Oh nee barbsan! Hoe is het nu? Voel me wel een beetje schuldig voor mijn ego posts, maar heb nog steeds de puf niet om uitgebreid te reageren. Echo was goed! Zelfs een dag vooruit gezet Was wel stik nerveus. Had thuis al een paar keer geprobeerd om naar het hartje te luusteren, maar kon het niet vinden icm met 2 MA maakte dat ik toch flink nerveus was. Maar een heerlijk bewegend kindje gezien van 4 cm wat door niet goed liggen en zo veel bewegen eigenlijk niet goed te meten was 😍 Daarna kwamen de spanningen er uit en ben ik de hele dag kotsmisselijk en moe geweest. Ga zo ook lekker in bad en slapen. Trouwens, het vertellen aan mijn collega's was ook leuk. Hadden een avondje 30 seconds gepland. Halverwege de avond toen ik weer aan de beurt was eerst een paar begrippen van het kaartje omschreven en daarna dus ' collega van ons die aug 4 maanden met verlof gaat'. De dames hadden het meteen door, maar de heren vonden het zo vreemd dat mijn naam op het kaartje stond... duurde even voordat zij hem ook doorhadden 😅 Bij deze nog ons kleintje
Hier even een berichtje van mij. Ben zo moe, dat ik nergens puf voor heb. Sinds gisteravond heb ik licht bruin bloedverlies, dus voel me niet helemaal happy momenteel. Morgenochtend de verloskundige bellen
Had gelijk gebeld, mag morgen voor n echo. T was al gestopt voor ik t door had eigenlijk. En net het idee beebje nog gevoeld te hebben. Dus de onrust is al wel weer gezakt.. wel fijn om n extra controle te hebben..
Mooie echos meiden! Prachtig 😍 bjlover en barbsan... he wat naar😔 Ik hoop dat het slechts een gesprongen vaatje is! duim duim duim. Hier net voor het eerst de angelsound geprobeerd. Zwaar geïrriteerd dat ik het niet kon vinden en kreten eruit gooien als in "zie je wel... tis weer mis hoor". Vriendlief neemt het even over en vind binnen een paar seconden het hartje!!! 😍 Nog even gecheckt of het niet mn eigen hartslag was, maar die was vele malen trager als het gevonden hartslagje. Zo fijn, biedt weer even rust!
Chats en barbsan natuurlijk hopen we dat maar dan zijn we denk ik beetje naïef. Kan ook echt niet lijkt me. Haar laatste ontrekkingsbloedin was 15 jan, gewoon normaal 5 dagen en toen sinds 28 jan weer gaan bloeden erg heftig steeds en begint nu pas wat minder te worden dus gewoon al twee weken flink aan vloeien en continu buikpijn. Bovendien stijgt hcg ook niet snel genoeg om te kunnen spreken van een goede zwangerschap. Dus zijn eerder bang dat er restweefsel groeit waardoor de testen oplopen. Ben benieuwd vandaag..
Aah nee barbsan en bjlover!! Gadsie! Hoe is het nu mrt het bloedverlies? Barbsan fijn dat je voor een echo mag! En bjlover ga je ook voor een controle vragen? Ik hoop echt dat het gewoon niks is!! Ster en toto wauw prachtige echo's heel mooi! En toto super leuk verteld! Echt typisch dat mannen het niet meteen bergrijpen haha zie hun gezichten al voor me! Wauw happyjoy wat mooi en fijn dat het gelukt is met de angelsound! Vandaag 11dpo, niet getest, nog geen bruin.
Spannend septembermom! Wil je nog een testje gaan wagen? Ben erg benieuwd naar de uitslag bij je zusje vandaag. Ik duim dat t lichaam t zelf opgelost heeft!
Septembermom wat een verhaal met je zus. Hopelijk weten jullie snel meer. Hier vanmorgen in ieder geen bloedverlies meer. Het was ook niet helderrood of zo, maar meer roestbruin. We kijken het gewoon even aan. Op zich heb ik er wel vertrouwen in.
Alles was goed 😍 gewoon te druk geweest. Moet ook naar de Arbo arts om minder te werken. Nu n duidelijke nub foto mee gekregen 😍 En ster wat n mooie echo 😍