ja; ik heb wel n paar broeken en truien gekocht vr volgende winter!!!ik dacht toen: jeetje deze gaat hij aantrekken op school!!!maat 114 en 116-122 truien.
Ik ben een hele slechte sale-shopper. Dus nee niks meer gekocht. Tegen de tijd dat het sale is hangen de kasten hier overvol en ik match graag en dat is lastig in de sale. Zit met smart alle zomercollecties af te wachten! @ mejosje, nogmaals gefeliciteerd voor jullie beide! Fijn dat je beide kindjes het zo goed doen. Lot is totaal niet van het tekenen, ze heeft er echt het geduld niet voor. Ik zie zoooo duidelijk het verschil met de tekeningen die Lisa op deze leeftijd maakte Ze puzzelt wel ineens heel graag op het moment. Is nu met puzzels van 48 stukjes bezig.
tim loopt nog steeds voor in zijn ontwikkeling, nog steeds zonder specialisatie, dus taal tekenen getallenbegrip emotioneel etc. maar nu gaat hij dus echt razend. ik weet even niet wat ik moet doen met hem.binnenkort komt een gesprek met zijn schools interne begeleider en locatie manager. en vandaag nr pedagoge om te bespreken hoe ik t doe. pfff. er is niets mis met hem qua gedrag etc. maar cognitief vliegt hij n beetje uit de pan. ik ervoer pedagoge zeer geruststellend dus even rustig met iemand praten die daar verstand van heeft.
Heftig Belize, ben benieuwd! Noa kan al meer dan een week niet poepen, zooo zielig. Moppie heeft zoveel pijn. Gister vd huisarts een klysma gehad, zou binnen 20 minuten moeten werken maar bij Noa dus niet. Vandaag nog een x maar weer niks.. Zo zielig. Heeft ook sinds gisterochtend niks meer geslapen, maar wel doodop natuurlijk. Tot overmaat vd ramp heeft ze vandaag dus ook nog waterpokken gehad. Zal je zien kan ze weer poepen krijgt ze last van die dingen. gaat niet echt lekker met haar de laatste weken. Lot nu ook waterpokken overigens, tja het kon ook bijna niet anders natuurlijk.
diddle: tim had ook zo veel verstoppingen. echt zo baalen. meer laten drinken, altijd extra water in zijn flesjes, dan nog bleeft t een probleem. ik deed toen die termometer ding(heel fout maar werkte),ook met vaseline anus massages, laten fietsen. heel veel windjes had hij. echt zo zielig. ik hoop het snel beter gaat! mejosje: gefeliciteerd met jullie banen!!!!!
Hier altijd standaard extra water in hun flesjes. Begin vd week was ik idd al met de thermometer in de weer maar hielp ook niet Maar ze heeft gepoept!! Gisternacht na 2 klysma's dus. Poeh wat kan je blij zijn met een poepluier zeg!! Hopelijk kan ik het nu zacht houden als ze weer aan de groentes gaat...
termometer met olie toch? zo bracht ik ds n beetje zonnebloem olie in. wat een tijd was dat zeg... gelukkig hielp klysma!
fijn dat Noa gepoept heeft, zo zielig. Hopelij kan ze nu lekker slapen (en mama ook). En beterschap voor de meiden met de waterpokken. Belize, fijn dat de pedagoge geruststellend was. Hier weinig niews, weer even wennen na alle feestdagen op school etc. ze zijn okk zo verwend met alle cadeaus de afgelopen tijd, nu maar eens even normaal..
heel veel sterkte dames met babies. ik moet daar niet aan denken nu!!!! ook die schema's etc.pfff. tim pakt zelf een appel om 10uuren 15:00uur en vandaag een mandrijn om 15:00u hij schildt zelf,maakt stukjes en at op. pitjes en schildjes weg gooien enzo. is geweldig makkelijk zo een fruit hapje tijd van 3 jaar oud kind.
Hoe is het un met iedereen, hopelijk allemaal weer opgeknapt. Hier alles prima op gewone verkoudheid na. Eigenlijk niet echt veel nieuws. Wel net toestemming gegeven om de oudste op dagexcursie te laten gaan, eng! Vind hem eigenlijk nog zo Klein, er mogen geen ouders mee, maar ook sneu als ik hem als niet mee laat gaan terwijl alle klasgenootjes wel gaan.
Ohh spannend is dat he AMS! Lisa was net 4 toen ze op schoolreisje gingen maar ik vond het ook nogal wat hoor. Jou knulletje is nog een stuk jonger. Lisa heeft het geweldig gehad, dus tja je wil het ook niet weigeren he.
Afgelopen week had de baby ineens koorts. Had op deze site ook een topic geopend. Uiteindelijk bleek het een oorontsteking. Eerste keer dat ik ermee te maken kreeg. Nu aan de antibiotica en heb mijn mannetje weer terug. Wat was het een zielig hoopje. En sinds vorige week dat hij ziek werd wilde hij alleen nog de borst dus we zijn weer. Terug op babyschema met voedingen maar hij begint weer te eten dus hoop dat ik geen last krijg van stuwing. Belize, fijn he die zelfstandigheid. Kan niet wachten tot de baby ook groter is hihi. Maar het heeft natuurlijk ook zijn charmes. De oudste is zooo leuk met praten. Blijf het zeggen haha. Hele verhalen en wat een fantasie. En zo wijs soms. Gister had hij een mini-lollie. Toen zei ik over de lollie oh ao schattig. Zegt hij nee mama, lollie is niet shattig, lollie kan niet praten. En als ie zegt mama ik hou van jou dan smelt ik ook gewoon. Hij is echt heel lief . Mejosje, ben je al begonnen? Gefeliciteerd nog beide. Fijn dat het toch goed is gekomen. Ben benieuwd hoe je het reizen ervaart. Hoop dat hdt meevalt.
ah wat zielig boord. oor kan zo pijn doen he? we hebben een playdate gemaakt met de beste vriendin van tim, morgen komt zr vr 3 uur bij ons spelen.haar moeder hft net keizersnee gehad, en ze kon in de laatste tijd niet goed slapen vanwege zwangerschap en nu de baby. ze was erg blij dat we nu n tijdje regelmatig haar oudste mee zullen nemen.want ze missen elkaar heel erg.het meisje kon in de laatste tijd van zwangerschap niet echt nr buiten komen om met tim te spelen. ze begint in maart met school en ze wil echt niet meer nr kdv. stopte al 3 maanden geleden daarmee. de kids zijn erg blij maar we zullen zien hoe dat zal gaan morgen. heel grappig zeg tims vriendin op bezoek zonder haar ouders!(tim vond het niet goed dat ik het vroeg, en met haar moeder afgesproken heb, want hij wilde zelf aan A vragen hahaha) en ja die baby zo klein!
Hier eerst een ziek jongetje gehad. Bijna 40 graden koorts en lusteloos. Na een kleine week opgeknapt en toen werd N. Ziek. Ook tweecdagen alleen melk willen hebben. Gelukkig begint zij nu op te knappen. Ik hoop dat ik de dans ontspring. Zielig Boordevol, een oorontsteking. Lijkt me vreselijk pijn doen. Leuk dat praten hè? Soms heeft J. Zo een bijdehante opmerking. Erg grappig voor zo een klein kereltje. Leuk Belize, een speeldate. Lief ook dat je haar moeder een paar uur ontziet. Spannend AMS, om je kleine mannetje voor het eerst af te geven. Maar hij zal het vast reuze leuk hebben.
@ Boord, ach gos arm ventje, hier gelukkig geen ervaring mee maar kan me voorstellen dat het vreselijk pijn doet. Jij hopelijk geen stuwing idd. Ja, ze zijn zo leuk he hoe wijs ze al zijn. Lot kijkt echt enorm tegen Lisa op en doet en zegt dus ook alles wat Lisa ook zegt. Lisa zegt bv. altijd tegen mij "Ik vind jou niet tot de hemel lief, neeee nog wel iets verder! " Nu zegt Lot dat dus ook precies op die manier Maar ze heeft ook echt dr eigen leuke opmerkingen want Lot is echt een clowntje (maar kan ook ontzettend dwars en sjago zijn maargoed dat is de leeftijd hopelijk ) @ Belize, oh wat gezellig! En fijn voor die moeder uiteraard! Ik vind Lisa ook ineens zo groot nu ze zelf afspreekt met vriendinnetjes en ik dr dan smiddags daar weer moet ophalen. Of als ze hier komen spelen of eten vind ik ook altijd heel gezellig en zo fijn voor Lisa. Hier gaat het na een weekje fruit weer de verkeerde kant op met Noa. Merk nu alweer dat ze bijna niet meer kan poepen en buikpijn. Ben nu nog niet aan groente begonnen en toch alweer aan het verstoppen. hopelijk gaat de lactulose nu wel snel zn werk doen.