wendy heb het even gemist wat ruimde je nou op?buik griep of zo? wat erg zeg...of snap ik het verkeerd?weet niet zeker.
Belize: idd een buikgriep denk ik. Is gelukkig allemaal al weer achter de rug Finn boeit het niet dat het nu zo koud is hoor. Vanochtend gewoon op z'n fietsje rondje park gedaan. Moeders vond het iets minder maar goed. AMS: sporten komt vanzelf wel weer joh Ik heb denk ik liever jullie temperaturen hoor...brrr die kou vind ik maar niks en die sneeuw al helemaal niet! Hoe 'warm' ist nu bij jullie? Mejosje: hardlopen gaat goed. Af en toe wat mindere dagen, maar ik hou het nog steeds vol. Vind ik best knap van mezelf Moet wel even wennen aan het 4 dagen sporten in de wk. Geniet nu extra van een avondje bankhangen.
ah wat goed wendy,sporten en volhouden. ik kan nog niet stabiel lang rennen helaas vanwege BI, ik moest fysio hebben en mijn oefeningen doen maar heb het zo gelaten. wat erg van me! dezer dagen komt een speciale elsvier nummer over turkije en turken, mis het niet!
Mijn dochter snapt tellen. Ze kon al een tijdje van 1 naar 10 tellen. Maar ze snapt nu dat als ze 1 iets heeft, dat als daar 1 bij komt dat het dus twee is en nog 1 erbij is 3. Verder nog niet, maar vond het al heel wat Praten gaat hier trouwens momenteel met sprongen vooruit. Ze kan al heel goed duidelijk maken wat ze wil. Eten gaat weer even wat minder (al gaat franse droge worst er weer prima in, chocoladetoetje heeft ze laten staan... en worst ging er dus wel weer in daarna)
@Wendy: Wat knap dat hardlopen. Petje af dat je vier keer per week gaat in deze kou. Pretecho hebben we zaterdag. Heb er nu al zin in. Hoe gaat het met de mannen? Al beter? @AMS: Vind het nu wel zwaarder worden. Heb veel last van mijn rug en stuitje. Ik kan namelijk niet meer de hele dag zitten of lopen. Loop al bij de fysio. Ik werk nu ook 2 uurtjes minder per dag om een beetje rust te pakken. Helaas neemt mijn werkgever mij niet helemaal serieus. Gelukkig nog maar een paar weken. @Belize: Tim houdt dus niet van de kou? Vindt hij sneeuw wel leuk? J. maakt het niks uit. Hij gaat gewoon naar buiten. Alleen heeft moeders daar niet altijd zin in. Veel is al klaar. Nog een paar dingen maar daar heb ik ruim de tijd voor. @Mejosje: Potje komt vanzelf. Ik zou ook niet dwingen hoor. Werkt volgens mij alleen maar averechts. Wat knap dat ze tellen al zo goed snapt. Slim meissie dus!
Sorry voor mijn afwezigheid. Kan zw.pagina niet meer op mijn BB bekijken en heb nooit zoveel zin om de laptop erbij te pakken waardoor ik er dus veel minder op zit. Wat tellen betreft, hij kan niet tellen van 1 tot 10. Wel bijvoorbeeld 8, 9, 10. En 1,2. Maar niet van 1 tot 10. Verder weet hij al wat getallen zijn, hij herkent ze niet hoor maar zodra hij bv een bon ziet is het 7, 8, 9. Dus hij weet dat het nummers zijn. En ook als ie van iets meer dan 1 ziet is het 2 of 8 of 10 maar in elk geval niet 1. Dat heeft hij dus allemaal wel door. Praten gaat ook goed, ben zo trots als hij woorden als afstandEBdiening (ja ja, de BEdiening gaat net niet goed) of zinnetjes als 'mama zitten stoel tante auto'. Met andere woorden ik wil in de autostoel in de auto van tante zitten. Of hij zegt 'mama hier zitten' en dan met zijn handje kloppen op de bank haha. Maar wij voeren dus wel hele gesprekken en ik begrijp hem volledig en hij kan zich ook heel goed uitdrukken. Sommige woorden keer thij nog letters van om maar veel zegt hij ook goed. De kou doet hem weinig. Hij vond de sneeuw geweldig (sneeuw is 'weem') en hij wil pas wanten aan als het echt koud is.Dan zegt ie koud, koud, 'anten' en geeft zijn handjes. Sjaal en muts gaat ook echt met moeite en bij de eerste mogeljkheid snel uit.
1 2 3 4 5 maar dan 9 10 haha,vreemd genoeg ook in t turks precies zo. hij weet wel 1 2 en 3, als ik hem vraag 3 doekjes mee nemen bijvoorbeeld maar meer dan 3 is snel alledoekjes of allemaal of veel, heel veel.
sneeuw vind hij leuk om te kijken, aanraken vond hij erg koud en wil zijn wantjes uit doen als hij het aan geraakt heeft(mama handhoenen vies, uit. hij wil wel paalen likken.lantarn etc. pfff.zo gevaarlijk toch?zijn tong kan vast plakken.
Wendy, hier is het ook niet warm hoor, de wind is gedraaid en we krijgen nu de kou van siberie..4,5 graad zonder cv is geen pretje ...Het gebergte verderop is al wit en ook bij ons in de bergen word de komende week sneeuw verwacht..De sneeuw zal wel leuk zijn om in te spelen denk ik. Pasja, leuk de echo, veel plezier! Mejosje goed bezig met tellen! Hier wel de rijtjes en bv stappen tellen, maar de hoeveelheden nog niet echt.. Belize, wat apart dat hij de handschoenen vies vind en wel aan dingen wil likken.. Weet niet of het echt gevaarlijk is, maar hoe dan ook niet zo hygienisch.. Fijn weekend allemaal!
haha wel in sneeuw gespeeld!omdat papa en mama gingen spelen.hij moest het begrijpen denk ik. hij vond het erg leuk uiteindelijk. waar spelen jullie kindjes graag mee tegenwoordig?wat voor speelgoed?
pasja ik zou een briefje vragen van de fysio om je werkgever te laten lezen. wat je mag en wat niet mag en wat pijnlijk voor je is etc.
Belize, hier is tekenen erg favoriet en verder de duplo. De auto's vind hij nog wel leuk, maar hij speelt er lang niet zo veel meer mee als eerst. Ballen vind hij ook nog steeds erg leuk.
Mijn meisje is net voor het eerst uit haar ledikant geklommen... ik denk dat ze via het schoolbord is gegaan. Goed, dat aan de kant gezet. Maar ja, het schaap is over de dam he. Nu is het afwachten wanneer ze weer gaat. En maar eens rustig opzoek gaan naar een echt bed voor d'r.