hopelijk krijg je meer duidelijkheid dsm! wabilla wat raar allemaal hier juist terug van de gyn. Hij heeft alles foto's getoond dat genomen geweest is bij de laparoscopie en die waren allemaal mooi in orde. Nu doorverwezen naar een andere gyn die gespecialiseerd is in ivf. Nu zijn we een afspraak aan het regelen om volgende week bij haar langs te kunnen gaan op gesprek (wat duidelijk niet al te simpel lukt om een afspraak te maken) en dan staan we op een wachtlijst ofzo om te starten aan ivf. Ondertussen tijdens die wachtperiode krijg ik menopur totdat ik een rijpe follikel heb en dan terug pregnyl. Dan moeten we proberen om op de natuurlijke manier zwanger te worden. is het niet gelukt, dan start met ivf. hij vertelde me wel dat er veel zijn die vlot zwanger geraken na die laparoscopie omdat de weg zogezegd vrijgemaakt geweest is. laat ons duimen. ben benieuwd naar dat gesprek hoe lang de wachttijd is, als ik iets moet nemen na mijn eisprong. dat we maar vlug volgende week zijn, of nee dat ik maar vlug mijn afspraak vastgelegd krijg! hihi
Yeeeaaahhh mn ei doet het weer en mn gevoel zat dus weer goed haha Rechts zitten er nu twee, de ene is 14,2mm en de andere 12,7mm. En bms is weer mooi gegroeid naar 10,6mm. Woensdag nog een keertje terug en dan vrijdag waarschijnlijk inseminatie
Phoe een hoop gekletst hier! Kijken wat ik ov weet.. Flora super meid! Jou eieren doen jou gewoon een beetje foppen elke ronde! Chris vlieg je nu al terug van vakantie? Dsm helaas lag ik rond dat tijdstip te slapen.. als een roosje en met een glimlach.. eindelijk weer durven 'knuffelen' toch wel raar hoor. Voel me niet zo vrouwelijk , ik voel me eerder een miskraam.. ( bloed was gister gestopt dus we durfden het..) heel die sex is zoiezo beladen vind ik. Kinderen krijgen is niet zo romantisch met zaad in een potje en inwendige echo's bij de arts.. Dsm ik snap niet zo goed wat ze bij jou zkh doen voor therapieën. Maar het is wel vaag allemaal. Mag ik vragen waarom niet een paar keer iui en injecties proberen? Ik vind het qua behandeling niet eng en heel vervelend. Ivf wel. Zie heel erg tegen de punctie op. Maar het is wel fijn dat jullie op 1 lijn zitten samen. Erg belangrijk! Xenia ik duim dat je snel een afspraak hebt! Elphaba succes morgen . Ben je zenuwachtig? Vandaag lekker gewerkt en geen last VN mn buik gelukkig. De dag vloog voorbij. Morgen weer hcg bepalen maar ik vrees dat het niet echt verlaagd zal zijn..
Joehoe!! Ja het is een hele korte vakantie! Hadden een bruiloft waarvoor we gingen vandaar. Hier nog niet ongi. Duurt met de pillen wat langer las ik...vorige keer was ik dus na 1.5dag al ongi en zit nu al op 2 dagen. ..als ik morgenochtend nog niet ongi ben ga ik voor de laatste keer een test doen. Heb alleen nog die van cb 'zwanger/niet zwanger' dus dan is t gelijk duidelijk! Elhaba veel succes morgen dan! Floor top je eitjes! Xenia ik duim voor je deze maand. Wabilla sterkte!
Chris, misschien duurt het nu langer omdat je nu wel echt een eisprong hebt gehad? Vorige keer met die pillen was meer om op te wekken toch? Succes morgen met testen, ik hoop nog steeds op een wonder Wabilla, wat balen zeg! Pippeke, fijn dat het bloeden is gestopt en dat jullie weer voorzichtig geknuffeld hebben. Dsm, wat goed dat jullie daarover op 1 lijn zitten. Ik raad je wel echt aan om nog eens een hartig woordje met je arts te gaan spreken en anders over te stappen naar een ander ziekenhuis. Progesteron van 10 is echt te laag.. Het zal vast niet onmogelijk zijn, maar waarom kansen verspillen terwijl er gewoon oplossingen zijn voor een hoger progesteron Dan hebben jullie echte eerlijke kansen en is een verdere stap in de mmm misschien niet eens nodig.
Wabilla; Jammer! Hopelijk komen je regels dan ook snel door zodoende dat er weer een nieuwe kans komt! Xenia; Hopelijk hoeft het voor jullie niet eens tot IVF te komen en gebeurt er weldra wel een klein wonder En anders hoop ik op een zeer snelle afspraak. Dat de tijd nooit meewerken wil is meestal het grootste probleem in heel het MMM gebeuren lijkt wel. Flora: Goed zo van je eitjes!! GO GO GO; naar echte struisvogeleieren en dan vrijdag de IUI !! Ik weet niet goed wat ik moet doen; deze maand nog even aankijken of eind volgende maand mijn PGST waardes hoger zijn en zoniet volgende maand mijn pregnyl vraag hard maken? Ik kan zonder problemen aan Pregnyl geraken maar op eigen houtje is dit niet zo goed zeker?? Pip: ik merk dat ik er echt even genoeg van heb. De clomid wil ik nog wel even proberen maar om weldra van ZH te moeten veranderen en dergelijke pas ik even voor. Misschien dat ik het over enkele maanden toch doe maar op dit moment heeft mijn hoofd wat rust nodig en ik krijg het niet rustig. Dus dan maar even volledig kappen ermee zodoende dat ik vanzelf rust krijg en van daaruit kan ik weer helder nadenken hoop ik. Ik weet gewoon dat het gehele mechanisme zo hier werkt; dat bewijs huppelt rond en dat maakt het net moeilijker om nu tot het uiterste te gaan. Snap je het een beetje want ik krijg het gewoonweg niet verwoord... Chriss; mijn duimen draaien morgen nogmaals voor je; Hopelijk verschijnt er slechts 1 woordje! *duim duim duim*
Ik duim voor je chriss! Zou toch gaaf zijn als je de volgende van hier was DSM, mijn gyn zei dat je vanaf een progesteron waarde van 15 weet dat er een eisprong is geweest, en met 10 "waarschijnlijk". Dat is wat hij me vorige week zei. Dus 10 lijkt me dan niet echt wenselijk met jouw verleden. Wabilla, ah jammer zeg. Op naar een volgende ronde maar Flora, wat goed zeg. Groeien zullen ze! Hihi. Mooi op tijd in je cyclus ook weer Pippeke, hoe gaat t werken nu? Trek je t een beetje? En heb je al gepraat met je omgeving over de steun die je nu niet echt ervaart? Elphaba, succes morgen! Ik wacht met smart op de foto's Hier: lekker bij mn ouders aan t logeren, heerlijk vind ik dat! Zo nu en dan een weekje. Vandaag heb ik t druk gehad met de oppaskids, S van 4,5 maandjes oud had dr dag niet dus die heb ik veel moeten troosten en vermaken. Zo erachter gekomen dat een schommel/hangmat van een draagdoek in de deuropening rustgevend en slaapverwekkend werkt hihi. Morgen hebben we zelfs 3 baby's. Druk maar gezellig! (Dr stonden er 2 op de planning, 3e had onverwacht oppas nodig). Kortom, ik heb veel afleiding. Al vragen mn vader en moeder geregeld naar hun "klein-ei", dus dan komt de focus erop wel weer tevoorschijn hihi. Mn moeder weet precies hoe ik in mn cyclus zit en dat ik ga testen dus ze verheugt zich enorm op. Naja, op een posi test natuurlijk. Mn vader heeft geen flauw benul van wanneer je kan testen enzo dus als t positief zou zijn wordt dat errug leuk. Mn moeder kan zich al helemaal verkneukelen bij t idee "wil je een pisstaafje bij je ontbijt op bed?" Lol
@jm: haha drukke boel daar dus gezellig bij je ouders. Wij blijven zo nu en dan wel eens een nachtje slapen als het zo uitkomt. Als we bijvoorbeeld een feestje van vrienden hebben. Dan kunnen we allebei een drankje drinken mn ouders (en ook een hoop vrienden) wonen een half uurtje rijden hier vandaan, dus prima te doen zo. Mijn moeder weet ook altijd waar ik in mn cyclus zit en wanneer ik weer fm's heb. Ik vind het fijn om er met haar over te kunnen praten. Maar het is soms wel vervelend als je weer moet laten weten als het niet gelukt is.. Hopelijk kunnen we snel positief nieuws geven @dsm: zelf dokteren lijkt me idd niet zo'n goed idee. Misschien kun je gewoon al vast rondkijken naar andere ziekenhuizen bij je in de buurt? Dan heb je dat maar vast gedaan, voor het geval dat het nodig is Heel veel succes meis, ik hoop echt dat je progesterongehalte nu gewoon hoog genoeg is Hoe lang is jou lf trouwens? @elphaba: heel veel succes vandaag!! Ik duim voor je!! @chris: en? Nog getest? @hbz: hoe is het met jou? Veel last van kwaaltjes? @pippeke: ben benieuwd naar de bloeduitslag. Nu je echt je miskraam hebt gehad, zou je zeggen dat het hcg nu wel moet gaan zakken toch? Hopelijk gaat het een beetje voorspoedig.
@YM wanneer ga je testen? Over drie dagen? Ben erg benieuwd. Fijn dat je zoveel afleiding hebt!! @DSM wat vervelend zeg.. Ik heb er niet heel veel verstand van, maar als ik de reacties zo lees kan je Miss beter een ander ziekenhuis kiezen? @Chris zijn je regels al doorgekomen? Hoop het niet! Hoop dat jij ook zwanger op je CB test hebt staan!! *duimduimduim @Elphaba succes vandaag!! @Pippeke hoe was je bloeduitslag? @Flora goed om te lezen dat je eitjes goed groeien. Jou gevoel laat je zelden in de steek of niet? @Hier alles gaat goed. Vorige week 2 nachtdiensten gedraaid waarin ik ontzettende last kreeg van restless legs, gek werd ik er van. Nu slik ik magnesium tabletten erbij. Ben op dit moment ziek... Snotverkouden, keel en hoofdpijn. Vandaag en morgen niet werken en dan donderdag en vrijdag weer proberen. Ben zoooo moe. Als ik nies voel ik het onderin mijn buik steken. Niets te klagen dus tot zover... Het is ook nog vroeg hè....
Dsm ik snap het... hoe oud ben je als ik vragen mag? Zou dat er iets mee te maken kunnen hebben? Weet ook niet hoe oud je zoontje is?
Jummy.. wat fijn dat je ouders zo meeleven. Ik heb dat helemaal niet. Eigenlijk het contact verbroken dit jaar zelfs. Klein-ei... ik moet er wel om lachen! Ik ga het er niet met de mensen over hebben. Ik weet dat ik nu niet helemaal helder en eerlijk denk. Ik zie het heel erg van mijn kant nu en dat is niet goed natuurlijk. Het lijkt me beter als ik nu even geen ruzie ga veroorzaken. Bovendien kreeg ik vanochtend een appje en stond ook in dat ze niet elke keer wil vragen hoe het is omdat ze dat vervelend voor me lijkt.. en als de rest ook zo denkt.. En een vriendin luisterde gister wel ff goed naar mn verhaal. Ik snap het ergens ook wel, het is zo anders als je het meemaakt.
Mn hcg is vandaag 70. Het gaat ineens de goede kant op! Terwijl mn test zondag nog zo donker was. Nu moest ze even overleggen hoe en wat wanneer mn volgende cyclus is. Eerst moet het hcg op 0 maar de vraag is even of ik een cyclus moet wachten of meteen gonal mag spuiten .pfff ik wil door! De reden zou zijn dat een goede nieuwe cyclus begint met een goede bloeding. Ik heb nu 3 dagen nouwelijks bruin. Als het zo door blijft gaan of helemaal stopt dan is dat volgende week geen goed moment voor een nieuwe cyclus. Oh als dat zo is dan word ik echt gek denk ik. Ik snap het wel volgens mij maar dan schiet ik echt in een Mega dip hoor! Ik moet al bijna huilen terwijl ik het opschrijf.
maximun na prygnel wanneer komen je regels door? en progesteron doordat ik pcos heb moet dit laag zijn me bms was dik en hormoon ook hoog moet donderdag weer bloed trekken. Moet ook maand overslaan heb een cyste met hormoon en terug de pil nemen ((
Wat goed elphaba! Sorry wabilla jij schrijft vaak zo onduidelijk en zonder punten en logische zinnen dat ik je vragen vaak niet snap. En kan je dan ook geen antwoord geven sorry.
@wabilla: ik snap het ook niet helemaal. Maar normaal gesproken wordt je tussen de 10 en 18 dagen ongi na je eisprong. Progesteron is alleen hoog na je eisprong en heeft verder niet direct iets te maken met pcos. Balen dat je een maand moet overslaan. @pippeke: fijn dat het hcg zo snel zakt. Zou je daarna al meteen willen beginnen aan een nieuwe ronde? Zo niet, dan wat langer de tijd ervoor nemen meis. Het is allemaal nog zo vers. Dikke knuffel! En er over praten of niet; dat voel je zelf ook het beste aan. Fijn dat je er iig met een vriendin wel over hebt kunnen praten. Maar bedenk ook, als je niets zegt weten mensen ook niet hoe je je voelt of wat je van hen verwacht. @elphaba: jeej wat een goed nieuws!! Gefeliciteerd! Nu lekker gaan genieten
joepi elphaba! pippeke ik hoop dat je vlug een goede doorbloeding hebt dat je vlug kunt starten aan een nieuwe ronde. is niet leuk he zo