mijn eisprong was. Stiekem hoop ik napijn anders ben ik misschien een beetje laat geweest met insemineren ( ik probeer zwanger te worden met een donor als alleenstaande). Ik krijg die gyn nauwelijks te spreken alleen de fertiliteitsverpleegkundigen, en daarvan is er een heel aardig en kundig en die andere minder aardig en vind mijn vragen allemaal maar overbodig. Dus zo gauw ik de goede tref, ga ik het haar voorleggen!!!
Xon: geen dank meis!!! Ben blij dat je er wat aan hebt! En verder wil ik je even zeggen dat ik het super knap van je vind, dat je dit in je eentje doorstaat!!! Petje af!! en ik hoop dat je gewoon lekker dik op tijd bent geweest succes meid!!!! Ego/all: Waar is ierdereen?!?!?! tis stil hier!!! zeker allemaal druk aan de klus gister?!?! hahahaa lol. Zijn jullie trouwens nog lekker in de watten gelegd gister?!?!? Wij doen echt niets aan Valentijn maar om manlief niet te passeren had ik wel ff snel kaartje voor hem gehaald :-D mijn man zegt altijd: als ik wat voor je wil kopen, of je wil laten blijken dat ik van je hou, dan doe ik dat evengoed wel!! Daar hoeft t geen kerst of Valentijn voor te zijn en gelijk heeft ie!! Maar tis toch altijd wel leuk hahahahah (lekker dubbel :-s) hier verder weinig te melden!!! Nog geen ongi en ongi gevoel dus wacht me suf ! denk wel dat ik niet wacht met ovutest tot vrijdag maar morgen weer 1 als ie dan WEER positief is, ga ik een advies bij de gyn vragen! Dan heb ik al 6dagen een positieve test!!! En zit ik op cd32 en ben benieuwd wat ze dan zeggen! Al kreeg ik int verleden altijd te horen dat ik moest wachten! T komt vanzelf :-s dus dat doen we dan maar weer!
hey meiden, @nieuwe meiden, welkom(helaas). kom ook even zwaaien, ben gisteren weer aan de bak gegaan na 10-11 maanden....erg raar, ben nu ook wel kapot, aangezien Mika nu weer 's nachts komt.... ga even bijlezen!!
*Zwaai zwaai* Niet aan de klus geweest gister, haha. Ik lag heerlijk bij de schoonheidsspecialist. En een heel lief kaartje gehad van manlief. Moest er wel een traantje van laten, haha. Hoe bedoel je er zitten nog genoeg hormonen in mijn lijf.
@marsim, ook lekker....je laten verwennen! is op zijn tijd ook nodig! @all, hier de 1e 2 werkdagen er weer opzitten, en het is goed gegaan, merk dat het me wel goed doet, ondanks ik er echt tegenop zag....
Fijn dat je er wat aan hebt Xon, hopelijk verloopt alles voorspoedig en ben je snel zwanger met de clomid. Spannende Tijden schatteke....ik hoop ook niet dat t zo een lange cyclus is...maar ja...t begint er wel naar uit te zien he... Duurt t weer 2 weken langer, pffff...balen, maar ja..hopelijk levert al dat wachten deze keer iets moois op. Mijn duimpjes draaien en die van Meike ook. xxxxxxxxx
Sorry dames maar kom zo snel mogelijk terug moet zelf nog effe herstellen, heb namelijk een ongelofelijke pijn van onder een soort drukkend gevoel...
hoi skatten,...ik kom vanavond ff uitgebreid op jullie reagern maar ben opt moment heeeel druk aan het klussen en heb nogal druk en strak schema vandaag maar.... ik heb wel even SORRY een ego: ik heb vanmiddag WEER een ovu test gedaan en deze is nog duidelijker!!! :-s ik weet niet wat ik er mee moet!! zw.test nogsteeds negatief :-s dus dat is het niet!! maar heb nogsteeds geen ongi! gister bij gemeenschap was het wel gevoeliger alsof manlief tegen mn bm aanzat en mn tepels beginnen ook weer zeer te doen dus denk wel dat ongi eraan zit te komen maar waarom dan die posi ovu testen?!?! miss morgen toch maar eens de assitent van de gyn bellen! ik heb de test in mn album gezet! xxx
hey meiden, ik moet me toch wel echt vergissen als het niet zo is, maar heb eipijn!! haha.... @all, kreeg net een tel. van de planning op mijn werk, door de nieuwe collega's en voorkeuren voor de avonddiensten moest ik dan komende maandag en dinsdag wijken voor een "nieuwe", heb dat geweigerd, en meteen mijn leidinggevende gebeld, en ze vond het raar dat die planner mij benaderde....heb gezegd dat ik dit niet echt leuk terugkomen vond, en dat ik vond dat je bijna gestrafd wordt omdat je zwanger bent geweest. mijn leidinggevende heeft nu ook de leiding over een ander team, en daar hebben ze een probleem dat de avonden niet ingevuld worden, dus personeel tekort....ze zou kijken hoe en wat, en dan ga ik of 1 van de andere nieuwen richting dat team in de avond....maar bel wel zo dat ik niet vrijwillig wijk voor de nieuwe, en mocht het echt een probleem worden, ga ik naar dat andere team, maar dan wel onder de voorwaarde dat ik in mijn contract een melding krijg voor de avonden....wat een gedoe weer!! dit "probleem" heb ik in de zwangerschap en na de bevalling besproken met mijn leidinggevende, we waren er uit, maar schijnbaar heeft mijn collega van de planning er schijt aan....voel het als een steek in mijn rug, ik wordt gestraft omdat ik eindelijk, na al die jaren, zwanger ben geworden....belachelijk!!
@ Spannendetijden, wat spannend! Mijn testen werden ook donkerder (ovu) naarmate me menstruatie vorderde. Dit komt omdat het lichaam dan alweer LH gaat aanmaken. Maar hoop voor jou dat je hartstikke zwanger bent! Gebruik je nog Utro of niet gebruikt? Ik duim!!!
babii: ik heb helemaal niets gebruikt!! ik zit in mn rust ronde en hoopte vandaag van start echo te hebben voor nieuwe ronde!!!! maar ik heb dus nog geen ongi!!! snap er niets van :-s morgen ga ik ff bellen met zh en eens kijken wat de ass. zegt! luukske: wat een gedoe weer op je werk schat!! gelukkig staat je leiding achter je!! en staat ze boven de planner hoest verder met jullie?!?! en alle andere dames?! tis stil zeg!! ik zou vanavond uitgereid komen reageren maar ben net klaar met klussen in huis en gebroken dus ga lekker naar mn bed! maar wou wel even gedag komen zeggen!
Oeeeeeeeeeee we lopen gelijk op!!! Nou ja, ik zit al op CD3! Bedoelde je het zo, halleluhja, ik ben nog steeds in de war van alle hormonen die ik heb gebruikt (is echt geen grap). Weet je wel zeker een ei te hebben gehad? Sorry dat ik trouwens zo ego binnenval
Trouwens, heb je al een zwangerschapstest gedaan? Lees dat hij al 6 dagen posi is? Welke testen zijn dit???