Klopt is hier ook zo bij Lot. Ik help tegenwoordig elke maandagochtend bij Lisa dr klasje met spelletjes doen. En dan huilt Lot dus ook vele male meer dan als ze weet dat ik er niet ben. Als ze moet plassen en ze ziet me, als ze dr eten/drinken gaat pakken en ze ziet me.. Mejosje, volgens mij was alles helemaal goed gegaan met je meisje op school he!?
Ja, ze is helemaal lyrisch! Ook over het spelen bij de grote kinderen op de naschoolse. Dat heeft ze gister namelijk ook meteen gedaan. Nu nog alleen een ochtnd wennen zonder mama en papa erbij. Ben benieuwd!
2de wen dag:helemaal goed gegaan. heeft een nieuwe vriendin met een Turkse naam maar geen turkse. maar goed, zij kent geen turks en toch hebben ze samen een Turkse berg(rood) gemaakt van klei!!!omdat ze niet veel spreekt wilde hij dat ik met het meisje in het turks sprak. 'ze spreekt heel zachtjes maar ik kan haar wel begrijpen.' hij was echt blij. ik ook helemaal blij!
Wat fijn Mejosje en Belize, dat alles goed gaat. Zo ga je een stuk fijner weg bij school. Voor de kindjes die naar de crèche gaan, hebben jullie al een afscheidsidee? Ik heb mini sprookjesboeken gekocht die ik ga inpakken met daarop een omgekeerde lolly die ik als ridder maak. (Er zitten alleen kindjes vanaf 3 jaar in zijn groep) Een cadeautje leek mij leuker dan snoep.
Gister getrakteerd op klei op het kev. Een pakketje vol met regenboogeurtjes. Beleid bij kdv is om niet te trakteren op snoep. Vge de week is ze nog 1 dag op kdv en dan is het zover... tweede keer wennen ging ook juichend. Belize wat rijn dat de tweede keer beter ging. En het vriendinnetje wat hij eerst had laat hij haar helemaal links liggen?
mejosje, zijn beste vriendin die dus ook bij ons vaak komt spelen en hij bij haar...ze spelen niet samen in de klas...misschien voelt het veel te gek om in eeens in de klas te zitten samen? ze groeten elkaar wel. maar doen hun eigen dingen. zo grappig. lijkt alsof je je buurman op het strand tegen komt? dan ga toch niet meteen samen zwemmen of zonnen?
Ja misschirn dat het gek is om dan met elkaar in de klas te zitten. Hij groet wel, dus hij laat haar niet ineens helemaal links liggen.
Hebben jullie kids aan Sint-Maarten gedaan. Hier is J. Met zijn vriendinnetje gegaan. (Met de mama's erbij uiteraard). Wat hadden ze een lol samen zeg. Echt heel schattig om twee van die kleine hummeltjes te zien zingen. Het was ook erg druk dit jaar. Mijn man moest twee keer de bak met snoep bijvullen. Komt zeker omdat het droog was.
geen s maarten. vorige jaren wel op psz!maar geen snoep natuurlijk. hebben jullie het ook moeilijk met de kleutertjes?pfff. tim is best gevoellig, makkelijk huilen en elke dag wel een opvoed moment voor mij. hij wil nu wel echt naar school gaan; dat is dan goed.want ik merk dat hij r echt aan toe is.
Sorry dames, schaam me diep om (weer) niet op iedereen te kunnen reageren... Maar lees wel mee hoor! Hier superdruk met de oudervereniging en heeel veeel verjaardagen deze maand. Hier doen ze niet aan sint maarten, heel jammer, vond het vroeger altijd zo gezellig en ook de lampion maken zo leuk.. Fijn iig dat hij nu zin heeft in school belize..
Mejosje, alsnog gefeliciteerd! Idd chaos, maar went snel hoor.. Hier idd ook pasja, vind november geen handige maand om jarig te zijn en hier allebei van november
hartelijk gefeliciteerd mejosje! heb je toevallig een Niet klassikale school gekozen? want ik vond montessorrie ook zo rommelig chaotisch. tim gaat naar een klassikale school. veel orde en rust. daar heeft tim echt baat bij vond ik. en is ook zo. ik kan er ook niet zo goed tegen..