Hoi Dames, Ik zit nu in de vierde ronde van clomid. Bij alle rondes succesvole eisprong gehad, maar helaas nog geen zwangerschap. Ik ga volgende week terug naar de kliniek. Wat zijn de vervolg behandelingen na clomid?? Iemand ervaring?
Als je een mooie eisprong hebt met Clomid, dan wordt het daar een poos mee geprobeerd. Clomid mag je langer dan 6 maanden gebruiken. Als je door middel van ovulatie-inductie niet zwanger wordt, dan zou je in aanmerking komen voor IUI. Maar dat is nog niet na vier rondes en ook niet meteen als er verder medisch gezien niets aan de hand is. Dus ik denk dat de gyn daar terughoudend in zal zijn. Hebben jullie al zaadonderzoek gehad, eventueel een samenlevingstest?
Vaak houden ze 6 a 12 keer clomid aan!als je gowd reageerd iig. Ik heb 7 keer clomid gehad(6 keer gewerkt) en ga aan mijn 6e keer spuiten beginnen dus je heb dan nog evem te gaan. Meestal willen ze dit een jaar proberen,als het zaad van goede kwaliteit is iig!
Ik heb in totaal 4 cycli met Clomid gehad, telkens laagste dosis. De eerste twee keren had ik wel een follikel maar geen eisprong. Derde keer dan Clomid met Pregnyl, wel eisprong. Vierde keer geen reactie meer. De 4 keren was mijn baarmoederslijmvlies te dun, dus eigenlijk was ik zelfs met een eisprong kansloos.. Ik heb nog in de mislukte laatste cyclus een hsg gehad, dan Provera gekregen voor mijn maandstonden op te wekken en aansluitend gestart met Menopur. Je zou eens moeten informeren naar de dikte van jouw baarmoederslijmvlies want als dat te dun is zal het niet lukken. Is dit echter wel perfect denk ik dat ze je nog even aan de Clomid gaan laten. Succes!!
Dames Bedank voor de reactie! Zaadkwaliteit moet nog getest worden. Ook geen samenlevingstest gedaan. Ik ben ook benieuwd naar mijn baarmoederslijmvlies. Hopelijk zullen ze meer onderzoek laten doen. Ik ben iig nu met de 4de ronde clomid bezig.
Als je follikelmetingen hebt om te kijken of er een eisprong aan zit te komen, dan wordt er standaard ook gekeken naar de dikte van je baarmoederslijmvlies. Dat kun je op een echo duidelijk zien. Clomid kan als bijwerking hebben dat je baarmoederslijmvlies te dun blijft. Als dat zo is, kun je beter overstappen op hormoon-injecties.
Clomid kan worden opgehoogd tot 150 (3 pillen). Krijg je dan geen goede follikels/eisprong, kan je over op hormonen spuiten.
Ik heb 2x follikel meting gehad. ze hebben nooit iets geroepen over de baarmoederslijmvlies. dat vind ik wel vreemd dan.
Ik heb 6 x clomid gehad. Reageerde er goed op (qua groei van eitjes en bms) en kreeg ook een eisprong. Alleen had ik erg veel last van bijwerkingen. Nu heb ik de 2e ronde met Fostimon (spuiten). Normaliter meten ze ook automatisch je bms als ze de follikels meten. Kreeg je nooit een blaadje mee met metingen voor de volgende meting? Daar staat het op als het goed is (ted).