Om de dag of iedere dag maakt niks uit... De ronde dat het raak was hadden we het ook haast iedere dag gedaan en soms zelfs 2 keer op een dag er is tenslotte maar 1 zaadje nodig
Ik ben ook superbenieuwd. Menstruatiepijn komt en gaat. Op dit moment voel ik weer ff niks. Geen bruinverlies meer gehad. Jezus wat is dit spannend pff
Klopt, en het is een feit dat de kwaliteit van het zaad beter is als het om de dag gebeurt. Maar geen probleem.joh, trek je plan. Ik vraag me bij al jouw posts wel af waarom je ons om advies vraagt?! Ieder antwoord dat je krijgt van 1 van de meiden hier en ieder advies heb je een weerwoord op. vraag dan niet om advies meid als je alles toch al weet. Klinkt misschien erg onvriendelijk, maar het lijkt alsof je niet helemaal realistisch bezig bent.
Het gaat indd niet om de hoeveelheid er per lozing is, meer om de kwaliteit die t zaad heeft. En dat word met een lozing om de zoveel uur niet beter. Vandaar t om de dag.. Maar wij deden t ook wel is elke dag. Deden vooral wanneer wij zin hadden. En niet wat de agenda zei
Bekijk bijlage 527757 @Barbsan, na opdrogen niet echt veel duidelijker. Ik zal echt geduld moeten hebben tot morgenochtend
Had je je ovulatietestje vanmorgen met ochtendurine gedaan? Even nog een fototje toegevoegd.. maar vind dit streepje wel écht roze.. jeetje je houd t spannend joh!! En je ziet in m'n bewerking ook n 2e streepje!
Wow op jouw bewerking is hij echt duidelijk, zelfs nog duidelijker dan in negatief. Krijg nu echt de kriebels hoop dat ik vannacht kan slapen haha. Nee de ovulatietest had ik met 2e urine gedaan
Ja k zat maar te zoomen en te zoomen.. en dacht.. is even kijken wat de bewerking doet. Merkte dat ik even n vreugdedansje deed toen ik in de auto zat hahaha. Ik hoop zo voor je dat je morgen eindelijk een duidelijker testje hebt! Hoe is ie overigens in t echt? Vergelijkbaar met je eerdere testen, of lichter/donkerder. Op m'n bewerking heb ik m nml nog nooit zo donker gezien..
In het echt is het gewoon een tuurtestje, maar nu na jouw bewerking twijfel ik aan mijn eigen ogen haha. Oh ik ben nu echt heel erg benieuwd naar morgenochtend. Ik durf nog geen vreugdedansje te doen maar mijn hart maakte wel een sprongetje toen ik jouw bewerkte foto zag
Dapper van je dat je dit durft te zeggen. Ik houd telkens braaf mijn mond maar krijg ook telkens een "vreemd" gevoel bij de berichten van kleinmeisje.
+1. Ik vreet me de halve middag al op bij het lezen van enkele berichten en vraag me dan ook echt af waarom er iets gevraagd wordt als je het zelf beter weet. Vraag dan niks en houd je mond. Daarbij vind ik ook dat er weinig interesse is naar de andere toe die hier constant aan het schrijven zijn, maar bon - dat kan ook aan mij en m'n kregelige humeur liggen nu. Noganoniem, ik blijf ook iets zien op je testjes. Ik hoop het echt zo voor je!!
Nee Jairy en Noganoniem dat ligt niet aan jullie. Kleinmeisje is alleen mar met zichzelf bezig en praat zichzelf dingen aan die er niet zijn. Prima, moet ieder voor zich weten maar ik vind het hier in deze groep niet gepast. We zijn al zo lang bij elkaar en steunen elkaar in leuke en minder leuke dingen... We denken mee met elkaar, geven elkaar advies. Kleinmeisje vraagt alleen maar, en heeft dan toch weer een weerwoord. Wellicht ben ik nu de grote bitch hier, maar ik ben er lichtelijk klaar mee.
Noganoniem oh zeker op de bewerkte door barbsan zie ik heel duidelijk iets!!!! Verdorie wat hou je het spannend!
Ik voeg me dan toe in je 'bitch' partij, want ik ben het meer dan met je eens; met exact alles wat je zegt. Deze groep is zo hecht inmiddels, het voelt niet fijn als daar dan spontaan ineens zo iemand bij zit. Dat er om advies gevraagd wordt is meer dan logisch, maar wel als het wederzijds is.
Ik zou willen dat ik het minder spannend kon maken en gewoon een duidelijke test kon showen. Ik hoop dat ik vannacht kan slapen haha
Komt omdat we echt al 4 maanden zo goed als alles met elkaar delen wat betreft onzekerheid gevoelens wat zwanger raken/zijn/de weg er naartoe te maken heeft.. Dus n beetje wederzijdse interesse is af en toe wel op z'n plaats. Helemaal als je na 4 maanden ineens uit t niets er (weer?) bij komt
Jaa snap ik meid. Ik gun het je ook... gewoon even een knaller van een test kunnen posten. Succes met slapen vanacht, hopelijk lukt t! Ik wacht met spanning op je test morgen! Jairy ben jij er al aan uit of je morgen een test gaat wagen? Misschien eentje in de middag?